Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Tvorba vlastních Trackmania map

30.5.2009 01:58
Deee-aNSem vkládejte své rozpracované i hotové mapy.
30.5.2009 02:56
jrxNo fajn takže začnu, i když už jsem postoval trať jinde. Snad se tady ještě najdou nějací stavitelé :)
30.5.2009 04:02
CommanderZNová verze mapy, kterou jsem sem dával už dříve. V mnoha ohledech ale vylepsena

- je tam mene necekanych pasti (a vsechny, ktere tam jsou jsou oznacene cedulami)
- je rychlejsi (ja ji mam za minutu a pul, myslim, ze mistni borci ji za minutu a ctvrt daji bez problemu)
- myslim, ze uz se tam NEDA se ztratit (je tam cedule pomalu u kazde zatacky)
30.5.2009 04:51
LoGi.CZEChcete sem pak naházet replaye, toho, co odjedu? :-)
Moje mapy:
United
Nations

NiteLife: Ten konec... :-X Jinak v pohodě.
DoubleKnot II.: Promiň, ale brzdit před každym horizontem a bát se, co mě tam čeká, pro mě neni ježdění.. :-)
30.5.2009 07:04
Kirk1[QUOTE=LoGi.CZE;254552]Chcete sem pak naházet replaye, toho, co odjedu? :-)[/QUOTE]
Ja ano :thumb.
A rád by som si pozrel replay na tuto trať http://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=245714&postcount=668
31.5.2009 08:35
Deee-aNPřidávám pokus o "jednodušší" mapu. Zkuste se na to podívat pohledem člověka s rankem cca 750.000. Není kolem toho žádná omáčka, jen trať a pár šipek. Mám něco zjednodušit, ztížit nebo předělat úplně? Jenom do mě! ;):D
31.5.2009 08:45
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;255000]Přidávám pokus o "jednodušší" mapu. Zkuste se na to podívat pohledem člověka s rankem cca 750.000. Není kolem toho žádná omáčka, jen trať a pár šipek. Mám něco zjednodušit, ztížit nebo předělat úplně? Jenom do mě! ;):D[/QUOTE]
Myslím že je to až dosť jednoduché keď sme teraz jazdili s Michim na serveri boli tam 2 holky jedna okolo 950 000 a druhá 1 700 000 a evidentne sa im páčila trať Iron Maiden lebo tam davali casy pod 1 min:thumb
31.5.2009 10:42
miCHi[QUOTE=Kirk1;255007]Myslím že je to až dosť jednoduché keď sme teraz jazdili s Michim na serveri boli tam 2 holky jedna okolo 950 000 a druhá 1 700 000 a evidentne sa im páčila trať Iron Maiden lebo tam davali casy pod 1 min:thumb[/QUOTE]

Jo to jsou staré známé :D Jinak k té mapě deeeane nevím co napsat, snad jen že lehčí může být už jen rovina s turbama (ani plyn nemusíš držet :D) :)
1.6.2009 12:11
Deee-aN[QUOTE=miCHi;255078]Jo to jsou staré známé :D Jinak k té mapě deeeane nevím co napsat, snad jen že lehčí může být už jen rovina s turbama (ani plyn nemusíš držet :D) :)[/QUOTE]
O to mi v podstatě šlo. Jen jestli jsem to nepřehnal a taky jestli by to stejně viděl člověk s rankem 1000x horším než ty. A to je to na co se snažím přijít. Chtěl bych tam dotlačit pár map pro ""slabší"" jezdce, kteří se tam vyskytují nejčastěji. Jde o to, jakou cestou se dát. Jestli tak, že bude každá zatáčka viditelná s předstihem, aby se na ní mohl jezdec přirychtovat. Nedávat tam zatáčky za zlomem, aby dotyčný pokaždé nevyletěl, protože si to není schopný zapamatovat a pak nadává na trať... Vím, že to vypadá jako ústup k podlézání stádu, ale úspěšnost serveru se řídí do značné míry jeho návštěvností a návštěvnost se může zvyšovat, když se jezdcům budou líbit mapy. Náš server má zatím limit 0-50k a od toho se odvíjí úroveň zkušenosti drtivé většiny návštěvníků. Dejme jim pár lehčích tratí, zabalme je do "slušivého" kabátku (jj, šaty dělaj člověka a hogofogo okolí tratě jí taky může pomoci) a zařiďme, aby se každou chvíli objevovala žádost o ohodnocení mapy. Oddělme "zrno od plev". Ať tam jsou jen mapy, které se budou lidem líbit a za kterými budou chodit a ty náročnější si dáme na turnaji.
To jsem se ňák rozkecal...:mistake:stupid:shut
1.6.2009 12:40
miCHiJá si myslím, že mapa by měla být přehledná, možná víc technická a než nějaké prudké zlomy, stoupání a ne moc dlouhá. Prostě přesný opak toho, co jsem do teď stavěl já :D. Dneska mi Feri ukazoval jednu moji trať s karmou 12 + 0 -, ale to byla jedna z mála. Už nevím název, ale byla to ta, která je na půl dirt na půl asfalt. Napadlo mě že by mohl poradit hlavně LoGi, protože ten z nás jezdí asi nejdéle. Velice pěkná mapka od LoGice je Like The "Skillers". Co jsem měl možnost vidět, když bylo hodně lidí na serveru, na LoGiho mapách se drželi, jezdili snažili dělat rekordy atd., potom přišly moje mapy nebo mapy ostatních a konec prostě :D Jak všichni rychle přišli, tak i odešli...
1.6.2009 01:10
CommanderZVam se clovek nezavdeci. Jedna je moc lehka, dalsi je moc tezka :D
1.6.2009 02:37
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;254527]Nová verze mapy, kterou jsem sem dával už dříve. V mnoha ohledech ale vylepsena

- je tam mene necekanych pasti (a vsechny, ktere tam jsou jsou oznacene cedulami)
- je rychlejsi (ja ji mam za minutu a pul, myslim, ze mistni borci ji za minutu a ctvrt daji bez problemu)
- myslim, ze uz se tam NEDA se ztratit (je tam cedule pomalu u kazde zatacky)[/QUOTE]
Tak jsem jí projel a asi se tam už nedá ztratit. IMHO tam ještě chybí spousta cedulí s varováním, protože je tam každou chvíli boost a pak skok do zatáčky. Navíc je podle mě na tu náročnost moc dlouhá, stačila by půlka. K plynulosti by se měl vyjádřit někdo, kdo je jí schopen projet v tempu. Asi nejlepší by jí bylo dát na server, aby rozhodl hlas lidu...
Víš, já si kdysi myslel, že moje "Up To The Top" bude oblíbená dobrými jezdci pro svou obtížnost coby výzva. A ono ne. Většině lidí se s tím nechce babrat a jdou jinam...:( Ale i tak jí mám rád!:) A naopak je několik map, které bych radši nikdy neposlal do světa...
Zkus postavit něco menšího a "jednoduššího".;):)
1.6.2009 03:04
LoGi.CZEJak už jsem psal, já, jakožto jezdec, pohybující se v TM už nějakej ten pátek, mam radši tratě, kde je jasně vidět cesta od startu, po cíl a nemusim čekat kdejaký záludnosti. Takovýhle tratě jsou spíš 4Fun a se závoděním nemají nic společnýho. U tvojí trati se o plynulosti moc hovořit nedá.. Třeba úvodní skok - je tam sice cedule jak kráva WARNING, ale, když je tam obrovskej kopec, kterej tě nakopne až do.., tak je tam ta zatáčka opravdu nevhodně zvolená. Takovýhle věci se dají udělat v MediaTrackeru, jako Text vloženej přímo do závodu a můžeš tam třeba hodit "BRZDI!". Další taková část je ta, kdy se skáče na platformu, kde je milion šipek směřujících doleva - stačily by dvě-tři. Pak se proskakuje CP a dopadá do protisvahu, kde mi to 4x z 10 případů zabugovalo a vykoplo až kamsi.. Dále pak seskok z platformy do zatáčky neni pravý ořechový a ani mi to nepřišlo moc dobře označený. Dále pak díra - to je věc, která mě neskutečně vytáčí - sjezd, kde mam určitou rychlost a nevidim před sebe a najednou LUP! - díra... Pak tam byla tušim poslední zatáčka střihnutá , jakoby vracečka - použít delší díle na výjezdu, neměl bych k ní námitek. Celkově se mi ta trať, pardon, nelíbila a opět řikám, že pokud chcete opravdu závodit a nejen stavět tratě typu, "Kdo vyletí v první zatáčce, je lama", tak byste k tomu měli stavět i odpovídající tratě. Děkuji za váš čas, při přečtení tohoto komentáře. Psáno na záchodě, v dlouhé chvíli.. :-D
1.6.2009 06:07
miCHiTak jsem opět něco postavil...snažil jsem se aby to bylo co nejlíp sjízdné. Zkuste projet:
1.6.2009 06:36
Kirk1[QUOTE=LoGi.CZE;254552]Chcete sem pak naházet replaye, toho, co odjedu? :-)
Moje mapy:
United[/QUOTE]
Už som to písal vyššie ja chcem replaye:thumb

A teraz k tým tratiam konečne som sa dostal k LoGi-ho tratiam myslím že všetky z "nations" sú na servery ale ak moja maličkosť môže do toho prehovoriť chcel by som pridať na server tieto trate z balíka "United" myslím že sú plne zjazdné pre všetky kategórie jazdcov počnúc tými najmenejskúsenými po semiprofesionálov jedná sa o tieto trate:

Laura
E 55
Sparing
Like the _skillers_
Jeu de terre

A k nim by som pridal aj moju GT1 ak je to možné už spomýnanú tu http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/30614-Trackmania-Forever?p=245714#post245714
Myslím že sa nejedná o žiadne krkolomné a nezjazdné trate doporučujem vyskúšať a dať sem svoj názor :thumb ja im dávam palec hore:thumb(nemôžem ich dať na ftp lebo mi to nejde:cry)
1.6.2009 06:40
EditorPO[QUOTE=Deee-aN;255132]O to mi v podstatě šlo. Jen jestli jsem to nepřehnal a taky jestli by to stejně viděl člověk s rankem 1000x horším než ty. A to je to na co se snažím přijít. Chtěl bych tam dotlačit pár map pro ""slabší"" jezdce, kteří se tam vyskytují nejčastěji. Jde o to, jakou cestou se dát. Jestli tak, že bude každá zatáčka viditelná s předstihem, aby se na ní mohl jezdec přirychtovat. Nedávat tam zatáčky za zlomem, aby dotyčný pokaždé nevyletěl, protože si to není schopný zapamatovat a pak nadává na trať... Vím, že to vypadá jako ústup k podlézání stádu, ale úspěšnost serveru se řídí do značné míry jeho návštěvností a návštěvnost se může zvyšovat, když se jezdcům budou líbit mapy. Náš server má zatím limit 0-50k a od toho se odvíjí úroveň zkušenosti drtivé většiny návštěvníků. Dejme jim pár lehčích tratí, zabalme je do "slušivého" kabátku (jj, šaty dělaj člověka a hogofogo okolí tratě jí taky může pomoci) a zařiďme, aby se každou chvíli objevovala žádost o ohodnocení mapy. Oddělme "zrno od plev". Ať tam jsou jen mapy, které se budou lidem líbit a za kterými budou chodit a ty náročnější si dáme na turnaji.
To jsem se ňák rozkecal...:mistake:stupid:shut[/QUOTE]
Ako by si mi cital z duse....

