Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Sestavy, notebooky a PDA: Poraďte se sestavou

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

[QUOTE=Neregistrovaný;249860]promiňte, nevšmil jsem si této reakce, tady je te ten odkaz [url]http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=MHV01JIF01KMF01KCJ01H3N01L8R01KOE01MC001[/url]

jinak tady je to co jsem četl ohledně voltáži ram a procesoru, je to ještě jiný zdroj a tuším na alze na screenu je vidět ta varovná značka o které píšou ... [url]http://pcworld.cz/hardware/asus-p6t-deluxe-a-napajeni-operacnich-pameti-3636[/url][/QUOTE]

O té max. voltáži modulů RAM jsem také slyšel. Nevím, co je na tom pravdy, ale rozhodně by to stálo za konzultaci s technickou podporou.
    Operační paměti OCZ, které jsi vybral, mají podle [URL="http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr3_pc3_12800_gold_low_voltage_triple_channel"]specifikace[/URL] napájení 1,65 V, což je udávaná max. hranice. Paměťové moduly s napájením 1,5 V se asi budou hledat těžko (mizivý výběr).

Se sestavou bych souhlasil ... až na HDD ji máš stejnou jako Salamander ;)

L0ck

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    O té max. voltáži modulů RAM jsem také slyšel. Nevím, co je na tom pravdy, ale rozhodně by to stálo za konzultaci s technickou podporou.
    Operační paměti OCZ, které jsi vybral, mají podle specifikace napájení 1,65 V, což je udávaná max. hranice. Paměťové moduly s napájením 1,5 V se asi budou hledat těžko (mizivý výběr).

Se sestavou bych souhlasil ... až na HDD ji máš stejnou jako Salamander
    alespoň je vidět, že jsem si odsud něco odnesl ...

ohledně té voltáži jen nevím jestli se to týká jen té jedné desky (Asus P6T Deluxe) nebo i jakékoliv jiné desky osazené i7, každopádně se optám na podpoře a kdyžtak dám vědět jak odpoví :-)

jinak zdroj je tak nějak akorátní nebo by bylo lepší vybrat jiný? Tím bych pak už pomalu končil a dál Vás neokrádal o čas :-)

Registrace
    Feb 2008

Bude se to týkat všech motherboadů pro i7. Jde o to, že paměťový řadič je integrován přímo v procesoru a nap. napětí modulů RAM prochází i procesorem. Proto hrozí jeho zničení.
    Co se týče zdroje, vybral jsi nejlépe, jak jsi mohl

Neregistrovaný

chtěl bych se ještě zeptat zda na deskách s chipsetem x58 jdou bez problémů zapojit 2 geforce karty a zda je možné i propojit různé karty nebo musí být stejného typu? Kupříkladu gtx285 - gtx260?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Mám pocit, že takhle budou fungovat, ale ta gtx285 se zpomalí na rychlost jakou má gtx260.

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    chtěl bych se ještě zeptat zda na deskách s chipsetem x58 jdou bez problémů zapojit 2 geforce karty a zda je možné i propojit různé karty nebo musí být stejného typu? Kupříkladu gtx285 - gtx260?
    SLI na chipsetech X58 provozovat lze bez problémů. Jestli se dají kombinovat různé typy grafických karet nevím. Ani si nevzppomínám, že bych četl o SLI s různými graf. kartymi. Asi pro bezproblémový chod bych volil SLI se stejnými typy graf. karet.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12