reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Využíváte on-line kancelářské aplikace typu Google Docs?

husky14 (4214)|11.5.2009 05:21
  • Ano, používám je namísto klasických kancelářských aplikací
  • Ano, ale pouze v případě, že nemám jinou možnost
  • Zkoušel(a) jsem je a prozatím nesplňují mé požadavky
  • Zkoušel(a) jsem je a nevyhovují mi
  • Nemám s nimi žádnou zkušenost

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
cool.user (2822)|11.5.2009 06:59
Ano, vyuzivam google docs.
james008 (47)|11.5.2009 08:07
Zkousel jsem spise jen zbezne abych videl jak to vypada a co to umi....co se tyce funkci tak me to
prekvapilo ze to dokaze spoustu veci,..... ale mam nejakou prirozenou zast k cemukoliv co neni striktne lokalni.

Take pri me praci kdy delam s citlivymi informacemi by nebylo vhodne
je nacitat pres neco co neni v budove resp kdy data putuji at uz v jakekoliv podobe jinam....

Na notebooku taktez nevyuziji z duvodu obcasneho vyskytu v offline oblasti
a v mobilech mam klasicke offline editory wordu a excelu.

Beru to jako velmi skvelou vec pro skoly ( pro ty co nemaji koupene licence office (co sem koukal na par mistech tak vsechny co maj indos mely i MS office) ci neprovozuji open office a zaroven spravce vymezil restrikce pro decka aby do pc nic neinstalovala a nezabili ho tim :-) ), zeme tretiho sveta nebo pro pripad ze
jsme nekde na cizim pc a potrebujeme udelal par veci a nejsou k tomu podminky...
spise nouzovka.....pro mne tedy.....
Sislik (28)|12.5.2009 01:01
nezkousel jsem je a zatim to ani neplanuju

osobne nevidim v tom mit vsechno online vyhodu, premejslel jsem, co by mi to prineslo a neprisel jsem na nic
spis by me zajimalo, jak se aplikace chova na horsim pripojeni - treba na GPRS ve vlaku nebo na zaruseny WiFine a podobne, pripadne daji ty aplikace provozovat i v offline rezimu? vim, ze technologie na to jsou

btw treba ve vlaku jsem napsal nemalo semestralek :) a to bud offline nebo na GPRS
cool.user (2822)|12.5.2009 09:42
[QUOTE=Sislik;248282] premejslel jsem, co by mi to prineslo a neprisel jsem na nic[/QUOTE]
Vyhod to ma nekolik

1) pristup k dokumentum od kudkoliv
2) moznost sdileni dokumentu s prakticky neomezenym poctem uzivatelu a to vcetne editace.
astec (1823)|12.5.2009 16:33
Nevím, testovali jsem toto, ale že bych z toho byl odvázaný, to ne. Ale já jsem moc vyhraněný proti aplikacím od Google.
Sislik (28)|13.5.2009 07:41
[QUOTE=cool.user;248300]Vyhod to ma nekolik

1) pristup k dokumentum od kudkoliv
2) moznost sdileni dokumentu s prakticky neomezenym poctem uzivatelu a to vcetne editace.[/QUOTE]
no, pokud pisu neco, co je trosku delsi a zalezi na tom, tak si to commituju so SVN, takze to mam i ted (jde mi teda spis ten pristup odkudkoli; sdileni vic lidma potrebuju naprosto minimalne)