Robim s game servermi uz dlhu dobu. Aby bola dobra navstevnost a aby sa o nasom serveri "rozpravalo" v dobrom, tak k tomu treba pristupovat ako pises. A je jedno, ci je to CS, UT, COD alebo TM. Proste tam musia byt trate prijatelne pre beznych hracov, ktore sa daju cele prejst hned na prvy, maximalne na druhykrat. Vacsina hracov TM nie su pretekari, co maju odjazdene stovky trati a v hlave uz maju zafixovanu nejaku logiku. Chcu sa hlavne odreagovat, to znamena, ze ich nema nic znechutit, skor naopak, ma ich to povzbudit do dalsieho jazdenia a navstevovania nasho servera.

Na turnaj si mozeme dat trate ake chceme. Ked sa rozhodneme, ze si dame same kaskaderske trate, alebo take, ze treba pomaly GPS aby ich clovek presiel, tak to uz je nasa vec. Ale v casoch, ked je server volny, tak dajme fun trate. Fun v zmysle, ze su jednoduche a mozu medzi sebou pretekat aj slabsi. Aj vy, ako konstrukteri trati, sa mozete "pohrat" pri stavbe takychto trati. Mozno by sa dala postavit kazda trat v dvoch verziach. Easy a hard. To uz necham na vas.

[QUOTE=Kirk1;255377]nemôžem ich dať na ftp lebo mi to nejde:cry[/QUOTE]
ked kliknes na tento link, tak co sa stane? ftp://195.80.178.195
1.6.2009 06:49
jrxNěkdy je dobrá věc dělat na tratí i "alternativní cesty". Dejme tomu že máme nějaký skok, docela náročný na provedení a jistý hráč s rankem 750 000 ho neskočí. Místo toho, aby spadl ale někde do vody nebo do trávy, spadne na alternativní cestu, která ho stejně jako cesta za tím skokem dovede k dalšímu CP byť pomaleji. :) To se hodí i v Cupu, člověk má pak pořád šanci na umístění a nemusí to hned vzdávat.
1.6.2009 06:51
Kirk1[QUOTE=miCHi;255365]Tak jsem opět něco postavil...snažil jsem se aby to bylo co nejlíp sjízdné. Zkuste projet:[/QUOTE]
Imho :thumb aj keď tam trochu postrádam viacej značena a to že to majú byť jednoduché trate neznamená že majú byť "holé":notsure ja by som ju trochu oživil nejakými .... ozdobami:D

[QUOTE=EditorPO;255379]Robim s game servermi ...[/QUOTE]
Úplný súhlas :thumb

[QUOTE=EditorPO;255379]ked kliknes na tento link, tak co sa stane? ftp://195.80.178.195[/QUOTE]
HALELUJA HALELUJA HALELUJA neviem ako si to ale doteraz pokaždé keď som to nahodil tak že nemám neviem čo ale to už je minulosť:D:thumb
1.6.2009 06:54
jrx[QUOTE=miCHi;255365]Tak jsem opět něco postavil...snažil jsem se aby to bylo co nejlíp sjízdné. Zkuste projet:[/QUOTE]

Jednoduchá trať by měla být jednoduchá na projetí, né pár placatých zatáček :) Na mě možná málo eye-candy :) Ale já taky nejsem zrovna nejlepší stavitel a nerad bych nějak kritizoval něčí práci
1.6.2009 07:03
EditorPOA este mam jeden poznatok. Je napriklad usek, nejaky skok s dopadom na plosinu. Je na to potreba urcitu rychlost, inak clovek nedoskoci. Nestavajte tie doskoky v extremnej vzdialenosti, aby nebolo az tak tazke dopadnut na plosinu. A ked clovek nahodou nedoskoci a vrati sa na posledny CP, tak aby sa to z toho CP aj dalo dostatocne rozbehnut a skocit. Pretoze teraz je na serveri jedna mapa, kde sa to z posledneho CP jednoducho neda. Kym na to hrac pride, ze musi ist celu trat od zaciatku, tak je polovica kola prec.
A extrem je, ze ked sa vybura po uspesnom doskoku na nejakej inej zakrute, tak ho to vracia na CP pred tym hnusnym skokom, s ktorym sa tak trapil.

Edit: prave je na serveri ca 15 hracov, tak tam mozete ist a pozriet sa, ze kedy zacnu odchadzat hraci :-)
1.6.2009 07:19
miCHi[QUOTE=Kirk1;255377]Už som to písal vyššie ja chcem replaye:thumb

A teraz k tým tratiam konečne som sa dostal k LoGi-ho tratiam myslím že všetky z "nations" sú na servery ale ak moja maličkosť môže do toho prehovoriť chcel by som pridať na server tieto trate z balíka "United" myslím že sú plne zjazdné pre všetky kategórie jazdcov počnúc tými najmenejskúsenými po semiprofesionálov jedná sa o tieto trate:

Laura
E 55
Sparing
Like the _skillers_
Jeu de terre
[/SIZE][/QUOTE]

Už sem to psal Edimu a tratě jsou na ftpku, snad budou i co nejdřív na serveru :)

Ps: Už jste někdo zkusili tu moji trať ?
1.6.2009 07:20
Deee-aN[QUOTE=EditorPO;255397]
Edit: prave je na serveri ca 15 hracov, tak tam mozete ist a pozriet sa, ze kedy zacnu odchadzat hraci :-)[/QUOTE]
Tam bych se znovu přimluvil za nucení lidí do hodnocení právě ježděné/projeté tratě.
1.6.2009 07:27
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;255407]Tam bych se znovu přimluvil za nucení lidí do hodnocení právě ježděné/projeté tratě.[/QUOTE]
Ozaj nedá sa tam niekde na servery dať neaká hláška alebo niečo podobné kde by sa nabádal hráč aby nezabudol ohodnotiť trať či sa mu páčila alebo nie viem že je tam Karma ale tú imho skoro nik nevyužíva alebo niektorý ani nevedia načo to slúži a že sa s tým dá manipulovať.

@Michi vyššie
1.6.2009 07:27
CommanderZ[QUOTE=LoGi.CZE;255295]Jak už jsem psal, já, jakožto jezdec, pohybující se v TM už nějakej ten pátek, mam radši tratě, kde je jasně vidět cesta od startu, po cíl a nemusim čekat kdejaký záludnosti. Takovýhle tratě jsou spíš 4Fun a se závoděním nemají nic společnýho. U tvojí trati se o plynulosti moc hovořit nedá.. Třeba úvodní skok - je tam sice cedule jak kráva WARNING, ale, když je tam obrovskej kopec, kterej tě nakopne až do.., tak je tam ta zatáčka opravdu nevhodně zvolená. Takovýhle věci se dají udělat v MediaTrackeru, jako Text vloženej přímo do závodu a můžeš tam třeba hodit "BRZDI!". Další taková část je ta, kdy se skáče na platformu, kde je milion šipek směřujících doleva - stačily by dvě-tři. Pak se proskakuje CP a dopadá do protisvahu, kde mi to 4x z 10 případů zabugovalo a vykoplo až kamsi.. Dále pak seskok z platformy do zatáčky neni pravý ořechový a ani mi to nepřišlo moc dobře označený. Dále pak díra - to je věc, která mě neskutečně vytáčí - sjezd, kde mam určitou rychlost a nevidim před sebe a najednou LUP! - díra... Pak tam byla tušim poslední zatáčka střihnutá , jakoby vracečka - použít delší díle na výjezdu, neměl bych k ní námitek. Celkově se mi ta trať, pardon, nelíbila a opět řikám, že pokud chcete opravdu závodit a nejen stavět tratě typu, "Kdo vyletí v první zatáčce, je lama", tak byste k tomu měli stavět i odpovídající tratě. Děkuji za váš čas, při přečtení tohoto komentáře. Psáno na záchodě, v dlouhé chvíli.. :-D[/QUOTE]

Diky za kritiku. Tvrdou zachodovou, ale prece :)

Muzete se prosim kouknout na prilozenou mapu. Je to zatim jen nahrubo, neco jako ta DeaNoob. Zadne eyecandy zatim.

Zkusil jsem se poucit a udelat to plynulejsi a prehlednejsi. Dejte prosim vedet, jestli se to povedlo (a jestli je dostatecne jezdecky zajimava). Diky

[QUOTE]Jednoduchá trať by měla být jednoduchá na projetí, né pár placatých zatáček Na mě možná málo eye-candy Ale já taky nejsem zrovna nejlepší stavitel a nerad bych nějak kritizoval něčí práci[/QUOTE]

Vzdyt rikal, ze je to jen koncept.

[QUOTE]Jednoduchá trať by měla být jednoduchá na projetí, né pár placatých zatáček Na mě možná málo eye-candy Ale já taky nejsem zrovna nejlepší stavitel a nerad bych nějak kritizoval něčí práci[/QUOTE]

Za jednoducho mapu povazuji takovou, kterou projedu na poprve, je jedno, s jakym casem.
1.6.2009 07:36
Deee-aN[QUOTE=miCHi;255365]Tak jsem opět něco postavil...snažil jsem se aby to bylo co nejlíp sjízdné. Zkuste projet:[/QUOTE]
Je otázka nakolik budou sjízdné ty vracáky pro lidi 750k...:notsure. Jinak ta mapa neurazí, ale ani nenadchne. Působí trochu nedokončeným dojmem. A to nemluvím o jen o prázdném okolí (vím, není to pro jízdu samotnou podstatné, ale obal prodává...). Hlavně bych dodělal ty běhací šipky na mantinelech a když už ne všude, tak aspoň na těch malých segmentech mezi velkými, už "šipkujícími" (:D).
Tys mi s tím Nelsonem dal :mistake:D. Schválně, pánové, kdo se ještě chytil?

EDIT: co je to eye-candy?:notsure
1.6.2009 07:43
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;255417]Tys mi s tím Nelsonem dal :mistake:D. Schválně, pánové, kdo se ještě chytil?[/QUOTE]
Neviem o čom hovoríš:notsure
[QUOTE=Deee-aN;255417] EDIT: co je to eye-candy?:notsure [/QUOTE]
Asi vypúlené oči:D:D:D
1.6.2009 07:52
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;255412]
Zkusil jsem se poucit a udelat to plynulejsi a prehlednejsi. Dejte prosim vedet, jestli se to povedlo (a jestli je dostatecne jezdecky zajimava). Diky
Za jednoducho mapu povazuji takovou, kterou projedu na poprve, je jedno, s jakym casem.[/QUOTE]
IMHO mnohem lepší než ta první.:thumb Teď to bylo napínavé a zajímavé místo frustrující a otravné. Jen to sloupořadí na tom kopci je docela nepříjemné překvápko. IMHO tam bude končit pravidelně 95%lidí nezávisle na tom, jak dobře budou mapu znát. Ale jinak dobré.
[QUOTE=Kirk1;255420]Neviem o čom hovoríš:notsure
[/QUOTE]
Nelson u falešného cíle...:)
1.6.2009 08:00
jrx[QUOTE=Deee-aN;255417]
EDIT: co je to eye-candy?:notsure [/QUOTE]

oční-cukroví :D Né, takový výraz znamenající něco jako "balzám na oči"

[quote]Nelson u falešného cíle...[/quote]

