Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 85 z 85

Téma: Jaké máte PDA a jak ste s ním spokojeni?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

docasne mam HTC Herald a neni to spatny. nahodil jsem ROMku JustStable (WM6.1) a je v porovnani s puvodnim systemem neskutecne rychla. nejak extra telefon nepouzivam, tak mi uz docela jeta baterka vydrzi na jedno nabiti cca 5 dni

ale krome solitaire mi to k nicemu neni, pujdu zpet na klasicke telefon... teda klasicke - paduvzdorne a vodotesne - samsung B2100. snad ho nebudu za 2 roky ctyrikrat reklamovat jak N 6300
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Už zhruba rok a půl mám HTC Kaiser a neměnil bych. Po všech stánkách mi vyhovuje.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    ...je v porovnani s puvodnim systemem neskutecne rychla.
    To se ostatne da tvrdit o kazdym HTC (sam jsem mel XDA2 a po flashnuti WM5 od Buzze jsem neveril vlastnim ocim). Jako telefony obecne PDA neslouzi moc dobre, leda tak HP614c, ktery diky dotyk. kolecku je celkem rychly na ovladani. Taktez pouzivam na telefonovani Nokii (N91), ktera uz neco zazila a porad drzi (je ocelova)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já vlastním PDA FSC Pocket LOOX N520, již 3 roky. Minulý rok, jelikož mi chyběl BT, tak jsem pořídil HP Ipaq 510 Voice messenger. S oběma jsem spokojen. Ladění mi sice trvalo u FSC skoro 1/2 roku u HP 14 dní. Jsem maximálně spokojen. Baterie drží a jsou to spolehlivé stroje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Už zhruba rok a půl mám HTC Kaiser a neměnil bych. Po všech stánkách mi vyhovuje.
    Pokud opomines VGA ovladace a obcas zlobivou GPS.
    Ano taky mam Kaisera.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Tak já mám SE p1i a má všecko co potřebuji- wifi, dostatečná paměť atd...
    jenom se někdy trochu seká ale to se dá přežít

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

Po Aceru n30b jsem majitelem nového ( už bylo na čase ) PDAčka Mio Digiwalker P560 ( včetně SD 4GB ) s GPS - šlape jako ,,víno,,

