Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: kopirování z externího přístroje do kamery canon hv 30

Nováček
    Registrace
    May 2009

Nevím jak kopírovat z videorecorderu přímo záznam do kamery Canon HV 30. Z přiloženého návodu mi neni postup jasný. Do počítače z kamery kopíruji bez problémů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Podla manualu, strana 70 Analógový linkový záznam.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    May 2009

Tuto funkci znám, ale je krajně nepraktická.Vlastní napojení je komplikované a hlavně nepřesné. Já potřebuji záznam na " obrázek" a nikoliv s rozdílem cca 10 vteřin. Mimo to při pauze záznamu je okamžitě záznam přerušen a složité napojení se musí celé opakovat. Doporučený způsob lze použít na kopirování třeba filmu,který má na začátku dlouhý černý zaváděcí pás.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Marenek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od cermak Zobrazit příspěvek
    Tuto funkci znám, ale je krajně nepraktická.Vlastní napojení je komplikované a hlavně nepřesné. Já potřebuji záznam na " obrázek" a nikoliv s rozdílem cca 10 vteřin. Mimo to při pauze záznamu je okamžitě záznam přerušen a složité napojení se musí celé opakovat. Doporučený způsob lze použít na kopirování třeba filmu,který má na začátku dlouhý černý zaváděcí pás.
    chápu to dobře: ty chceš stříhat v kameře analogovej záznam z videa? v každě ruce jeden ovladaš a palce na pauzách? jako v pravěku?
    jakej máš důvod nenahrnout video z rekordéru do komplu a sestřihat tam?

Registrace
    May 2006

Ja by som pouzil funkciu konverzie AV > DV (kamera ju ma, strana 72 manualu), pri ktorej kamera sluzi ako prevodnik medzi analogovym videozariadenim a pocitacom. Nasledne by som video postrihal v PC a potom nahral do kamery.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Marenek Zobrazit příspěvek
    chápu to dobře: ty chceš stříhat v kameře analogovej záznam z videa? v každě ruce jeden ovladaš a palce na pauzách? jako v pravěku?
    jakej máš důvod nenahrnout video z rekordéru do komplu a sestřihat tam?
    Já mám v počítači sestřihaný film v dif ,digitálně ale potřrebuji ho dostat zpět na kameru(kazetu).Já v kameře nic nestřihám.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Ja by som pouzil funkciu konverzie AV > DV (kamera ju ma, strana 72 manualu), pri ktorej kamera sluzi ako prevodnik medzi analogovym videozariadenim a pocitacom. Nasledne by som video postrihal v PC a potom nahral do kamery.
    Špatně jsem se vyjádřil. Mám film sestřihaný v PC,(digitálně).Potřebuji ho dostat zpět do kamery(na kazetu).Záznam je v dif ve střihovém programu Premiera 6,5.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Marenek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od cermak Zobrazit příspěvek
    Špatně jsem se vyjádřil. Mám film sestřihaný v PC,(digitálně).Potřebuji ho dostat zpět do kamery(na kazetu).Záznam je v dif ve střihovém programu Premiera 6,5.
    nepřesně se vyjadřuješ imho od začátku

předpokládám, že by mělo stačit zkonvertovat video do DV AVI a to pak na kameru nahrát.
    sakra, teď si nevzpomenu jestli premiérou nebo čím, ale kdysi jsem to několikrát dělal. ale s jinou kamerou a starší premčou.

nakoukni do helpu v premiéře.

Registrace
    May 2006

V Premiere by to malo ist priamo vyexportovat do kamery. Premiere vie ovladat vacsinu pripojenych kamier. Ci tvoj konkretny model, to ale netusim. Ale mal by to zobrat zo systemu.

V Premiere to najdes niekde v File > Export > Print to tape. Samozrejme kamera je pripojena cez FireWire.

Tu mas nejake linky:
    http://forums.adobe.com/community/premiere

http://forums.creativecow.net/thread/3/888172
    http://www.hv20.com/showthread.php?t=7357

Podobná témata

1. Propojeni kamery a PC
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-04-2015, 10:32
  2. připojení web kamery z jiného PC
    Od eastvik v sekci Software denní potřeby