HA HA
1.6.2009 08:04
Kirk1[QUOTE=CommanderZ;255412]Muzete se prosim kouknout na prilozenou mapu. Je to zatim jen nahrubo, neco jako ta DeaNoob. Zadne eyecandy zatim.[/QUOTE]
:thumb o 100% lepšia ako tá predtým mne osobne sa páči a aj tie stĺpy na tom kopci by som tam nechal.
[QUOTE=Deee-aN;255424]Nelson u falešného cíle...:)[/QUOTE]
:mistake Tak toho som si ale vôbec nevšimol :thumb:D

@miCHi potom už iba detaily tie šipky a podobné panely visia vo vzduchu imho ok a trochu by som to okrášlil.
1.6.2009 08:30
CommanderZDiky za pozitivni slova :)

[QUOTE]Jen to sloupořadí na tom kopci je docela nepříjemné překvápko[/QUOTE]

To bude oznacene a navic...sloupy nezabiji, jen cloveka o par vterin zpomali. Puvodne tam byly diry :D

EDIT: Da se nekde postavit separatne takovy den modry pokryv zeme, kterym se tam vyplnuji haly?
1.6.2009 08:34
jrx[QUOTE=CommanderZ;255438]Da se nekde postavit separatne takovy den modry pokryv zeme, kterym se tam vyplnuji haly?[/QUOTE]

Ne, ale můžeš nad to místo kde to chceš, umístit takovou tu rovnou bílou střechu 1x1, někde hodně vysoko kde nepujde vidět :)
1.6.2009 08:45
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;255438]
To bude oznacene a navic...sloupy nezabiji, jen cloveka o par vterin zpomali. Puvodne tam byly diry :D
[/QUOTE]
Pár vteřin znamená prohraný závod...:)

EDIT: tak jsem si trochu pohrál s noobem a zesložitil ho. Jen si nejsem jistý, jestli je to ještě pořád noobish :notsure
1.6.2009 09:31
CommanderZ[QUOTE]Pár vteřin znamená prohraný závod...[/QUOTE]
Trosku jsem zmenil konfiguraci tech sloupku, takze se jim da lepe vyhnout. Navic tam jsou tri varujici cedule jako krava. Jestli se tomu i pres to nevyhnes, tak si vyhrat nezaslouzis :)

[QUOTE]Ne, ale můžeš nad to místo kde to chceš, umístit takovou tu rovnou bílou střechu 1x1, někde hodně vysoko kde nepujde vidět [/QUOTE]
Toho jsem si vsim, ale nestoji mi to za to. Ona ta maximalni vyska neni zas tak vysoko.

Jinak tady je verze i s ocnim cukrovim. Jinych zmen je tam velice malo (mozna jenom ty sloupky).

EDIT:

[QUOTE]EDIT: tak jsem si trochu pohrál s noobem a zesložitil ho. Jen si nejsem jistý, jestli je to ještě pořád noobish [/QUOTE]

Dojel jsem to na poprve bez problemu, jen jsem jel spis jak pinballova kulicka nez formulka :) Obzvlat v te prvni pulce, kde je hafo tech nezvyklych barevnych sipek (vzycky jsem cumel na sipku a premyslel kam ukazuje...a hle, obrubnik). Zadne misto, kde by se to dalo fatalne pokazit tam snad neni (a nebo by to clovek musel zkonit opravdu hodne).
1.6.2009 10:00
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;255464] Jestli se tomu i pres to nevyhnes, tak si vyhrat nezaslouzis :)
[/QUOTE]
Já si to ohlídám, ale o mě až tak dalece nejde...:p:D. Jinak IMHO dobrý a pokud někdo neobjeví nějaký cut, tak si myslím, že by to mohlo moct na server (po přejmenování).
1.6.2009 11:02
LoGi.CZEZejtra udělam jukykuky :-)
2.6.2009 06:50
LoGi.CZEZatim projeto:
- BoneSplitter
- DeeeNoob001
Projížděl sem to na notebooku, tak tam nějaká ta setinka/sekunda navíc ještě půjde ukrojit.
Edit: Ten cut sem zapomněl napsat :-) Ale je v replayi :-)
2.6.2009 06:51
miCHiBoneSplitter 0.2

aha tak Logi byl rychlejsi :)
2.6.2009 07:08
LoGi.CZEDalší várka. :-)
- GT1
- SansInteredit
- NiteLife
2.6.2009 07:28
CommanderZHmm, to me mohlo napadnout :mistake

No co, prikladam opravenou verzi.

Jinak za replaye dekuju. Na vasi jizdu je fakt radost se divat :p

Jak delate to, ze v zatackach klouzete? ja at delam co delam, tak mi ta formulka sedi jak pribita.

[QUOTE]po přejmenování[/QUOTE]

Co presne tim myslis?
2.6.2009 07:31
LoGi.CZE[QUOTE=CommanderZ;255762]Jak delate to, ze v zatackach klouzete? ja at delam co delam, tak mi ta formulka sedi jak pribita.[/QUOTE]

http://forum.trackmania.cz/viewtopic.php?t=340&highlight=slidov%E3%B1n%E3%AD
2.6.2009 07:34
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;255762]
Co presne tim myslis?[/QUOTE]
Dát jí na začátek
2.6.2009 08:35
CommanderZTak tady to je (uz doopravdy).

EDIT: Ted koukam ze se neulozily stiny

EDIT2: Uz by to melo byt opravene

[QUOTE]http://forum.trackmania.cz/viewtopic...v%E3%B1n%E3%AD[/QUOTE]

Diky, vyzkousim.
2.6.2009 09:02
2.6.2009 09:09
jrxZdravím. Pracuji zrovna na další verzi své mapy s nečekaným názvem NiteLife II :D Trať se bude nést ve stejném duchu jako první verze, ovšem budu se snažit nalézt nějaký vhodný kompromis mezi tratí která nebude moc náročná na projetí, ale zároveň nebude nudná. Přikládám nějaké screeny které vám samozdřejmě nic neřeknou o vzhledu trati, ale aspoň vypadají pěkně :D (chtěl jsem to auto blurovat v PS, ale dopadlo to blbě. Zítra si s tím pohraju.)
2.6.2009 11:14
Deee-aN@ jiri: pěkný fotky, dej je do galerie Společenské skupiny.

@ všichni: nechci vás nudit dirtem (nebo spíš hybridem), ale potřeboval bych zkouknout jednak ten úvod a hlavně, jestli je funkční ten kamerový efekt na konci :). Díky! (jo, a není problém z toho udělat , pokud vám to bude připadat schůdné)
3.6.2009 12:08
LoGi.CZEHezká Dirt trať, sice některý místa jsou dost zákeřný, ale jako celek, to působí sjízdně. Akorát konec by moh někdy bugovat, jinak by to byl jeden z adeptů na turnaje :-)
Přikládam replay, zajetej v dlouhé chvíli ve škole :-D
3.6.2009 12:16
Deee-aN[QUOTE=LoGi.CZE;255919]Hezká Dirt trať, sice některý místa jsou dost zákeřný, ale jako celek, to působí sjízdně. Akorát konec by moh někdy bugovat, jinak by to byl jeden z adeptů na turnaje :-)
Přikládam replay, zajetej v dlouhé chvíli ve škole :-D[/QUOTE]
Který místa jsou zákeřný?;):) Myslíš, že je teda lepší tam tyhle kamerové efekty nedávat?:notsure
3.6.2009 01:00
LoGi.CZETřeba ta zatáčka před a po loopu a celej ten loop mi tam nějak moc neseděl.. Na hlíně těch pár 90° zatáček, kdy člověk nenajde v rychlosti ideální stopu :-) Po tý zatáčce po loopu do kopce je taky né moc čekaná zatáčka. Pak je tam seskok na hlínu, kde je, podle mě, dílek navíc, kterej tě může rozhodit. Spíš bych tam dal dílek 5-5-1 ;-) A na ty klopený nájezdy a výjezdy používej 4-1-4/5, protože 4-1-2/3, jsou moc kopající :-)
Jo a na konci se spíš jedná o ten skok, ale vlastně zároveň i o tu kameru. Ten dílek, použitej k odrazu, má tendenci bugovat a ten dopad neni taky zrovna ideál :-)
3.6.2009 03:34
Deee-aN[QUOTE=LoGi.CZE;255938]Třeba ta zatáčka před a po loopu a celej ten loop mi tam nějak moc neseděl.. Na hlíně těch pár 90° zatáček, kdy člověk nenajde v rychlosti ideální stopu :-) Po tý zatáčce po loopu do kopce je taky né moc čekaná zatáčka. Pak je tam seskok na hlínu, kde je, podle mě, dílek navíc, kterej tě může rozhodit. Spíš bych tam dal dílek 5-5-1 ;-) A na ty klopený nájezdy a výjezdy používej 4-1-4/5, protože 4-1-2/3, jsou moc kopající :-)
Jo a na konci se spíš jedná o ten skok, ale vlastně zároveň i o tu kameru. Ten dílek, použitej k odrazu, má tendenci bugovat a ten dopad neni taky zrovna ideál :-)[/QUOTE]
Nejdřív ti poděkuju za komentář.:thumb:) A pak na něj budu reagovat...:p
Na úvod: nesnažím se mapy stavět tak, aby se daly celé projet na plný plyn.
Líbí se mi, když je občas potřeba přibrzdit. To jsou ty 90°-ky a i 180°-ky na vyvýšené šotolině a občas i bez "zábradlí". Tam se oddělí zrno od plev a pokud to někdo neprojede ani napopáté, bude problém někde jinde. Je to naprosto běžný prvek. Stejně tak pravé úhly a vracáky na úrovni země. Už jsem viděl i pár map, kde bylo skoro jen tohle, ale to už je na palici...:stupid:runaway:D
Co se zatáček kolem loopu týče, po té před loopem jsou boosty, takže ho každý projede, i kdyby mu ta zatáčka nevyšla optimálně. Zatáčka za loopem je možná trochu oříšek, ale nejpozději napotřetí jí musí většina lidí projet.
Tu další pasáž jsem předělal až po ten skok, je to trochu plynulejší. Použil jsem ty mírnější klopené nájezdy i když mě osobně nevadí ani ty ostřejší.
Odstranil jsem tu kameru na konci. Ať tam radši není, než aby to dělalo někomu problémy. Mě se někdy stávalo, že barevný efekt od tvůrce mapy mi rozhodil barvy tak, že jsem musel hru restartovat. Se závěrečným skokem hýbat nebudu. Rotace v letu se dá regulovat a pokud člověk správně trefí odraz, do cíle se dostane.
Ještě jednou díky za připomínky a připojuji upravenou verzi.

EDIT: BTW, co byste řekli na příštím turnaji tomuhle krátkému dvoukolovému dirtu?
3.6.2009 07:47
Kirk1Vážený stavitelia chcem vás poprosiť a to nie iba ja ale pripája sa aj miCHi a Elpsycho aby ste v čo najväčšej miere pokiaľ je to možné obmedzili vkladanie svetla (teda mám na mysli tie svetelne panely čo aj cez noc ale aj cez deň svietia) do vašich tratí najmä pri týchto tratiach väčšine hráčov padá fps na nehrateľné (napr. ja som mal včera okolo 20-21 a miCHi myslím že okolo 17-19 čo je už nehrateľné na druhú :D a to sa neda povedať že by som mal nejakú slabučkú GK) väčšinou je to u tratí ktoré su stavané v noci - cez deň nič podobné zatiaľ nebolo až tak markantne zaznamenané.