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Už skoro rok nosím v kapse iPhone 3G. Jablečný telefon jsem nechtěl, ale můj starý dobrý SE W700i (který se prodával s perfektními(!) sluchátky) byl už v poledne mrtvý (a to jsem ho nechal nabíjet přes noc) a z malé kapacity MS pro DUO (256 MB) jsem taky neskákal do vzduchu (chtěl jsem si koupit 4GB MS). Doma mě ale postavili před hotovou věc: buď iPhone od kyslíků za kačku, nebo ho dostane někdo jiný... Nadšený jsem nebyl, ale 16 GB na MP3 a možnost zkouknout třeba i nějaký film v 640x480 při 2.5 Mbps na 3,5" displayi VS W700 s novou baterkou, 4 GB MS DUO (a nový telefon se slevou nejdřív za rok)... - díky ceně byla volba jasná. Zpracování telefonu je na jedničku a vydrží toho opravdu hodně (i nějaký ten pád). Pokud nesurfuju a neposlouchám muziku celý den, je výdrž baterie slušná (zatím mám vyzkoušeny 4 dny bez nabíječky - OK). Musela mi taky klesnout spotřeba elektřiny, protože většinou brouzdám v telefonu, PC už zapínám minimálně- mail, Skype, ICQ, FaceBook, flame na Novinkách- to vše nyní obsloužím z telefonu [qwerty klávesnice (hlavně při psaní SMS) je super!]. Odezva telefonu byla slušná a po updatu na OS 3.0 jsem si nemohl stěžovat- telefon reagoval opravdu svižně a rychlost Safari byla pekelná. Ale poslední dobou se mi zdá, že se mi stránky načítají v Safari moc dlouho- bude to chtít restore. Mám spoustu zajímavých knížek v PDF - jako nouzovka na zastávce nebo v buse iPhone stačí, učit k maturitě bych se z něj nechtěl, ale jinak jej jako čtečku využívám často. Když chci zjistit, co běží v TV, tak si spustím O2TV Guide a můžu si i nechat poslat SMS nebo e-mail upozornění na oblíbený pořad- čtvrteční MF dnes s TV programem čtu jen díky zajímavým článkům, tištěný TV program už snad nikdo dneska díky EPG nepotřebuje. Bohužel firemní kalendář neumí úkoly, jen události- to se dá napravit nějakou aplikací z AppStore. Co se mi vážně nelíbilo, byla dodávaná sluchátka- v porovnání s HPM-75 od SE byly ty od Applu pěkná šumítka (a to si dovolí ty sluchátka v e-shopu prodávat za osm stovek). Apple HF s peckama za 2 litry? Diktafon by mohl umět nahrávat hovory.
    Jsem s iPhone celkem spokojen a už bych neměnil. Nejsem žádná Apple ovce, co stojí 2 dny frontu na nový MAC ani AppleHater ražení Radka Hulána (jeho averze vůči čemukoli jablečnému je všeobecně známa... Do problematiky nevidím, ale i když Mac OS vychází z UNIXu, tak se sítí poslední dobou šíří zprávy, že už nepatří mezi nejbezpečnější, win7 jsou na tom PRÝ lépe..)- iPhone je a minimálně nějakou dobu zůstane mým prvním a jediným jablečným produktem. MACu bych se nebránil a popravdě řečeno, co jsem měl doma před rokem na 3 dny pujčený MACmini (PC s winXP vs MAC bych ohodnotil zhruba jako courák vs Pendolino), koupě MACu mě láká čím dál tím víc.
    Rád bych ve svém iPhonu našel plnohodnotné MS Office a měl možnost si rychle napsat nějaký jednoduchý program, třeba něco na způsob C64 basicu, nebo FoxPro - to bych z mechaniky míval jedničky (jsem zbrkloň, všude nadělám spoustu početních chyb- holt práci strojům) ale to bych asi chtěl po AppStore moc... iPhone bych osobně hodnotil kladně, ale to co vyhovuje mně, nemusí někomu jinému a naopak- od toho tu máme volný trh, ne?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

asi 3 roky vlastnim PDA Acer n50 Premium a som s nim celkom spokojny, aj ked ho uz v poslednej dobe velmi nepouzivam...

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Zdravím já vlastním asi 5 let FSC Loox 710. Jsme s ním nadmíru spokojený. Baterie stále vydrží 6h při Power-saving modu CPU a poslední možného dílku podsvícení LCD. Při Turbo modu a max podsvícení 2:30h. Využívám ho hlavně pro navigaci s externím BT GPS Modulem. Jinak připojení na internet přes Wifi i GPRS není problém a je dostačující, sem tam nějaká ta hra, čtení PDF, poslech MP3 a případně sledování filmu upravených na rozlišení 320x240 kvůli velikost. Používám 1Gb SD Pretec HighSpeed.
    Zároveň bych chtěl touto cestou požádat o radu kdo používá v tomto PDA CF kartu i SD kartu tak ať se podělí jaká karta je nejlepší. Pokud víte o nějakém seznamu či odkazu na fórum sem sním. ) Chtěl bych přeci jen Looxíka trochu vylepšit větší kapacitou.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Jaké repro máte u svého pc?
    Od ...No...Name... v sekci Audio
    Reakcí: 51
    Poslední příspěvek: 25-06-2013, 03:28
  2. Jaké máte rádi smajlíky?
    Od Intri v sekci Volná témata
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 02-03-2010, 20:01
  3. Avast 5 - jake mate zkusenosti?
    Od klarinet335 v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-03-2010, 15:11
  4. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 01-03-2009, 16:50
  5. DDR2: Jaké máte zkušenosti s chladiči pamětí ?
    Od OdMajkla v sekci Operační paměti
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-05-2008, 07:33