reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zálohovací software

CommanderZ (512)|17.5.2009 14:29
Hledám nějaké funkční zálohovací řešení, které by splňovalo tyto požadavky:
1) Možnost periodicky zálohovat celý systémový oddíl za běhu systému jako image disku a v případě krize z něj nabootovat nebo ho obnovit.
2) Možnost periodicky zálohovat vybrané složky
3) Podpora Vista x64

Freeware je plus, ale jsem ochoten si za funkční řešení i zaplatit (v tomtopřípadě je trial podmínkou).

Zkoušel jsem Acronis True Image v nejnověhší verzi a ten dělal chaos v úlohách, nepodařilo se mi ho dokopat, aby automaticky dělal to co po něm chci. S Norton Ghostem mam zkušenosti už z dřívější doby - způsobuje poškození dat na externím disku, na který chci zálohovat.
pas!k (3765)|18.5.2009 15:00
husky14 (4214)|18.5.2009 15:03
Tak když ne Acronis, tak zkus Nero BackItUp.... zkušenosti s ním nemám ;)
pas!k (3765)|18.5.2009 15:08
K tomu acronisu .. pouzivam pro zalohu nekolika serveru .. ulohy delaji presne to co v nich nastavim a nemam jediny pripad kde by acronis udelal neco co jsem mu predem nerekl.. Z vytvarenych zaloh dost casto obnovuji nejaka data a nekolikrat sem obnovoval i systemove disky vzdy bez jedineho problemu .. V kazde uloze staci nastavit odesilani logu z kazde zalohy na mail a pro jistotu mam v kazde uloze nastaveno overeni zalohy pak uz staci jen cist maily zda vse zalohuje jak ma pokud se vyskytne problem vimo tom hned ten den! Acronis muzu doporucit vsemi deseti a pokud ti to dela chyby dam ruku do ohne za to ze problem je jidne nez v acronisu!

BTW od kdy umi Nero BackITUP delat systemove image disku?
husky14 (4214)|19.5.2009 11:05
[QUOTE=pas!k;250400]BTW od kdy umi Nero BackITUP delat systemove image disku?[/QUOTE]No dyť sem psal, že ho neznám :p

Tak co třeba Paragon Drive Backup....?