Ďakujeme. :thumb
6.6.2009 02:48
jrxZdravím. Zde můžete ochutnat něco z mé "nové" tratě NiteLife II. Jen bych rád upozornil, že trať není dokončená a asi ani nebude. Zhruba někde za tím wallridem a následným průjezdem tím "potrubím" či jak to nazvat, je trať jen provizorně dostavěna aby šlo dojet do cíle. Důvod je ten, že mi jaksik docházejí nápady jak udělat trať co nejvíce zábavnou a také ten, že tento koncept trati je docela graficky náročný. Pokud jste hráli první verzi, nemohli jste si nevšimnout pěkné řádky světel a pokusů o přechod světlo/tma (což jsem měl v plánu i s druhou tratí). Nerad bych aby došlo k propadům FPS na méně výkonných sestavách hráčů. Bohužel světla, tabule, budovy a voda k té trati prostě od začátku patří, takže udělat jen holou trať bez "očního cukroví" se mi vážně nechce.
12.6.2009 04:19
jrxTak jsem tu zase a s novou tratí. :) Wallridy, loopy, rychlost a nechybí ani shw reklama. Snad nebude příliš lehká ani těžká (pro 750k jezdce), ztratit se snad neztratí nikdo.
12.6.2009 04:40
CommanderZTam pres ty dvoje sipky se ma jet proti smeru tech sipek(turba)? Nejak jsem tam uplne ztraceny.
12.6.2009 04:45
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;258804]Tak jsem tu zase a s novou tratí. :) Wallridy, loopy, rychlost a nechybí ani shw reklama. Snad nebude příliš lehká ani těžká (pro 750k jezdce), ztratit se snad neztratí nikdo.[/QUOTE]
Jsi říkal, že se k tomu nedostaneš...:notsure;):D. Vypadá to hezky, ale budeš k tomu asi muset udělat GPS. Na prvním wallridu nevím, kam mám jet...:(.

@ ostatní: vidíte všichni billboardy SHW?
12.6.2009 04:47
jrx[QUOTE=Deee-aN;258812]vidíte všichni billboardy SHW?[/QUOTE]

Tak doufám že jo. A asi udělám GPS, nebo blbuvzdorné značení :D
12.6.2009 04:54
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;258813]Tak doufám že jo. A asi udělám GPS, nebo blbuvzdorné značení :D[/QUOTE]
Jak říkávám: dělej to pro Američany ;) (rozuměj - pro blbce). Když to pochopí Amík, tak pak už každej...:)
12.6.2009 05:05
RichmondNo nevim, ja to zkousel tak 10x ale stejne jsem ji nedojel :D
Trubo v protismeru sucks - jako kdyby se tam jelo z nejakyho hroznyho krpalu tak budiz, ale na rovine :notsure
Zaskatulkoval bych ji do prumeru s vyssim obsahem zmatenosti (musi se zajet do svinarny, pak zas ke svinarne a tak porad postupne svinarny odhalovat...) - takova nemastna, neslana :shut
12.6.2009 05:25
jrx

A ty spomalovače tam mají význam, ono ten stadion prostě není nafukovací a mít 600km/h na některých úsecích tratě by nebylo zrovna super. Proto jsem tak přidal ty brzdy, aby auto jelo tak nějak pořád "vhodnou" rychlostí, která umožní snadné projetí dalších úseků tratě.
12.6.2009 05:34
Deee-aNUž se mi to povedlo dojet. Ta mapa není špatná, v podstatě se mi líbí, ale... Není pro 750k lidi. Po třetím marném pokusu projet první wallride 95% lidí odejde. Zvlášť když je enter hodí až zpátky na start. Aspoň bych tam přidal nad to ještě jednou tolik, aby ten oblouk bylo širší. Když si vzpomenu, jak jsou lidi zničený z mých IMHO jednodušších wallů... Chtělo by to víc CP. Ty protiturba tam nevadí, když se tam vjede aspoň trochu rozumnou rychlostí, dají se projet. V případě, že se tam někdo vřítí moc rychle, umožní mu průjezd bez toho, aby vyletěl z tratě. Jo a je to už dost dlouhé...:notsure

EDIT: budeš muset vložit GPS přímo do mapy, aby si to mohl každý spustit.
12.6.2009 05:42
jrxOno tam moc míst, kde by se dali přidat CP není. Startování z nich by už nemuselo umožňovat dojet trať. Ale tu je fuk, pro mě to sice náročné není, spíše naopak, ale pro lidi hrající na serveru to asi problémová trať už bude, tedy prostě a jednoduše - nepujde na server :) Až budu mít zase čas, zkusím udělat něco ízy, co projedou i newbies.
12.6.2009 05:47
CommanderZJa to fakt nedojedu :(

Ja si tam v te dlouhatnske zatacce na tom polstari neudrzim dost rychlosti, abych rychle projel to turbo a zvladl ten wall potom. A kdyz uz ho zvladnu, tak se kvuli male rychlosti rozsekam v nasledujicim skoku :(

A checkpotu by to urcite chtelo vic.
12.6.2009 05:55
jrx[QUOTE=CommanderZ;258832]A checkpotu by to urcite chtelo vic.[/QUOTE]

No to se lehko řekne. Víc jich tam prostě nenacpu. Kam? Za první loop? Nebude dostatečná rychlost pro projetí toho velkého wallridu... pak je za ním skok, tam cp je, dlooouha zatáčka, další cp a LOOP. Za ním další CP nelze umístit kvůli spomalovačum u vjezdu na nafukovačku. Za nafukovačkou to taky nejde, tam jsou taky spomalovače, kvůli rychlosti, aby se dal projet ten WR a následný nájezd na ten skok přes ty zdi. Další cp, malý wr a další cp. A od tohoto místa je to do cíle brnkačka, 3 zatáčky a jednoduchý loop a šup do cíle. Kam by si teda chtěl dát ten CP :)
Je to prostě takový fullspeed na zručnost, na nějaké odrážení o mantinely a karamboly tam není prostor :) Uznávám, trochu složitělší trať na provedení.
12.6.2009 06:14
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;258830]Ono tam moc míst, kde by se dali přidat CP není. Startování z nich by už nemuselo umožňovat dojet trať. Ale tu je fuk, pro mě to sice náročné není, spíše naopak, ale pro lidi hrající na serveru to asi problémová trať už bude, tedy prostě a jednoduše - nepujde na server :) Až budu mít zase čas, zkusím udělat něco ízy, co projedou i newbies.[/QUOTE]
Já tohleto znám. Taky jsem kolikrát nechápal, jak je možný, že s touhle mojí IMHO jednoduchou mapou mají všichni problémy. Zas by bylo škoda, aby to zapadlo. Vložil jsi do toho hodně práce a ta mapa se projet dá. Navrhuju tohle: rozšíříš ten první obloukový wallride, přidáš GPS, šipky, odstraníš bannery SHW a na server se to dá na nějakou dobu coby Wallride. Pokud se lidem bude líbit, můžeme jí posléze "povýšit" na . A nebo je ještě jedna varianta: zaregistruješ se tady http://united.tm-exchange.com/ a zde obtížně stravitelné mapy můžeš dávat tam.
Má někdo něco proti umístění upraveného Wallride na server, dejme tomu na 14 dní? Klidně formou SZ.

[QUOTE=Jiri@tncm;258834]No to se lehko řekne. Víc jich tam prostě nenacpu. Kam? Za první loop? Nebude dostatečná rychlost pro projetí toho velkého wallridu... pak je za ním skok, tam cp je, dlooouha zatáčka, další cp a LOOP. Za ním další CP nelze umístit kvůli spomalovačum u vjezdu na nafukovačku. Za nafukovačkou to taky nejde, tam jsou taky spomalovače, kvůli rychlosti, aby se dal projet ten WR a následný nájezd na ten skok přes ty zdi. Další cp, malý wr a další cp. A od tohoto místa je to do cíle brnkačka, 3 zatáčky a jednoduchý loop a šup do cíle. Kam by si teda chtěl dát ten CP :)
Je to prostě takový fullspeed na zručnost, na nějaké odrážení o mantinely a karamboly tam není prostor :) Uznávám, trochu složitělší trať na provedení.[/QUOTE]
Co se CP týče, uvidíme, jak je odolná proti cutům... Na odrážení o mantinely a karamboly není prostor na žádné trati. Pokud to myslíš vážně s dobrým časem, nesmíš si nikde ani šktrnout.
12.6.2009 06:56
jrxS tou tratí si pohraju až bude čas zase :D Momentálně je to složité...
12.6.2009 07:12
grapherXMyslím že ta trať je hodně dobrá. Nedělalo mi problém to projet celé v druhém pokusu. Tvůj rekord jsem sice nepřekonal , ale chyběli mi pouze 2 setiny. :D Ale chválím za trať, dobrá práce
12.6.2009 07:14
jrx[QUOTE=grapherX;258849]rekord[/QUOTE]

Ty tomu tak říkáš? :D Ten "rekord" je takové šup šup projetí na vyzkoušení... když jsem to pak hrál tak jsem se dostal do cíle ještě asi o sekundu dříve :D
12.6.2009 07:17
CommanderZA co takhle dat pryc ty zpomalovaky? Pak by to mohlo jit lepe.
12.6.2009 07:20
jrx[QUOTE=CommanderZ;258851]A co takhle dat pryc ty zpomalovaky? Pak by to mohlo jit lepe.[/QUOTE]

Bez spomalováku to vidím tak na 450 na začátku nafukovačky, 500 na konci, 530 při vjezdu na wallride a to je už celkem hodně pokud to chceš nějak rozumně vybrat a doskočit před ten CP co je za těma zdma po průskoku. Bez spomalení by si tam vhučel takovou rychlostí že by jsi skončil někde za stadiónem :D Je to pohodlnější než 5x to jezdit dokola jen kvůli nalezení té vhodné intenzity brzdění
12.6.2009 07:46
12.6.2009 07:46
grapherXTak mi to nedalo zkusil jsem projet trať ještě jednou a podařilo se mi ji projet za 1:09:73 . :D Rozhodně by ale stálo za vyzkoušení dát pryč ty zpomalováky. Mě osobně tam celkem vadí. Bylo by to rozhodně složitější, ale šlo by to zvládnout. Možná i bez brzdění. ;)
12.6.2009 07:54
jrxKoukni se na Logiho replay a podívej se kde až skočil na předposledním CP. Teď odečti spomalovače + samozdřejmě přičti několik desítek km/h navíc kvůli tomu a zkus vypočítat kde by takto zkušený hráč při ještě vyšší rychlosti dopadl... no za, nebo do CP. Už tam není místo. Tu trať ale ještě předělám :)
12.6.2009 10:16
CommanderZ[QUOTE=Jiri@tncm;258865]Koukni se na Logiho replay a podívej se kde až skočil na předposledním CP. Teď odečti spomalovače + samozdřejmě přičti několik desítek km/h navíc kvůli tomu a zkus vypočítat kde by takto zkušený hráč při ještě vyšší rychlosti dopadl... no za, nebo do CP. Už tam není místo. Tu trať ale ještě předělám :)[/QUOTE]

Problem je v tom, ze cim pomaleji jedes, tim vic te zpomali. A pokud tam nekdo najizdi pomalejsi rychlosti, nez tyjako autor predpokladas, tak se skoro zastavi.
12.6.2009 10:32
jrx[QUOTE=CommanderZ;258903]Problem je v tom, ze cim pomaleji jedes, tim vic te zpomali. A pokud tam nekdo najizdi pomalejsi rychlosti, nez tyjako autor predpokladas, tak se skoro zastavi.[/QUOTE]

To není problém, to je schválně. Jinak nevím jak se tam dá jet tak pomalu, že tě to zastaví. Od všech CP se dá startovat a dojet závod, testoval jsem to. Spomalovače jsou za druhým CP a tam je jen obyčejný loop, kus rovinky a jedna taková ta výhybka nebo jak to nazvat...tam se nedá kde zastavit. :) Chce to cvik :D
13.6.2009 12:23
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;258865]...kde by takto zkušený hráč při ještě vyšší rychlosti dopadl... .[/QUOTE]

[QUOTE=Jiri@tncm;258907].... Chce to cvik :D[/QUOTE]
...náš server je 0-50k...
13.6.2009 01:43
jrx[QUOTE=Deee-aN;258920]...náš server je 0-50k...[/QUOTE]

A tím naražíš na...? Však ta mapa stejně nebude na server :)
13.6.2009 02:12
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;258996]A tím naražíš na...? Však ta mapa stejně nebude na server :)[/QUOTE]
Tím narážím na to, že nemůžeme brát LoGi ho jako měřítko. Úroveň jeho schopností a zkušeností je oproti běžnému návštěvníkovi našeho serveru jako z jiné planety. Běžný návštěvník našeho serveru bude mít problém se dostat za ten první wallride tak, jak tam teď je. Zkusí to třikrát a půjde někam na Nadeo server.
Co se umístění té mapy na server, já bych se tomu po určitých úpravách nebránil.
13.6.2009 03:36
CommanderZPrikladam 3. verzi (o predchozi jsem 2-krat prisel) sve nove mapy.

