reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Podložky

first.indian (683)|22.12.2006 22:45
Uz dlouho me stvalo jak si odiram zapesti tim jak zbesile jezdim myskou po stole :) Tak jsem se nastval a koupil si Razer RZE-1001-EU Bundle eXactMat a ExactRest ;) Po par hodinach pouzivani jsem nadseny :) Moje zapesti na prave ruce konecne neboli :D a myska je mnohem presnejsi ;)

Jak jste na tom vy s podlozkami? Pouzivate vubec nejakou nebo uz mate mozol na ruce? :D
eraser (0)|22.12.2006 23:32
No, pre touchpad mi podložka moc nepomôže... :)
robky (3195)|23.12.2006 10:30
No v práci mám Logitech TrackMan Wheel, tam je to v poho. Ale doma jazdím po stole a za chvíľu ho asi celý zoderiem
tgfh (2985)|23.12.2006 15:26
Používám klasickou podložku za 25Kč :D . Mám ji už víc než rok a stále je ve skvělém stavu :) .
Já bych skoro 900Kč do podložky nedal... :rolleyes: :)
Frog (510)|23.12.2006 16:11
ja každy druhy mesiac kupujem kalsicku podložku suvix za 25 Sk :), takže ked si to tak vyratam tak presne namiesto 3 rokov (36 podložiek) by som mal teraz tuto jednu Razer RZE-1001 :D Určite je to komfort a za ten sa platí všade, takže pokukavam aj ja po podložke k svojej MS Optical 6000. Len z obrázku na czechcomputers nejak nie je jasno ci ten cierny pas s razer logom je nejaka gelova područka, alebo čo ?
Withman (1337)|26.12.2006 22:26
Používal jsem celkem kvalitní podložku, co jsem dostal od TT ke casu, nahoře byla taková ta poloumělá hmota a zespoda byla protiskluzová, dobře držela a jezdilo se na ní dobře. Teď jsem si koupil Steelpad QCK mini za nějakých 150Kč a jsem taky spokojen. :)
tequilla (1015)|27.12.2006 10:44
[QUOTE=Withman]Používal jsem celkem kvalitní podložku, co jsem dostal od TT ke casu, nahoře byla taková ta poloumělá hmota a zespoda byla protiskluzová, dobře držela a jezdilo se na ní dobře. Teď jsem si koupil Steelpad QCK mini za nějakých 150Kč a jsem taky spokojen. :)[/QUOTE]

Steelpad QCK mini neni spatna, ale zustavaji na ni casem smitka prachu, odre se a zacnou se trepit hrany...ale co by clovek nechtel za ty prachy, ze? :D
Konnor (278)|27.12.2006 12:08
Klasickej "modrej textil" za 16kč :) naprostá spokojenost. Jednou za půl roku obměňuji, nějakým záhadným způsobem mi ji pokaždé někdo polije:/
Withman (1337)|27.12.2006 17:59
[QUOTE=tequilla]Steelpad QCK mini neni spatna, ale zustavaji na ni casem smitka prachu, odre se a zacnou se trepit hrany...ale co by clovek nechtel za ty prachy, ze? :D[/QUOTE]

Už je špinává, asi od mouky :D Až se rozpadne, koupím novou, těch 150 Kč do toho věnuju. :D
first.indian (683)|27.12.2006 19:24
[QUOTE=tgfh]Já bych skoro 900Kč do podložky nedal... :rolleyes: :)[/QUOTE]
Tak to jsem si taky myslel ale ja uz momentalne nevedel co bych upgradoval na PC :D Tak me napadlo ze podlozka by se hodila ;) A po par dnech pouzivani bych uz bez gelove podlozky nedokazal zit. Mozol zmizel, ruka vypada jak ruka a zapesti uz neboli ;) Navic povrch je naprosto uzasny pouzivam stranu "speed", ktera perfektne "klouze" (dlouho jsem si naivne myslel ze rozdil mezi stolem a nejakou podlozkou nemuze byt ale to byl velky OMYL) . Jako driv jsem jezdil nekolik let po stole ale ted nechapu jak jsem mohl zit bez podlozky. V posledni dobe se ridim helsem: "nejsem tak bohaty abych si mohl kupovat levne veci" a zatim se mi to vyplatilo ;)
Takze pokud travite u PC hodne casu a stale jezdite po stole nebo po nejake obycejne podlozce za 20,- tak si kupte alespon nejakou levnou gelovou http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37519 vase zapesti to jiste oceni ;)
tgfh (2985)|28.12.2006 14:53
[quote=first.indian]Tak to jsem si taky myslel ale ja uz momentalne nevedel co bych upgradoval na PC :D Tak me napadlo ze podlozka by se hodila ;) A po par dnech pouzivani bych uz bez gelove podlozky nedokazal zit. Mozol zmizel, ruka vypada jak ruka a zapesti uz neboli ;) Navic povrch je naprosto uzasny pouzivam stranu "speed", ktera perfektne "klouze" (dlouho jsem si naivne myslel ze rozdil mezi stolem a nejakou podlozkou nemuze byt ale to byl velky OMYL) . Jako driv jsem jezdil nekolik let po stole ale ted nechapu jak jsem mohl zit bez podlozky. V posledni dobe se ridim helsem: "nejsem tak bohaty abych si mohl kupovat levne veci" a zatim se mi to vyplatilo ;)
Takze pokud travite u PC hodne casu a stale jezdite po stole nebo po nejake obycejne podlozce za 20,- tak si kupte alespon nejakou levnou gelovou http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37519 vase zapesti to jiste oceni ;)[/quote]
Dík za tip ;) . 200Kč je už pro mě přijatelnější částka :)
Cujo11 (54)|2.1.2007 17:58
ja mam razer mantis control