Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: EVGA X58 Classified - Trophy Board

10.5.2009 07:13
wanrouterEVGA X58 Classified - Trophy Board

We tie up some loose ends as we examine the final retail version of the EVGA X58 Classified....

No tak na toto sa tesim ... konecne dovod preco prejst na nove core :) !!

CO si myslite vy?
10.5.2009 07:21
optimPokud chces lit na cpu tekutej dusik a trhat rekordy v taktovani i7, tak rozhodne skvela volba. Ale jen tak domu na hrani je to imho zbytecne (=na levnejsich deskach nataktujes velmi podobne), leda ze bys nehledel na penize.
10.5.2009 07:34
wanrouter[QUOTE=optim;247952]Pokud chces lit na cpu tekutej dusik a trhat rekordy v taktovani i7, tak rozhodne skvela volba. Ale jen tak domu na hrani je to imho zbytecne (=na levnejsich deskach nataktujes velmi podobne), leda ze bys nehledel na penize.[/QUOTE]

Kiez by :) este som fanusik znacky DFI ale tam su podobne ceny, neda sa cakat ze to pojde dole najblizsieho pol roka.

Ale dat za ozaj kvalitnu zakladovku okolo 350 eur a za procak tiez tolko to je moc, to je fakt, ale clovek ma potom z toho aj dobry pocit, ze proste ma nieco co bude mat meno aj ked uz to bude stat 50 eur.

Teraz mam Rampage formula (s775) a tiez bola dost draha ... skor mi ide o maximalne vykony v ramci domacich moznosti (teda vsetko okrem dusika).
11.5.2009 10:55
adoslchci si koupit tuto desku jen neumim zas tak dobre anglicky. muzete mi nekdo prosim rict co tam pisou o tom chipu nf200. jde mi o to jestli cekat na verzi bez toho cipu nebo si koupit plnohodnotnou desku s timto cipem. pochopil jsem ze s cipem je malinko mensi skore vbenchmarku to bych ozelel ale ze bez nej je horsi overclocking to by mi vadilo. jak to teda s tim nf200 je? vsem diky za odpoved.
11.5.2009 11:02
Richmond[QUOTE=adosl;248074]chci si koupit tuto desku jen neumim zas tak dobre anglicky. muzete mi nekdo prosim rict co tam pisou o tom chipu nf200. jde mi o to jestli cekat na verzi bez toho cipu nebo si koupit plnohodnotnou desku s timto cipem. pochopil jsem ze s cipem je malinko mensi skore vbenchmarku to bych ozelel ale ze bez nej je horsi overclocking to by mi vadilo. jak to teda s tim nf200 je? vsem diky za odpoved.[/QUOTE]
Ty cipy by tam tusim mely byt dva. Podle myho to je trosku reklama - ona totiz nvidia tech cipu mela pomerne dost na GK (myslim ze na nejaky G200). NF200 vdecime predevsim za plne x16 pri tri-sli, quad-sli...

edit: jinak jestli mam srovnat oc u ne-nf200 vs nf200 (nforce 590 vs nforce 780a) tak bych rekl, ze je to +/- stejny