Doufam,ze lidem s drevenymi kompy nebude delat problem framerate.
13.6.2009 03:51
grapherXto CommanderZ: :thumb tak tato trať se mi hodně líbí. Nemám proti ní žádnou výtku. Jenom pochvala. ;)
13.6.2009 05:20
miCHi[QUOTE=CommanderZ;259013]Prikladam 3. verzi (o predchozi jsem 2-krat prisel) sve nove mapy.

Doufam,ze lidem s drevenymi kompy nebude delat problem framerate.[/QUOTE]

Pekna...
13.6.2009 05:41
jrxPěkná, jen by to chtělo uložit již s vypočtenými stíny. :)
13.6.2009 06:12
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;259013]Prikladam 3. verzi (o predchozi jsem 2-krat prisel) sve nove mapy.

IMHO moc pěkný! :thumb Jen mě napadlo, že by se to mohlo jmenovat Catacombz, když je to od commz.;):p:D
13.6.2009 07:27
LoGi.CZEPěkná, ale sem na tu mapu asi moc rychlej.. Na konci skoro vykočim na tu cestu nade mnou :-D
13.6.2009 10:33
Kirk1[QUOTE=CommanderZ;259013]Prikladam 3. verzi (o predchozi jsem 2-krat prisel) sve nove mapy.

:thumb pekná ale dá sa cutnut viz replay (svoj zrak upierajte na cut nie na to hrozne soferovanie:D)
13.6.2009 11:25
LoGi.CZETim cutem je to přesně o 3 vteřiny rychlejší, než po platformách. Dá se to vyřešit dílkem 5-5-1.
14.6.2009 10:10
14.6.2009 10:18
Kirk1[QUOTE=miCHi;259102]Je tohle cut?[/QUOTE]
Tá vývrtka je cool ale či ti to pomôže alebo nie tak to asi posúdi lepšie Logi neviem či si rýchlejší keď takto skočíš alebo nie :notsure
14.6.2009 10:33
LoGi.CZEUrčitě to neni rychlejší.. :-)
14.6.2009 10:35
miCHi[QUOTE=Kirk1;259106]Tá vývrtka je cool ale či ti to pomôže alebo nie tak to asi posúdi lepšie Logi neviem či si rýchlejší keď takto skočíš alebo nie :notsure[/QUOTE]

Rychlejsi nejsem, jen me zajima, jestli se to da brat jako cut
14.6.2009 10:47
Kirk1[QUOTE=miCHi;259113]Rychlejsi nejsem, jen me zajima, jestli se to da brat jako cut[/QUOTE]
Keď nemáš rýchlejší čas tak myslím že nie:notsure
14.6.2009 11:13
LoGi.CZECut = ShortCut, tudíž se to opravdu za zkratku považovat nedá.
14.6.2009 10:33
CommanderZOhledne podvadeni vam kreativita rozhodne nechybi :)

[QUOTE]Pěkná, jen by to chtělo uložit již s vypočtenými stíny. [/QUOTE]

A jak proboha. At dam Kladivo->Prepocitat stiny, nebo je necham prepocitat pri ukladani, tak to tam stejne vzdycky skoci :(

[QUOTE]Jen mě napadlo, že by se to mohlo jmenovat Catacombz, když je to od commz.[/QUOTE]

L33t-speak je pro deti.

[QUOTE]Pěkná, ale sem na tu mapu asi moc rychlej.. Na konci skoro vykočim na tu cestu nade mnou :-D[/QUOTE]

Povedlo se ti to tam napalit do te horni trati? (nemyslim to zle, myslim: je treba to upravit? Rozhodne nechci, aby to rychle hrace nejak trestalo).

[QUOTE] pekná ale dá sa cutnut viz replay (svoj zrak upierajte na cut nie na to hrozne soferovanie)[/QUOTE]

Ou :mistake , v priloze opraveno.

[QUOTE]Tim cutem je to přesně o 3 vteřiny rychlejší, než po platformách. Dá se to vyřešit dílkem 5-5-1.[/QUOTE]

Hmm, i na ten 5-5-1 se da z boku vyjet (i kdyz by to asi znamenalo uz moc velke zpomaleni). Trozku jsem to tam radsi posunul do vysky.

Jen se mi nepodarilo prijit na nejaky deterministicky zpusob, tak dostat kameru pod tu strechu, takze vzdycky musim cast haly vybourat, abych se tam dostal :P

[QUOTE]Je tohle cut?[/QUOTE]

U tohohle jsem se dost dlouho smal. Fakt sila :D

Ale myslim, ze to nema cenu opravovat. Kdyztak tam vedle toho checkpointu muzu vrazit nejakou krabici nebo tak neco.

[QUOTE]Cut = ShortCut, tudíž se to opravdu za zkratku považovat nedá.[/QUOTE]

LongCut? :)

Jinak diky za pozitivni ohlas, vazim si toho.
14.6.2009 11:07
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;259222]
L33t-speak je pro deti.
[/QUOTE]
Měl jsem tam u toho dost smajlíků.
15.6.2009 10:13
Kirk1Keďže v nedeľu a aj dnes nejde náš server tak som sa trochu pohral s nejakou traťou nie je dokončena na 100% chcem len vedieť či tam mám nechať tu plošinku viz obr. alebo nie.:notsure No ešte ju musim potom došperkovať nejakými kamerami a ozdobami a pod. Myslím že názov je výstižny a je pre L lebo sa mi pači jeho jazda :D (prosím nekomentovať;))
15.6.2009 11:10
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;259534]Keďže v nedeľu a aj dnes nejde náš server tak som sa trochu pohral s nejakou traťou nie je dokončena na 100% chcem len vedieť či tam mám nechať tu plošinku viz obr. alebo nie.:notsure No ešte ju musim potom došperkovať nejakými kamerami a ozdobami a pod. Myslím že názov je výstižny a je pre L lebo sa mi pači jeho jazda :D (prosím nekomentovať;))[/QUOTE]
IMHO zatím pěkné.
BTW, pěkné bannery...;)
15.6.2009 11:23
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;259553]BTW, pěkné bannery...;)[/QUOTE]
Ale ono tam mali byť všade tieto prečo to nefunguje však som to sťahoval odtiaľto a ten veľky 3x3 tamje alebo nie:(
15.6.2009 11:31
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;259554]Ale ono tam mali byť všade tieto prečo to nefunguje však som to sťahoval odtiaľto a ten veľky 3x3 tamje alebo nie:([/QUOTE]
Ne-e...:o
Ve vlákně s bannerama klikneš pravým na odkaz a zvolíš "Kopírovat adresu odkazu" a to potom vložíš do URL v TMF.
15.6.2009 11:39
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;259558]Ne-e...:o
Ve vlákně s bannerama klikneš pravým na odkaz a zvolíš "Kopírovat adresu odkazu" a to potom vložíš do URL v TMF.[/QUOTE]
Ok zajtra sa s tým pohrám Imho čo ta plošina odstrániť alebo nechať:notsure
15.6.2009 11:44
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;259559]Ok zajtra sa s tým pohrám Imho čo ta plošina odstrániť alebo nechať:notsure[/QUOTE]
IMHO tě za ní nepochválej (:D), ale mě nevadí. Mám se rozšlehat tam nebo někde jinde...:mistake:D.
16.6.2009 01:51
EditorPO[QUOTE=Deee-aN;259558]Ne-e...:o
Ve vlákně s bannerama klikneš pravým na odkaz a zvolíš "Kopírovat adresu odkazu" a to potom vložíš do URL v TMF.[/QUOTE]
Tak mi napadlo, ci sa nedaju do lokatora linkovat obrazky, ktore su tu na fore. Asi je to stabilnejsie a trvacnejsie z pohladu casoveho horizontu, ako to davat na ten freehosting (nepoznam ho, ale ziaden freehosting nie je 100%). Mohlo by sa to vyskusat.

http://www.svethardware.cz/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=5358

Uz len ked pozriete na linky obrazkov, tak je tam slovo "imghost" :)

http://www.svethardware.cz/forum/imagehosting/821344a2ff97fa1025.jpg
16.6.2009 12:09
Deee-aN[QUOTE=EditorPO;259585]Tak mi napadlo, ci sa nedaju do lokatora linkovat obrazky, ktore su tu na fore. Asi je to stabilnejsie a trvacnejsie z pohladu casoveho horizontu, ako to davat na ten freehosting (nepoznam ho, ale ziaden freehosting nie je 100%). Mohlo by sa to vyskusat.

http://www.svethardware.cz/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=5358

Uz len ked pozriete na linky obrazkov, tak je tam slovo "imghost" :)

http://www.svethardware.cz/forum/imagehosting/821344a2ff97fa1025.jpg
[/QUOTE]
Tak jsem to zkoušel a funguje (teda asi, zkoukněte někdo tu "mapku") ten modře prosvícený odkaz. U ostatních TMF nevezme příponu.
Znamenalo by to, že prostě upnu svůj JPG do vlákna Vlastní tvorba a potom půjdu do Uploadu obrázků, vyberu z něj ten výše zmiňovaný odkaz a vložím ho do Vlastní tvorby. Teď je otázka, jestli to nebude něčemu v rámci fungování serveru vadit a jestli by pak do budoucna bylo možno řešit touto nebo podobnou cestou záležitosti vyžadující lokátor (např. startovní brána s logem SHW atp.)
16.6.2009 12:12
jrxViz. příloha
16.6.2009 12:22
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;259640]Viz. příloha[/QUOTE]
Ano, díky! Takže to funguje (šlo mi jen o ten jeden banner a doufám, že ty ostatní se nezobrazily jen proto, že je to starší verze ještě bez odkazů na fileden). Zoukni, prosím, ještě tohle, jestli to maká.
16.6.2009 12:26
jrxPříloha...
16.6.2009 12:35
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;259648]Příloha...[/QUOTE]
Díky! Evidentně se ti to ještě nestačilo všechno nastahovat, ale je to tam.
16.6.2009 12:36
jrx[QUOTE=Deee-aN;259651]Díky! Evidentně se ti to ještě nestačilo všechno nastahovat, ale je to tam.[/QUOTE]

jj shodil jsem TM do lišty a teď už to tam mám :)
16.6.2009 12:37
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;259652]jj shodil jsem TM do lišty a teď už to tam mám :)[/QUOTE]
Tamty černý od Riche jsou pěkný, viď? :)
16.6.2009 12:50
jrx[QUOTE=Deee-aN;259653]Tamty černý od Riche jsou pěkný, viď? :)[/QUOTE]

