reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Autodesk Inventor 11

British (50)|26.5.2009 13:00
zdravim,mam problem s timto programem... zacalo to uz pri instalaci. vyhodilo mi to asi 15x chybovou hlasku ,ze klic registru nelze zapsat a nabidlo mi to storno,opakovat a preskocit zkusil jsem opakovat ale nepomohlo tak jsem to preskocit... program jako samotny v poradku zapnu ale prvni problem nastal v tom kdyz si vybiram novy vykres tak to nejde zpusobem oznacit a OK ale dvojklikem... to by ani tak nevadilo ,ale pri nacrtu si udelam treba obdelnik zvolim pevny bod a zacnu kotovat a tady je to zasadni nejde mi prepsat hodnota koty teda prepsat jde ale po potvrzeni se kota nepredefinuje. a tady uz jsem s skoncil....
nevim jestli je to problem s Windoows 7 64-bit sestaveni 7100 nebo problem instalace.... mate nekdo s tim uz zkusenost???
asi se to bude odvijet od tech registru a jeste sem zkousel reinstal ,ale bylo to stejny..... vsem moc diky a omlouvam se za chaoticke psani snad me vsichni pochopite co tim myslim
Richmond (8084)|26.5.2009 13:52
Odinstaluj Invertor. Pak spust setup.exe jako Administrator
British (50)|26.5.2009 17:27
hned jdu na to a dam vedet jak jsme dopadl
British (50)|26.5.2009 17:43
tak to nepomohlo zkousel jsem zvolit i aby se to zpoustelo stejne pro vsechny uzivatele jako spravce a nic je to stejny
British (50)|26.5.2009 18:43
napada neco nekoho??? uz nevim co stim
astec (1823)|26.5.2009 22:12
Vytvoř nový profil s právy admin
smaž všechny ostatní profily
pak nainstaluj
pokud nepomuže máš smůlu a reinstalace. Autodesk je prevít
Richmond (8084)|26.5.2009 23:07
[QUOTE=astec;253121]Autodesk je prevít[/QUOTE]
...ale chyby napravuje celkem rychle v podobe patche/nove verze ;)
British (50)|27.5.2009 00:09
tak ani to s temi ucty nepomohlo... :-( :cry pochopil jsem dobre ze jediny co mi zbyva je reinstal systemu? a co myslite nechat windows 7 nebo radsi visty abych mel jistotu ze to tam pujde..... teda jde ten inventor na vistach? co jsem ho mel nainstalovanej tak naposled na Xpeckach a byla to myslim verze 9... tak nevim nejaky rozhodnuti by bylo???? Se7en nebo Visty??? vsem moc diky za snahu az neco pomuze rad prihodim rep. body :)
British (50)|27.5.2009 11:02
hmmm takze visty.... tak diky vsem za snahu ja se du nudit s oinstalaci
Richmond (8084)|27.5.2009 11:22
[QUOTE=British;253301]hmmm takze visty.... tak diky vsem za snahu ja se du nudit s oinstalaci[/QUOTE]
Vista SP1... Zkusil bych jeste spustit instalaci v "kompatibilnim modu" + vypnul Aero, ale moc bych si od toho nesliboval. Jeste muzes zkusit nainstalovat novejsi verzi nez tu 11-ku - me napr. neslapalo 3dstudio 7 (resp. vyhazovalo chybovou hlasku pri startu) ale 8 uz jelo v pohode...
astec (1823)|27.5.2009 14:08
A nemáš náhodou na stanici NOD?????
British (50)|31.5.2009 00:07
tak panove.... po dlouhem moskovem dloubani a hlobani sem se rozhodl zkusit jinou verzi :D.... no a jak to nedopadlo..... samozdrejme ze muj problem byl bezpredmetny... chyba byla v instalacnim balicku to je cele...
tak se val timto chci omluvit za zbytecne straveny cas nad moji blbosti :):cool: diky vsem za snahu a az budu zase poradit se urcite ozvu :-)