reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

aku wireless klavesnicu?

energyxtc (4)|16.5.2009 17:00
chcem si kupit nejaku klavesnicu. najlepsie z agem.sk ale moze byt aj odinokial. musi byt bezdrotova. mat nejake tie multimedialne tlacitka. ako som videl dodavaju sa vecsinou spolu s mysou. ta by mala mat len 2 smerne koliesko. oboje aby nemalo velku spotrebu baterii. hlavny problem mam s tym, ze aku znacku vybrat. kupil som si pred rokom mys microsoft a som s nou dost nespokojny. (velmi velky vysielac, ktory aj tak ma dosah mozno 1,5 m prinajlepsom. a koliesko je 4 smerove a kliknutie kolieskom zabera az po urcitom case, teda ale neviem ci je to tym kolieskom. a navyse sa koliesko tazko stlaca takze taka mys aby bola, pri ktorej to ide lahko, pretoze to vyuzivam pri autocade. a tiez by nemala mat krokovanie. teda aby skrolovanie slo plynule.) takze co by ste mi poradili?. ale samozrejme v rozumnej cenovej kategorii - okolo 33 eur. ak by to bolo mozne
Salamander (6177)|16.5.2009 17:09
No, rozumna cenova kategorie ....pokud chces kvalitni bezdratovy set, tak budes asi muset trosku pritlacit na penezenku :(
Pokud se chces samozrejme vyhnout problemum s bezdratovym prenosem ....
Doporucil bych Ti nektery z vyrobku firmy Logitech,konkretne treba S510, ktera ja vynikajici, ale bohuzel i ponekud drazsi:p
kevin00 (10238)|16.5.2009 17:47
Rozhodně nedoporučuji výrobky značky Genius, které jsou proslaveny svými drivery.
Jak napsal Salamander, dobré jsou výrobky firmy Logitech (např. S510 či EX110). Myslím, že k zahození nejsou i výrobky Microsoftu (Desktop 1000).
Bohužel nevím, jak je to u Vás s eurem, tak snad je to +/- v rozpočtu :)
energyxtc (4)|16.5.2009 19:00
[QUOTE=kevin00;249714]Rozhodně nedoporučuji výrobky značky Genius, které jsou proslaveny svými drivery.
Jak napsal Salamander, dobré jsou výrobky firmy Logitech (např. S510 či EX110). Myslím, že k zahození nejsou i výrobky Microsoftu (Desktop 1000).
Bohužel nevím, jak je to u Vás s eurem, tak snad je to +/- v rozpočtu :)[/QUOTE]

povodne som chcel daco teda okolo 1000 ale asi bude treba fakt viac. teda mozme dat okolo tych 1500czk, rozmyslal som nad http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56259 alebo http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59509 ale od tej microsoft je myska podobna tej co mam a to mi nevyhovuje. a ta logitech neviem ci aj ta nema podobny problem s kolieskom. a tie co si dal maju nad smerovymi sipkami divne umiestnenie klaves delete a pod
fanynek (2048)|16.5.2009 19:38
Hele, není to zrovna designerský skvost, ale nelíbila by se ti Logitech Cordless Desktop LX710 Laser, USB, černo-stříbrná?
Mám ji už dva roky a slouží skvěle jak na hraní, tak na kancelařinu a i mladý na grafiku.
Nejsou s ní absolutně žádný problémy a nepozoroval jsem nic, co bych na ni vylepšil.:notsure

Jinak k té značce, tlačil bych tě do Logitechu a to z mnoha důvodů.
26186av.jpg
energyxtc (4)|16.5.2009 19:55
[QUOTE=fanynek;249813]Hele, není to zrovna designerský skvost, ale nelíbila by se ti Logitech Cordless Desktop LX710 Laser, USB, černo-stříbrná?
Mám ji už dva roky a slouží skvěle jak na hraní, tak na kancelařinu a i mladý na grafiku.
Nejsou s ní absolutně žádný problémy a nepozoroval jsem nic, co bych na ni vylepšil.:notsure

Jinak k té značce, tlačil bych tě do Logitechu a to z mnoha důvodů.[/QUOTE]
no na vyzore nezalezi ale skor na funkcnosti a tiez tie tlacitka su blbo dane. a aky ma dosah? lebo obcas potrebujem ist aj dalej. a co koliesko na nej? lahko sa stlaca?
fanynek (2048)|16.5.2009 20:07
[QUOTE=energyxtc;249821]no na vyzore nezalezi ale skor na funkcnosti a tiez tie tlacitka su blbo dane. a aky ma dosah? lebo obcas potrebujem ist aj dalej. a co koliesko na nej? lahko sa stlaca?[/QUOTE]

Dosah cca 3m a to kolecko si myslím je v pohodě, tzn. tak střední tlak, co můžu porovnávat.

EDIT// Co máš kokrétně na mysli tím "blbo dané"?
energyxtc (4)|16.5.2009 20:19
[QUOTE=fanynek;249826]Dosah cca 3m a to kolecko si myslím je v pohodě, tzn. tak střední tlak, co můžu porovnávat.

EDIT// Co máš kokrétně na mysli tím "blbo dané"?[/QUOTE]

myslim tym tacitka nad kurzorom. delete atd. proste zas si zvykat na nieco nove
fanynek (2048)|16.5.2009 21:52
[QUOTE=energyxtc;249834]myslim tym tacitka nad kurzorom. delete atd. proste zas si zvykat na nieco nove[/QUOTE]

Jako, je pravda, že zvyk je železná košile, ale mě to naprosto vyhovuje a naopak mi to už třeba v práci chybí. Ale to je osobní pohled.
Záleží jen na tobě, do čeho půjdeš. Výběr je veliký.:thumb