Pěkné jsou všechy (snad krom té krkolomné animace :D), ale osobně bych upřednostňoval ty bílé. SHW je bílo/modré :)
16.6.2009 12:51
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;259657]Pěkné jsou všechy (snad krom té krkolomné animace :D), ale osobně bych upřednostňoval ty bílé. SHW je bílo/modré :)[/QUOTE]
Ta animace je tam taky? :mistake To bylo jen pokusně, jestli funguje proces.:):turtle SHW je částečně i šedé (stříbrné?), IMHO proč se trochu nevyblbnout?;)
17.6.2009 10:43
Kirk1Tak som sa k tomu konečne dostal a dorobil prosím skuknite mi to či sú tam neni nejaké tie "bugy" a či sa všetky bilboardy načítajú Ď.
17.6.2009 11:30
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;260120]Tak som sa k tomu konečne dostal a dorobil prosím skuknite mi to či sú tam neni nejaké tie "bugy" a či sa všetky bilboardy načítajú Ď.[/QUOTE]
Na cuty jsou tu jiní, bannery se načetly v pořádku a za ty jezírka a šotolinu a plošinu tě LoGi nepochválí. Ale jinak cajk. :);):D
20.6.2009 05:14
jrxZkuste to a řekněte jestli jste museli počítat stíny.
20.6.2009 05:26
Kirk1[QUOTE=Jiri@tncm;261145]Zkuste to a řekněte jestli jste museli počítat stíny.[/QUOTE]
Museli :p;)
20.6.2009 05:27
jrx[QUOTE=Kirk1;261151]Museli :p;)[/QUOTE]

Kurňa. Díky
20.6.2009 06:49
LoGi.CZEStíny se přepočítávaj na každý mapě, která se ještě na danym počítači nejela. Teda za předokladu, že hrajete na jedno z nejvyšších nastavení úrovní detailů.
20.6.2009 07:15
Kirk1[QUOTE=Jiri@tncm;261152]Kurňa. Díky[/QUOTE]

[QUOTE=LoGi.CZE;261170]Stíny se přepočítávaj na každý mapě, která se ještě na danym počítači nejela. Teda za předokladu, že hrajete na jedno z nejvyšších nastavení úrovní detailů.[/QUOTE]
Tak ja to upresním: Hrám na najvyššie detaily a tiene sa mi prepočítavali
20.6.2009 07:28
RichmondMe se teda prepocitavaly - take hraju na max ;)
Rekl bych, ze cokoliv nema stiny v \LightsmapCache\ tak se prepocitava :notsure
20.6.2009 07:52
Kirk1Tak ale musím to tu dať! Mám už dlhšiu dobu stiahnutú trať od Logiho a volá sa Slow Action a ja som happy keď som ju dokončil a to nehovorím o čase : za neuveriteľných 1:14:30 :eek: rekord na zlatú je 44 ale LoGi to zajazdil za 39:59:runaway nemohol som tomu uveriť tak som si stiahol Replay a teda kto máte TMU tak najskôr skúste trať prejsť samy a potom si kuknite ten replay. TMNF to nepojde je to prostredie Bay alebo akosa to proste na Hamri:rolleyes:
20.6.2009 08:04
jrx[QUOTE=Kirk1;261185]Tak ale musím to tu dať! Mám už dlhšiu dobu stiahnutú trať od Logiho a volá sa Slow Action a ja som happy keď som ju dokončil a to nehovorím o čase : za neuveriteľných 1:14:30 :eek: rekord na zlatú je 44 ale LoGi to zajazdil za 39:59:runaway nemohol som tomu uveriť tak som si stiahol Replay a teda kto máte TMU tak najskôr skúste trať prejsť samy a potom si kuknite ten replay. TMNF to nepojde je to prostredie Bay alebo akosa to proste na Hamri:rolleyes:[/QUOTE]

První dva řádky mi tekla slina a ty to pak zazdíš tím, že mi to na TMNF nepojede :D
20.6.2009 08:08
Kirk1[QUOTE=Jiri@tncm;261189]První dva řádky mi tekla slina a ty to pak zazdíš tím, že mi to na TMNF nepojede :D[/QUOTE]
Čo s toho vyplýva :notsure že možno by si mal niekto začať šetriť na TMU;):thumb
20.6.2009 08:14
jrx[QUOTE=Kirk1;261193]Čo s toho vyplýva :notsure že možno by si mal niekto začať šetriť na TMU;):thumb[/QUOTE]

Já jsem šetřil, ale koupil jsem si Team Fortress 2 :D
21.6.2009 03:34
EditorPO[QUOTE=Kirk1;261185]Tak ale musím to tu dať! Mám už dlhšiu dobu stiahnutú trať od Logiho a volá sa Slow Action a ja som happy keď som ju dokončil a to nehovorím o čase : za neuveriteľných 1:14:30 :eek: rekord na zlatú je 44 ale LoGi to zajazdil za 39:59:runaway nemohol som tomu uveriť tak som si stiahol Replay a teda kto máte TMU tak najskôr skúste trať prejsť samy a potom si kuknite ten replay. TMNF to nepojde je to prostredie Bay alebo akosa to proste na Hamri:rolleyes:[/QUOTE]
Tak som to skusil. 0:55:76 asi na 10 pokusov. Potom som si pozrel ten replay a nestihal som ho sledovat, nie to este tak zajazdit. To uz je normalne o pamati a presnom stlacani klaves v potrebnom rytme :D
21.6.2009 03:37
jrxNechce nějaká dobrá duše hodit ten replay na YT? :idea Jsem zvědavý, ale mám jen TMNF tak se nemůžu podívat :D
21.6.2009 04:32
grapherXTady je mas: sry za kvalitu ale mam pomalej upload.
21.6.2009 04:51
LoGi.CZEAle jinak je to hezká trať, ne? :-D
21.6.2009 05:05
Kirk1[QUOTE=LoGi.CZE;261403]Ale jinak je to hezká trať, ne? :-D[/QUOTE]
To je len nechápem ako to môžeš hentak jazdiť :runaway
21.6.2009 05:14
jrxDíky za ten up. Šílená trať :D
21.6.2009 05:33
LoGi.CZEJá mam rád takový tratě :-) Třeba http://united.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=442207#auto je vynikající trať :-D
21.6.2009 08:57
Deee-aNChwopi, koukněte mi na tohle a hlaste neobvyklé věci, pokud nějaké uvidíte...;).
21.6.2009 09:00
jrxNic neobvyklého :confused: Předpokládám, že by mělo být něco s kaktusy...
21.6.2009 09:05
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;261545]Nic neobvyklého :confused: Předpokládám, že by mělo být něco s kaktusy...[/QUOTE]
Jj, s kaktusy ;). Ani po chvíli se nic nestalo? Jdu se na to podívat...
21.6.2009 09:11
jrxNechám běžet chvíli TM a uvidím, jestli se něco stane (asi vím co máš za lubem) :)

/no kdyby se mělo stát tak by se stalo, někde soudruzi museli udělat chybu
21.6.2009 09:27
EditorPOTiez nic, ale hlavne, ze mi to nesformatovalo disk .... :D
21.6.2009 09:28
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;261544]Chwopi, koukněte mi na tohle a hlaste neobvyklé věci, pokud nějaké uvidíte...;).[/QUOTE]
Jeden by tomu neveril že by sa jednalo o kaktusi :D
21.6.2009 09:42
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;261553]
/no kdyby se mělo stát tak by se stalo, někde soudruzi museli udělat chybu[/QUOTE]
Jj, udělali a ani pořádně nevědí, kde....:o Ještě jeden pokus a dneska už na to ....
21.6.2009 09:43
LoGi.CZENic se mi neobjevuje.
Trať si zaslouží award
21.6.2009 09:44
jrxPotvrzuji nic :D
21.6.2009 09:47
Kirk1:notsure ani mne
21.6.2009 09:51
EditorPONa hlavnej tribune v prvom rade, zenska s cervenymi vlasmi, ma super velke kozy. Ale to asi nie je neobvykle :D
21.6.2009 09:52
Deee-aN[QUOTE=LoGi.CZE;261576]Nic se mi neobjevuje.
Trať si zaslouží award[/QUOTE]
Sem s ním! :D
[QUOTE=Jiri@tncm;261577]Potvrzuji nic :D[/QUOTE]

[QUOTE=Kirk1;261579]:notsure ani mne[/QUOTE]
Dneska už na to kašlu, pokračování zítra. Už toho bylo dost....

@ Edi: ha-ha-ha! Počkej, až já na ty lokátory příjdu, tak ti to neprozradím...! ;):p:D:D:D
21.6.2009 10:25
EditorPOSom cakal, ze ne mna spadne nejaky billboard :D

Hele, makat az do rana, kym na to neprides ... potom dostanes od kazdeho max RB :idea
21.6.2009 11:20
Deee-aN[QUOTE=EditorPO;261591]Som cakal, ze ne mna spadne nejaky billboard :D

Hele, makat az do rana, kym na to neprides ... potom dostanes od kazdeho max RB :idea[/QUOTE]
Už mi z toho vaří mozek. Viděl jsem asi milion tutorialů a rad a vůbec a už.... je toho moc najednou. Někdy je lepší od toho odejít a podívat se na to s čistou hlavou. O +RB nepochybuju, až uvidíte ty obrázky...;):eek::thumb.
21.6.2009 11:24
LoGi.CZEDostaneš mínusový, za snahu.. :-D
21.6.2009 11:33
Deee-aN[QUOTE=LoGi.CZE;261606]Dostaneš mínusový, za snahu.. :-D[/QUOTE]
Mě už je to všechno jedno...:turtle:turtle:turtle............:p;):D:D:D

BTW, ještě jeden pokus s pomocí TM Locator Generator... no, uvidíme...:notsure
21.6.2009 11:47
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;261613]Mě už je to všechno jedno...:turtle:turtle:turtle............:p;):D:D:D

BTW, ještě jeden pokus s pomocí TM Locator Generator... no, uvidíme...:notsure[/QUOTE]
Deee nechaj to už tak ráno múdrejšie večera;) BTW nic
21.6.2009 11:50
Richmond[QUOTE=Deee-aN;261613]Mě už je to všechno jedno...:turtle:turtle:turtle............:p;):D:D:D

BTW, ještě jeden pokus s pomocí TM Locator Generator... no, uvidíme...:notsure[/QUOTE]

Hele priznej se, ze to jen reklamni trik ja vsechny dostat na server? :notsure
21.6.2009 11:54
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;261623]Deee nechaj to už tak ráno múdrejšie večera;) BTW nic[/QUOTE]
Jj! Ale já na to jednou příjdu! A to bude, TO BUDE....:runaway
[QUOTE=Richmond;261624]Hele priznej se, ze to jen reklamni trik ja vsechny dostat na server? :notsure[/QUOTE]
No jistěéééééééééééé!:)
22.6.2009 12:00
CommanderZ[QUOTE]Hele priznej se, ze to jen reklamni trik ja vsechny dostat na server? [/QUOTE]

