Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 31

Téma: Jakou značku monitoru byste si chtěli koupit místo vašeho stávajícího?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

co to je za anketu, kde neni ani EIZO a DELL?...ja osobne ted planuji koupit DELL 2209WA, coz je bezkonkurencni LCD ve sve tride...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

nyni pouzivam HP a asi bych nemenil mam tu filmu hold raaaaaad

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Marenek Zobrazit příspěvek
    ale rozhodovat se při nakupování monitoru jen podle značky mi přijde hodně povrchní a celá tato anketa tímto velmi pomýlená
    Asi tak.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Asi Dell, HP, LG nebo Phillips.

Ale nezavrhuju žádnou značku, ani ten Acer nebo Benq (ten mám teď, S-PVA, BenQ nedělá jen levný krámy) ... i HP, Dell a Eizo už vyrobili hodně vadných sérií LCDéček (pískající, blikající, ...), takže žádná záruka kvality to není.
    Těch firem co vyrábí LCD stejně moc není (myslím 4 velký co dělají panely, pár jich dělá elektroniku), akorát se to nakonec zabalí do různých krabic, skoro všechno jsou to OEMka.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Mám HP LP2465 a nehodlám měnit. Když tak za HP, NEC, Dell možná EIZO, FS, Samsung, ale záleží na recenzích na konkrétní modely, nabídka se často mění a anketa nemá smysl. Volil bych HP LP2475w a pokud levnější tak nějaký TN od HP nebo Samsungu.
    Značku HP jinak nějak v lásce nemám, třeba ovladače jim moc nejdou....

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Označil jsem jiný monitor. Protože mi tam chybí značka Iiyama. Jsou to opravdu vynikající monitory. A mám na něj také zálusk. Na model s ochranným sklem. Ono jich moc není.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Označil jsem jiný monitor. Protože mi tam chybí značka Iiyama. Jsou to opravdu vynikající monitory. A mám na něj také zálusk. Na model s ochranným sklem. Ono jich moc není.
    Tak tak, ale bohuzel se sklem jsou tusim jen 19" nebo TNka od Neova, S-IPS je se sklem pouze Apple Cinema a ta je za trosku "jinou" cenu...

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Z dosavadního Benqu bych s velkou radostí přešel na LG, v lepším případě na Samsung. Zvažoval jsem i Philips, ale těžko říct, jak jsou na tom dnes s kvalitou...

Čestný člen Avatar uživatele Michal Koláček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravím,

jsem šťastným majitelem Samsungu 2494HM a neměnil bych. Pokud bych měl někdy v budoucnu uvažovat o změně, koukal bych asi zase po Samsungu, příapdně Dell nebo HP. Mít víc peněz, určitě bych přemýšlel o značce EIZO, NEC nebo LaCie.

M.

PS.: Nehlasoval jsem

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

osobne kupujem zajtra DELL S2408W, ale nebranil by som sa ani EIZU resp. NEC, ale to uz su ceny niekde inde ako som ochotny dat ja

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Když jsem kupoval LCD naposled, vyšel z toho vítězně BenQ, který se ve finále utkal s Viewsonicem. BenQ dělá monitory s výborným poměrem cena/výkon a v rámci toho jsem s touto značkou spokojen. Pokud bych si mohl dovolit ten luxus a k ceně bych nemusel přihlížet, což platí třebas při objednávání monitorů do práce, tak by výběr vypadal trochu jinak. Naposled byly ve výběru HP, NEC, EIZO a vyhrál poslední jmenovaný.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak zatím jsem celkem spokojený se svým LG, ale kdyby byla zajímavá nabídka tak bych je vyměnil za Samsung, nebo Eizo.
    Přeci jen nové LCD LG není moc kvalitní náhrada za staré CRT Eizo, ale už jsem si zvykl.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Já jsem spokojený s mojím DELLem 2408wfp. Měnil bych pouze za nějaké EIZO s S-PVA panelem, které bych ale asi za 8k nesehnal

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

v dnešn době ani tak nezáleží na značce jako na parametrech jako gray-to-gray

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od petr.svec Zobrazit příspěvek
    v dnešn době ani tak nezáleží na značce jako na parametrech jako gray-to-gray
    To bych netvrdil - treba Eizo pouziva panely od Samsungu, nakalibruje je, doplni svoji elektronikou (min. 10-bit - to co Eizo dava do obyc TN, dava Samsung do high-endu) a razem je z toho monitor z uplne jiny kategorie. Parametr G-G je sice vec hezka, ale podle toho, jakou hodnotu ma ta "grey". Navic je to udaj pro odezvu, coz neresi ani nevypovida nic o kvalite - pouze o rychlosti (ktera se da castecne obejit treba overdrivem atd...)
    Doporucim Ti tento clanecek http://www.svethardware.cz/technologie-lcd-panelu/14465 ktery Ti zajiste osvetli, ze sledovat jeden udaj je naprosty nesmysl

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chtěli byste si vydělávat progamingem?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 13:11
  2. GeForce: Jakou GTX560Ti misto GTX260 koupit?
    Od Amaunetka v sekci Grafické karty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-03-2011, 07:52
  3. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 23:27
  4. Které zdroje byste chtěli otestovat?
    Od -HoNY- v sekci Zdroje
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 19-06-2008, 12:43
  5. Bazar: Chtěli byste na fóru shw AUKCI?
    Od kane.shw v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 03-04-2008, 19:17