reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

rozebrani mysky

mech13 (5526)|25.12.2006 01:07
tak sem si rekl ze svoji mysce udelam vanoce, rozeberu ju a poradne vycistim, ale kdyz na ni tak zespodu koukam tak vidim ze sroubky asi budou pod "sliderama", "teflonkama" ci jak se tomu nadava... kdyz je odloupnu, pujdou prilepit? nebo s cistenim pockat az budu met sehnany druhy a rovnou je vymenit?
btw nevite nekdo pod kterema presne jsou sroubky u MS wheel mouse optical? (at je zbytecne nedorasuju vsechny)

jo a preju vsem pekny svatky:)
first.indian (683)|25.12.2006 04:00
Neco podobneho jsem resil na moji mysce pd Microsoftu taky :) Taky jsem ji chtel trochu procistit "streva" :D Dlouho jsem nevedel jak do ni ale pak jsem sundal ty "teflonky" a opravdu jsou pod nimi sroubky ;) Mimochodem lepi nehorazne dobre. Mel jsem problem je dokonce sundat ze srubovaku kterym jsem je sundaval a vzdy kdyz jsem je chtel treba jen prstem odstranit potom z srubovaku tak se hned chytli na prst. Proste lepi opravdu vyborne a neni problem je pak po vycisteni a zasrubovani sroubku zase nalepit zpatky na svoje misto.
mech13 (5526)|25.12.2006 09:11
[QUOTE=first.indian]Neco podobneho...[/QUOTE]
diky, jdu do toho:) pak dam vedet jak sem dopadl

EDIT: tak operace uspesna:) pod dvouma teflonkama sroubky a pod dvouma pacicky ktery sli strasne mizerne odcvaknout... byly nasponovany az to nebylo pekny a mel sem strach ze to myska neprezije ale nakonec se sroubovakem podarilo
Petr S. (1220)|25.12.2006 14:16
A jak to vypadalo vevnitř? Bylo tam co k čištění? Jak dlouho ji používáš?
mech13 (5526)|25.12.2006 17:39
mam ju cca 4-5 let a docela me sokovalo ze v ni skoro nic nebylo... jenom troska smeti. cekal sem nejake velke chuchvalec nove zivotni formy nalepene nekde v oblasti scroolu a tlacitek ale skoro nic tam nebylo. to kdybych vedel tak ju jeste ze 3 roky necham
Petr S. (1220)|25.12.2006 18:13
Tak OK ;) Jsem totiž taky přemýšlel jestli si svoji myšku taky nemám rozebrati, ale v tomhle případě si to asi odpustím. I když u mě možná bude v kapku horším stavu... Často mi na ní totiž ulpí prachové nečistoty od ruky (ani nevím kde se tam berou :notsure ) :D
first.indian (683)|25.12.2006 18:16
Ja resil cisteni mysky az asi pod 4rech letech kdy se zacalo zadrhavat kolecko :D
Petr S. (1220)|25.12.2006 19:35
Tak daleko naštěstí ještě nejsem :D