Hlaska "Taky jste zkouseli kaktus a skoncili tady?" me dneska fakt polozila :D
22.6.2009 12:51
Richmond[QUOTE=CommanderZ;261634]Hlaska "Taky jste zkouseli kaktus a skoncili tady?" me dneska fakt polozila :D[/QUOTE]
Narazis na halucinogenni kaktusy? BTW jak se z toho da ulozit replay? Uz jsem totiz pochopil jak se ovlada kamera akorat jsem si nezapnul fraps :mistake
A taky jsem prisel na to, ze motion blur funguje jen do dvou smeru, pak efekt slabne ;)
22.6.2009 08:25
Deee-aN[QUOTE=CommanderZ;261634]Hlaska "Taky jste zkouseli kaktus a skoncili tady?" me dneska fakt polozila :D[/QUOTE]
No aspoň jste se zasmáli, ne? :D
[QUOTE=Richmond;261646]Narazis na halucinogenni kaktusy? BTW jak se z toho da ulozit replay? Uz jsem totiz pochopil jak se ovlada kamera akorat jsem si nezapnul fraps :mistake
[/QUOTE]
Jestli máš na mysli záznam jízdy na serveru, tak po dojetí Esc - Rozšířené nastavení - Uložit záznam. Taky by mělo fungovat zmáčknout S...:notsure
22.6.2009 12:43
Richmond[QUOTE=Deee-aN;261683]Jestli máš na mysli záznam jízdy na serveru, tak po dojetí Esc - Rozšířené nastavení - Uložit záznam. Taky by mělo fungovat zmáčknout S...:notsure[/QUOTE]
OK, zkusim... Tedy az dostanu souhlas BXP nekoho (ne Michiho) - ten mel strasny pysky :D
22.6.2009 04:39
Deee-aNTakže..... nechci to zakřiknout.... už ničemu nevěřím....:turtle
22.6.2009 04:42
jrxNic :D

/to je nějaká hra? :D Až stáhnu 10 testkaktusů tak se spojí v jeden velký testkaktus a naformátuje mi disk?

//kdo se ujme trati s názvem Deee-an's Dream s extra várkou kaktusů kolem trati? :D
22.6.2009 04:46
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;261873]Nic :D

//to je nějaká hra? :D Až stáhnu 10 testkaktusů tak se spojí v jeden velký testkaktus a naformátuje mi disk?[/QUOTE]
Ne, ale bude se ti o nich zdát až do konce života...:p:D.
22.6.2009 04:49
jrxHA! Na kaktusech se něco objevilo. Čekal jsem ale logo shw :D

/Něco identifikováno jako žena politá bílou tekutinou, mírně deformovaná. :D A je to asi dost velké že se to stahovalo tak dlouho nebo co... :cool:
22.6.2009 04:56
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;261878]HA! Na kaktusech se něco objevilo. Čekal jsem ale logo shw :D

/Něco identifikováno jako žena politá bílou tekutinou, mírně deformovaná. :D A je to asi dost velké že se to stahovalo tak dlouho nebo co... :cool:[/QUOTE]
Ty seš vůl!:angry ;):D:p Já už tu zase brečím na jiném fóru, že to nemaká a vono to maká... :mistake Ten soubor má velikost cca50kB, takže by to mělo jít relativně rychle... Vyfoť to, prosím! :)
22.6.2009 05:01
jrxTu máš tu "nádheru" :D
22.6.2009 05:04
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;261886]Tu máš tu "nádheru" :D[/QUOTE]
Supr! Díky moc! Zaplať ti to Příroda!:thumb Konečně.....
Na logo SHW taky dojde, ale chtěl jsem na začátek něco zajímavějšího. Ta baba vypadá na originálním obrázku líp, než tady ta pomačkaná, ale i tak... co?;)
Musím udělat tutor. Hlavně pro sebe, abych měl kam koukat...:p
22.6.2009 05:08
jrxTeď se dívám, na tom pravém předním kaktusu, má ruku jak rambo :D
22.6.2009 05:13
RichmondVy jste nejaky rychly... No co, priste to nebudu zmensovat a svihnu to sem ve 2mb .pngcku :D
22.6.2009 05:15
jrx[QUOTE=Richmond;261892]Vy jste nejaky rychly... No co, priste to nebudu zmensovat a svihnu to sem ve 2mb .pngcku :D[/QUOTE]

Spíš ty si moc pomalý :p Já to vždycky jen hodím do malování a uložím jako png a je
22.6.2009 05:16
Deee-aN[QUOTE=Richmond;261892]Vy jste nejaky rychly... No co, priste to nebudu zmensovat a svihnu to sem ve 2mb .pngcku :D[/QUOTE]
Njn, pán je umělec...:p:D. Za jak dlouho ti to naběhlo? (BTW, ten banner je pěknej, přidám hp do showroomu a postnu do Billboardů, aby sis to mohl prohlédnout)
22.6.2009 05:20
Richmond[QUOTE=Deee-aN;261895]Njn, pán je umělec...:p:D. Za jak dlouho ti to naběhlo? (BTW, ten banner je pěknej, přidám hp do showroomu a postnu do Billboardů, aby sis to mohl prohlédnout)[/QUOTE]
Napoprvy vubec (cekal jsem 5-10s), ale stacilo dat Backspace a byl tam hned :thumb
BTW banner jeste nepokladam za hotovou vec ;)
22.6.2009 05:22
jrxJsem mimo... jaký banner? :notsure
22.6.2009 05:29
Deee-aN[QUOTE=Richmond;261904]
BTW banner jeste nepokladam za hotovou vec ;)[/QUOTE]
No vždyť mě šlo jen o to, aby ses na to podíval v reálu. Nebo jseš už samozásobitel a překonal jsi odpor k editoru?:)
[QUOTE=Jiri@tncm;261905]Jsem mimo... jaký banner? :notsure[/QUOTE]
Neboj, dočkáš se...;)
22.6.2009 05:34
Richmond[QUOTE=Deee-aN;261907]Nebo jseš už samozásobitel a překonal jsi odpor k editoru?:)[/QUOTE]
Odpor jsem uz prekous, ale zase mam ted strasnou lenoru :)
22.6.2009 06:04
LoGi.CZEMě to naběhlo okamžitě.. :-)
22.6.2009 06:05
jrx[QUOTE=LoGi.CZE;261918]Mě to naběhlo okamžitě.. :-)[/QUOTE]

:mistake Tak to jsem jenom já nějaký spomalený
22.6.2009 06:23
Deee-aN[QUOTE=LoGi.CZE;261918]Mě to naběhlo okamžitě.. :-)[/QUOTE]
Super! Prosím tě, koukni mi na ten poslední tutor (http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=33944), jestli tam není nějaká chyba, nebo jestli se to nedá nějak zjednodušit.
22.6.2009 06:41
LoGi.CZECo sem to prolít, tak to máš asi dobře.
- Možná by to šlo udělat v bodech - pro přehlednost;)
+RB from Me (ale nejdřív prej musim ohodnotit někoho jinýho, než znova tebe :-D)
22.6.2009 06:42
Kirk1[QUOTE=LoGi.CZE;261918]Mě to naběhlo okamžitě.. :-)[/QUOTE]
Aj mne:D:thumb
22.6.2009 06:51
Deee-aN[QUOTE=LoGi.CZE;261927]Co sem to prolít, tak to máš asi dobře.
- Možná by to šlo udělat v bodech - pro přehlednost;)
[/QUOTE]
Máš pravdu, já to tam chtěl hlavně rychle nasypat, než to zapomenu :). Upravím.
Díky!
22.6.2009 07:58
EditorPO[QUOTE=Deee-aN;261931]Máš pravdu, já to tam chtěl hlavně rychle nasypat, než to zapomenu :). Upravím.
Díky![/QUOTE]
A neslo by to za pouzitia generatoru locatorov, na ktory som tu niekde daval link? Nemyslim teraz ako namiesto tvojho postupu, ale ako dalsiu vyriantu. Inak :thumb
22.6.2009 08:42
Deee-aN[QUOTE=EditorPO;261957]A neslo by to za pouzitia generatoru locatorov, na ktory som tu niekde daval link? Nemyslim teraz ako namiesto tvojho postupu, ale ako dalsiu vyriantu. Inak :thumb[/QUOTE]
Samozřejmě, že i to se dá, ale v podstatě to jen udělá to samé, co je v tom postupu. Zkoušel jsem ten TM Locator Generator a on opravdu jen připíše .loc za soubor a uloží to adresáře. Zřejmě to umí i další věci, ale tak do hloubky jsem zatím nešel.Je tam ta zajímavá možnost poslat to na FTP. Asi ten post doplním a dám tam odkazy na některé softy.
23.6.2009 10:59
Deee-aNTakže, pánové, v příloze je první pokus o částečný mod. Zkoukněte mi, jestli to funguje, za jak dlouho se to sosne a jestli to neblbne. Dělal jsem toho spíš míň, aby to nebylo moc veliké, ale obavy se nepotvrdily, má to cca 2MB, takže se bude dát přitlačit. Kaktusů mám víc druhů, později postnu screeny (do každého modu lze vložit pouze jeden druh). Ty panely na startu s vlajkama jsou zatím také jen na zkoušku a časem budou lepší. Samozřejmě, kdo má zájem, může vytvořit návrh. To samé se týká i LoadScreenu, tam jsem také narychlo vložil kus screenshotu (musí být 1024x1024). BTW, když se podíváte za cíl na stožáry vlevo, uvidíte dvě vlajky, co tam předtím nebyly...;)
23.6.2009 11:23
EditorPOJJ, funguje to, si:thumb chlapik.
23.6.2009 11:41
Deee-aN[QUOTE=EditorPO;262410]JJ, funguje to, si:thumb chlapik.[/QUOTE]
Díky! A ta rychlost?
23.6.2009 11:58
Kirk1Teda Dee kloban dole :thumb počnúc štartom cez kaktusy až na vlajky :thumb a načitalo sa to do 10s
24.6.2009 12:16
EditorPO[QUOTE=Kirk1;262431]Teda Dee kloban dole :thumb počnúc štartom cez kaktusy až na vlajky :thumb a načitalo sa to do 10s[/QUOTE]
Tak nejak, vlajky az na druhykrat.
24.6.2009 12:20
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;262431]Teda Dee kloban dole :thumb počnúc štartom cez kaktusy až na vlajky :thumb a načitalo sa to do 10s[/QUOTE]
No, tak to je IMHO slušný... (BTW, dík!:)). Budu se moci pustit do rozsáhlejších úprav. Samozřejmě to chci udělat pokud možno decentní v barvách SHW.
24.6.2009 12:29
Richmond[QUOTE=Kirk1;262431]Teda Dee kloban dole :thumb[/QUOTE]
Naprosty souhlas :eek:
Vyborna prace :thumb

edit: kua jeste te nemuzu hodnotit....
24.6.2009 09:32
Deee-aN[QUOTE=Richmond;262441]Naprosty souhlas :eek:
Vyborna prace :thumb
[/QUOTE]
Díky! Nechceš popřemýšlet o návrhu toho LoadScreenu? Ostatní samozřejmě taky...;)

Ještě jsem včera zapomněl včera poslat ty screeny jiných kaktusů. V příloze jsou ty s nápisem a mám je i bez. Až při focení jsem si všiml, že ten šedý nemá nápis úplně optimálně, ale to se dá předělat.
24.6.2009 11:28
jrxDeee super práce :thumb Škoda že tě nemohu ohodnotit.... Jinak ten modrý kaktus je asi nejhezčí :)

