reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

bezdrátová klávesnice s myší i na hry

adosl (28)|14.5.2009 19:16
zdravím všechny je možné koupit nějakou bezdrátovou klávesnici s myší max. do 1000kč tak aby bylo možné si na ní i bez větších potíží zahrát hry. nebo je nějaká bezdrátová klávesnice která má usb slot pro připojení drátové myši? také v této ceně. všem děkuji za odpověď.
kevin00 (10238)|14.5.2009 20:26
Co třeba použít google a nebo otevřít nějaký e-shop a podívat se ...

Např.: Genius Luxemate 525 + myš A4Tech XL-750BF

Záleží co od klávesnice očekáváš a požaduješ ...
adosl (28)|14.5.2009 21:35
[QUOTE=kevin00;249166]Co třeba použít google a nebo otevřít nějaký e-shop a podívat se ...

Např.: Genius Luxemate 525 + myš A4Tech XL-750BF

Záleží co od klávesnice očekáváš a požaduješ ...[/QUOTE]

Ale já hledám bezdrátový set klávesnice s myší! a jde mi o to aby se na tomto setu dalo i hrát. například zda nebude dělat problém zmáčknutí dvou kláves najednou nebo dlouhé držení jedné klávesy a nebo klávesnice zmáčknutá zároveň s myší. To je jen co jsem se dočetl u komentářů u různých produktů. eshopy jsem projel a zatím jsem vybral tuto http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=ILZ01 tak snad bude dobrá. chci fakt uplěn něco jednoduchého nic extra.
kevin00 (10238)|14.5.2009 21:40
IMHO s obyč. klávesnicí se hrát dá, ale myš by měla býti aspoň trochu herní. Min. by měla míti dobré DPI. S touto myškou si myslím moc dobře nezahraješ. Herní myšky jsou drátové. Tato myš se spíše hodí do kanceláře.
adosl (28)|14.5.2009 21:55
[QUOTE=kevin00;249187]IMHO s obyč. klávesnicí se hrát dá, ale myš by měla býti aspoň trochu herní. Min. by měla míti dobré DPI. S touto myškou si myslím moc dobře nezahraješ. Herní myšky jsou drátové. Tato myš se spíše hodí do kanceláře.[/QUOTE]

tohle já vím mám v plánu si později koupit tento set http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=LZ401I4H01FTM01 ale asi až k vánocům do té doby chci nějakou bezdrátovou na pohodlnou práci v křesle. až budu mít set od razeru tak bude bezdrát sloužit už jen na kancelářskou činnost do té doby bych ale chtěl alespoň něco s čím se dá trošku zahrát ikdyž to nebude kvůli bezdrátu úplně ono.
kevin00 (10238)|14.5.2009 21:58
Jako herní klávesnici bych Ti doporučil G19. Ale to záleží asi na tom, co se komu líbí :)
Na kancelářské aplikace Ti set postačí.
pas!k (3765)|15.5.2009 05:43
Unika mi smysl proc ted kupovat neco za 1000 a pak to vymenit za neco za 4000 .. pokud je to na prechodne obdobi kup to nejlevnejsi tzn klavesncii za 80 kacek mys za stovku a proste to vydrz nevyhodis tak oknem 1000 ale jen 180 kc .. Jinak co se tyce lycosy co vim nemam na sobe ceske znaky coz by nekomu mohlo vadit. Osobne bych jako hrac do lycosy nesel lachesis je taky na me celkem draha podobnou praci udela i deathadder ktery sezenes pod 1000 kc

Edit Bezdratove sety se pro hrace moc nehodi .. mysi byvaji tezke (maji v sobe baterky) u hc hracu kteri hraji treba 6 - 10 hodin je to znat .. dalsi veci je pomalejsi odezva.