reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s LG GSA-H10N a Samsung SH-S203B

milanekc (3)|29.5.2009 12:50
Problém s vypalováním, LG pálí +R uplně v pohodě, jakmile však vložím -R, první se v pořádku načte a vypálí, druhé už je problém, ani se nedetekuje, když pak vložím +R, zase vše v pořádku. Problém Samsungu je že první -R vypálí, druhé -R dělá že vypaluje, ale disk je pak prázdný a znehodnocený. Prosím poraďte někdo

System WIN XP SP3
NERO 6.6.0.6 zkoušeno i s 8.3.6.0
DVDFab Platinum 5.2.3.2
StD (1963)|29.5.2009 13:43
...no a co takhle prozradit to nejdůležitější - V ČEM to vypaluješ?
milanekc (3)|29.5.2009 14:57
[QUOTE=StD;254156]...no a co takhle prozradit to nejdůležitější - V ČEM to vypaluješ?[/QUOTE]

NERO6 a DVDFab Platinum, dělá to všude, jo a firmware sem dával už do obou nejnovější, pořád stejné
StD (1963)|29.5.2009 19:26
No tím V ČEM? jsem myslel komplet prostředí, tj. počínaje OS přes všechno co je v tu dobu spuštěné (viz Spuštěné procesy) atd. navíc když chceš s nějakým kouskem HW nechat radit "na dálku", tak by neškodilo uvést něco hodně bližšího k diagnose "pacienta(ů)" - jak dlouho jsou v mašině (kolik najeto), dělá to od začátku či od nějakého okamžiku? (update OS nebo instalace něčeho...), jak mají nastaven RPC2 Region?, není na disku RootKit po přehrávání čehosi "závadného"?... To je jak z chlupaté deky a vyptávat se musím (za své) já, co!? Jak se to chová při přehrávání atd. atd. Já opravdu na dálku k tobě na display nevidím.

Projevy "vybíravosti" vypalovaček mohou mít X příčin, navíc kombinovaných mezi sebou. Tak se snaž být mnohem více popisnější. Rád bych pomohl, leč takto nelze.

BTW: Nejsou ty dva tebou zmiňované PRG nějak "ošetřované"? Pokud si nejsi jist odpovědí NE, tak si zkontroluj jejich instalátory aktuálním antivirem!