reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jak nastavit tlačítko "zobrazit plochu" jen na jeden monitor

vsn (140)|15.5.2009 19:42
Zdravím,

mám dva monitory a kdyz kliknu na tlacitko zobazit plochu tak bych chtel aby se mi zobrazila jen na mém hlavnim monitoru a ne aby to sejmulo secko do listy i z druheho monitoru ... jde to nejak nastavit? ... dekujji
kevin00 (10238)|15.5.2009 20:08
Pokud máš monitory nastaveny jako DualView, tak by jsi měl každou plochu spravovat zvlášť :notsure
vsn (140)|15.5.2009 23:41
[QUOTE=kevin00;249385]Pokud máš monitory nastaveny jako DualView, tak by jsi měl každou plochu spravovat zvlášť :notsure[/QUOTE]

na dualView to nastavim jak? ...

mám to takhle:

http://217.117.223.24/_/pc/nastaveni_lcd.jpg

a rozmistěné to mám takhle ... na tom druhém monitoru listu zadnou nemam

http://217.117.223.24/_/pc/DSC02187.JPG

tedko jeste koukam, ze Visty detekujou hlavni LCD jako samsunga (LCD1) pritom to je ten muj hlavni monitor nec (rozliseni atd sedi jen ten nazev) a toho samsunga jako generic PnP monitor ale to by snad vadit nemelo ... v catalistech to je dobre ...
EditorPO (2819)|15.5.2009 23:57
[QUOTE=vsn;249458]tedko jeste koukam, ze Visty detekujou hlavni LCD jako samsunga (LCD1) pritom to je ten muj hlavni monitor nec (rozliseni atd sedi jen ten nazev) a toho samsunga jako generic PnP monitor ale to by snad vadit nemelo ... v catalistech to je dobre ...[/QUOTE]
Mas tam aj tlacitko na identifikaciu monitorov. Zobrazia sa ti velke cislice 1 a 2 na monitoroch, aby si vedel ako su nakonfigurovane.

Mozno by to pomohla nejak utilita na virtualne plochy. Potom by si nedaval zobrazovat plochu ale prepinal by si viacere plochy. Na kazdej mozes mat zmaximalizovany iny program, pripadne na jednej len plochu.
Richmond (8084)|16.5.2009 00:35
[QUOTE=kevin00;249385]Pokud máš monitory nastaveny jako DualView, tak by jsi měl každou plochu spravovat zvlášť :notsure[/QUOTE]
Windows neumi standartne "ukazat" plochu na predem zvolenem monitoru. Pouzil bych UltraMon - tusim od verze 3.04 ma v hotkeys moznost zvolit "Show desktop" na ruznych monitorech. Puzivam sice 3.02 takze ruku do ohne za tu funkci nedam, nicmene na supportu je popsano podobnych triku pomoci registru vice. Vyuzivam spis presouvani maximalizovanych oken mezi monitory a jejich ruzne centrovani/presouvani....
vsn (140)|16.5.2009 01:09
ok, dekuji
vsn (140)|16.5.2009 10:52
tak program mám, ale klavesovou zkratkou ani jednim klikem jsem neprisel jak zobrazit plochu jen na jednom monitoru ... nicmene aspon mi to vyresilo problém s rozdílným wallpaperem a zapl jsem si listu pro kazdy monitor zvlast ... tak alespon k necemu mu to je ... dekuju :)