reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Google mě odřízl od svých služeb

petr.svec (320)|19.5.2009 09:46
Mám menší problém, zřejmě mojí IP adresu (bohužel neveřejnou od O2) google eviduje zřejmě jako nedůvěryhodnou:

Při hledání na google to píše toto:
Google *Chyba * Omlouváme se, ... ale váš dotaz se podobá automatickému dotazu počítačového viru nebo spywarové aplikace. Z*důvodu ochrany našich uživatelů vaši žádost nemůžeme nyní zpracovat. Váš přístup obnovíme co nejdříve to bude možné, a proto akci zkuste brzy zopakovat. Pokud máte podezření, že váš počítač nebo síť byly napadeny, můžete zatím spustit antivirový program nebo odstraňovač spywaru, abyste měli jistotu, že ve vašem systému nejsou viry ani jiný nežádoucí software. Pokud se vám neustále zobrazuje tato chyba, můžete problém vyřešit, když smažete soubor Google cookie a znovu přejdete na stránky Google. Pro pokyny týkající se prohlížeče prosím navštivte online centrum podpory vašeho prohlížeče. Je-li tím ovlivněna celá vaše síť, máte k dispozici více informací v Centru nápovědy pro hledání na webu Google. Omlouváme se za nepříjemnosti a doufáme, že brzy znovu použijete Google. Chcete-li pokračovat v*hledání, zadejte prosím níže zobrazené znaky:

http://sorry.google.com/sorry/?continue=http://www.google.com/search%3Fq%3Dahoj%26ie%3Dutf-8%26oe%3Dutf-8%26aq%3Dt%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official%26client%3Dfirefox-a

Při pokusu k přihlášení na gmail jsem přesměrován zpět na přihlášení :(

Nevíte někdo co s tím... u mě chyba není.
cool.user (2822)|19.5.2009 09:52
A kdyz zadas nejake hledani, jakou adresu vidis v url?
pas!k (3765)|19.5.2009 09:58
Co ti dava jistotu ze u tebe problem neni? Co mas za antivir?

Zkousel si nejaky jiny prohlizec?
alliens_labs (214)|20.5.2009 22:56
[QUOTE=petr.svec;250601]Mám menší problém, zřejmě mojí IP adresu (bohužel neveřejnou od O2)

Nevíte někdo co s tím... u mě chyba není.[/QUOTE]

Pokud máš ADSL od O2 tak máš veřejnou adresu vždy.
r34ktor (7477)|20.5.2009 23:46
Zkus se přihlásit z jiného PC.
petr.svec (320)|21.5.2009 07:03
Takže ... problém vyřešen... google to (dnes) stáhl sám od sebe

- ale jinak antivir nepoužívám (když jsem naisntaloval avasta, protože mi to nedalo, nenašel ani 'tuk)

- problém se vystkytoval na všech počítačích na lokální síti... takže o viru nepřichází řeč

- při jakém koliv vyhledání jsi přesměrován na tuto stránku

- při pokusu o přihlášení např. do gmailu jsi přesměrován přes přihlášení zpět na příhlášení

- pokud jde o veřejnou IP adresu, tak ta logicky vždy existuje... ale protože ji nemám zaplacenou tak vystupuji pod společnou veřejnou IP adresou na které bude spousta dalších lidí... (já mám neveřejnou tj. přímo z internetu neadresovatelnou)

ale jinak díky za pomoc