A ohledně loadscreenu... ten by se hodil. Já jsem o něm taky uvažoval, že si udělám nějaký svůj vlastní, který budu dávat ke svým mapám a samozdřejmě s logem shw, ale pokud by byl nějaký oficiální, který se bude zobrazovat při načítání každé mapy, tak by to bylo super :) Teda jestli to takhle jde. Můžem pak udělat výběrové řízení, kdo udělá nejlepší :D

//modrá podlaha na startu je taky super :thumb
24.6.2009 12:03
EditorPOMohol by byt nejaky univerzalny, ale so specifikaciou a reklamou daneho autora. Nech to nie je na jedno kopyto :)
24.6.2009 12:39
Kirk1[QUOTE=Deee-aN;262476]Díky! Nechceš popřemýšlet o návrhu toho LoadScreenu? Ostatní samozřejmě taky...;)

Ještě jsem včera zapomněl včera poslat ty screeny jiných kaktusů. V příloze jsou ty s nápisem a mám je i bez. Až při focení jsem si všiml, že ten šedý nemá nápis úplně optimálně, ale to se dá předělat.[/QUOTE]
IMHO mne sa páčia tie biele a s tým LoadScreenom je dobrý nápad ja by som bol zato aby boli trebars 3 ale na každom by bolo samozrejme loho SHW. Však keď chodime na ine servery tak aj oni tam majú svoje LoadScreeny a BTW je to super človek vždy vie kde sa nachádza:D:thumb
24.6.2009 12:53
Deee-aN[QUOTE=Jiri@tncm;262516]Deee super práce :thumb Škoda že tě nemohu ohodnotit.... Jinak ten modrý kaktus je asi nejhezčí :)

A ohledně loadscreenu... ten by se hodil. Já jsem o něm taky uvažoval, že si udělám nějaký svůj vlastní, který budu dávat ke svým mapám a samozdřejmě s logem shw, ale pokud by byl nějaký oficiální, který se bude zobrazovat při načítání každé mapy, tak by to bylo super :) Teda jestli to takhle jde. Můžem pak udělat výběrové řízení, kdo udělá nejlepší :D

//modrá podlaha na startu je taky super :thumb[/QUOTE]
Díky!
Původně jsem myslel, že jako první bychom udělali soutěž o oficiální skin auta SHW, ale můžeme (s Richovou pomocí - je to odborník na výtvarné soutěže ;)) udělat soutěž o oficiální LoadScreen SHW. Pořešíme...:)
[QUOTE=EditorPO;262534]Mohol by byt nejaky univerzalny, ale so specifikaciou a reklamou daneho autora. Nech to nie je na jedno kopyto :)[/QUOTE]
Dobrý nápad! V oficiálním LS SHW by mohlo být okénko pro podpis konkrétního autora. Muselo by to fungovat tak, že až bude aspoň první mod hotový, dám sem (udělal bych to i tak) zip se soubory plus návod, kam s ním a každý zájemce si pak může mod modifikovat (:mistake) podle sebe. Ale jen do určité míry, aby nevzniklo pět odlišných modů pod téměř stejným názvem. Jde o to, že by dotyčný v adresáři z toho zipu nahradil LoadScreen za svůj a sosnul ho na nějaký hosting (eventuálně přes mě) pod upraveným názvem (např. SHWmod01 by Edi).
Počítám s tím, že tenhle mod nebude můj poslední a že se třeba taky někdo přidá. Mám v úmyslu taky nějaký LOLmodSHW, ať lidi viděj, že nejsme žádní suchaři :). Ale to je o dostatku času. Jenom tahle drobná úprava mi dala zabrat. Neustálé přesuny a kopírování souborů, zapínání a vypínání TMF kvůli zkuškám vzhledu....:runaway
24.6.2009 03:09
Richmond[QUOTE=Deee-aN;262566](s Richovou pomocí - je to odborník na výtvarné soutěže ;))
[/QUOTE]
Ale jdi ty brepto :D

Me se libi bilej a modrej kaktus (popr. jejich kombinace). Na loadscreen by se v klidu dal pouzit nejaky povedeny sshot primo i z trate (me se docela libily tyhle i presto, ze jde prakticky jen o prazdnou, bilou formulku).
24.6.2009 03:14
Deee-aN[QUOTE=Richmond;262623]Ale jdi ty brepto :D

Me se libi bilej a modrej kaktus (popr. jejich kombinace). Na loadscreen by se v klidu dal pouzit nejaky povedeny sshot primo i z trate (me se docela libily tyhle i presto, ze jde prakticky jen o prazdnou, bilou formulku).[/QUOTE]
Jednou máš tu funkci, tak jseš odborník ;):D.
V každém modu může být jen jeden druh kaktusu, palmy, atd. Ale bude možné si u těch různých variant SHWmodu vložit ten, který se komu líbí, ev. vyrobit svůj vlastní.
25.6.2009 05:27
2.7.2009 11:49
Kirk1Tak Deee dnes sa mi náhodou podarilo najť cut na TWISTEROVI 02 viz replay
3.7.2009 12:32
Deee-aN[QUOTE=Kirk1;265904]Tak Deee dnes sa mi náhodou podarilo najť cut na TWISTEROVI 02 viz replay[/QUOTE]
Ty mi dáváš! :mistake:D Upraveno: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=264607#post264607
5.9.2009 05:45
CommanderZJe nejaky zpusob jak posunout celou mapu o deset policek doleva? Nevejde se mi tam druhe brisko v "W" :P
5.9.2009 07:49
Deee-aN[quote=CommanderZ;289799]Je nejaky zpusob jak posunout celou mapu o deset policek doleva? Nevejde se mi tam druhe brisko v "W" :P[/quote]
Asi tě zklamu, ale IMHO to nejde. Já takhle jednou přesouval celou prakticky hotovou Up To The Top :mistake.
5.9.2009 07:51
CommanderZ[quote=Deee-aN;289836]Asi tě zklamu, ale IMHO to nejde. Já takhle jednou přesouval celou prakticky hotovou Up To The Top :mistake.[/quote]

V klidu, ja ho tam nakonec vecpal :D
6.9.2009 02:19
jrxBůůů. Deee tady máš tu moju hrůzu :D Nechápu proč to nefunguje :confused::confused::angry
6.9.2009 02:29
Deee-aN[quote=Jiri@tncm;290050]Bůůů. Deee tady máš tu moju hrůzu :D Nechápu proč to nefunguje :confused::confused::angry[/quote]
Tady to je, zkoukni to. Jen bych přidal varovnou ceduli před zatáčku do cíle a taky nějaký reklamní cedule SHW (nebo vzducholoď ;)).
6.9.2009 02:33
jrxJó díky, už to funguje. Jinak už tam nemusím s ničím šibovat, jsem pořát jako autor. :) A reklama se ještě dodělá, do 24:00 daleko :D
6.9.2009 02:36
CommanderZ[quote=Deee-aN;290053]Tady to je, zkoukni to. Jen bych přidal varovnou ceduli před zatáčku do cíle a taky nějaký reklamní cedule SHW (nebo vzducholoď ;)).[/quote]

Presne tak. Ceduli tam je hafo, ale na jednom miste, kde je opravdu treba, chybi.
7.9.2009 09:02
Kirk1Dee tu je tá mapa skuknite to či to je ok
7.9.2009 09:41
LoGi.CZEIt works
7.9.2009 09:41
CommanderZVsechno OK
7.9.2009 10:31
Kirk1[quote=LoGi.CZE;290537]It works[/quote]

[quote=CommanderZ;290538]Vsechno OK[/quote]
Ok diki neviem prečo to prvý krát nešlo
14.9.2009 07:50
Kirk1Páni tak som tam doplnil zopár CP malo by to byť v poho ale aj tak kuknite či sa to nedá cutnúť
1.11.2009 02:12
jrx[quote=lexxxa;309083]pokus o mapu,moji prvni-pouze nahrubo rozpracovano

http://uloz.to/2955046/porno5.challenge.gbx[/quote]

GBX lze vložit i jako přílohu :thumb
1.11.2009 02:15
lexxxapokus o moji 1 mapu-rozpracovano, pripominky a kritika sem,diky
1.11.2009 05:41
Kirk1[quote=lexxxa;309089]pokus o moji 1 mapu-rozpracovano, pripominky a kritika sem,diky[/quote]
No musíš ju najskôr overiť a to tak že ju musíš prejsť dokonca a potom uložiť lebo asi si to neurobil pretože sa žiadna trať nespustí ;)
1.11.2009 06:28
lexxxa[quote=Kirk1;309186]No musíš ju najskôr overiť a to tak že ju musíš prejsť dokonca a potom uložiť lebo asi si to neurobil pretože sa žiadna trať nespustí ;)[/quote]

jo, to mi pise,ale do konce jsem ji dojel, tady jeste jedna, zkusime
1.11.2009 06:41
jrx[quote=lexxxa;309213]jo, to mi pise,ale do konce jsem ji dojel, tady jeste jedna, zkusime[/quote]

Nejde... mě by zajímalo co ty tam s tím děláš :D:notsure
1.11.2009 06:49
lexxxa[quote=Jiri@tncm;309218]Nejde... mě by zajímalo co ty tam s tím děláš :D:notsure[/quote]

to je divny, tamtu predtim jsem asi ulozil drive, ted jsem ji dojel,a pak ulozil, jinak, jestli se ti chce tak si ji uloz do slozky DOKUMENTY-TRACKMANIA-TRACK-CHALENGES- MY CHALENGES a tam ji spustis, nevim co delam spatne, jinak diky :thumb
1.11.2009 06:57
jrxTa první už funguje
1.11.2009 06:59
CommanderZTak k porno 5:
- hloupy nazev
- ta rovinka na zacatku je uplne zbytecna, akorat drzis sipku dopredu
- zadne ocni cukrovi
- ty neustale prudke zatacky na konci te dirtove casti jsou pekne otravne
1.11.2009 07:01
lexxxatak snad tady konecne ted

edit
jesus christ, to zas je vyzvat nekoho mod,ja nevim, zkusim pohledat jak na to
1.11.2009 07:05
lexxxa[quote=CommanderZ;309229]Tak k porno 5:
- hloupy nazev
- ta rovinka na zacatku je uplne zbytecna, akorat drzis sipku dopredu
- zadne ocni cukrovi
- ty neustale prudke zatacky na konci te dirtove casti jsou pekne otravne[/quote]

to je jen pracovni nazev:D,jinak 5 byla prvni,jen zkouska:D, IV uz je trosicku lepsi,ale spis se jen ZATIM ucim skladat kameny:D
1.11.2009 07:06
LoGi.CZEHrůza :-)
Máš tam dva cuty..
Nemá to žádnej flow..
Málo Checkpointů..
Chybí validace trati..
1.11.2009 07:11
lexxxa[quote=LoGi.CZE;309234]Hrůza :-)
Máš tam dva cuty..
Nemá to žádnej flow..
Málo Checkpointů..
Chybí validace trati..[/quote]

jj,;),zlepsim to,je to fakt narocny, co je cuty, jako skok do neznama?
flow jako šmrnc? co je validace? :notsure
1.11.2009 07:12
Kirk1[quote=LoGi.CZE;309234]Hrůza :-)
Máš tam dva cuty..
Nemá to žádnej flow..
Málo Checkpointů..
Chybí validace trati..[/quote]
No ako vidím som pomalý a s týmto sa nedá nič iné iba súhlasiť + asi takto som to prešiel v tom kruhu by sa dalo tiež niečo poriešiť na cut

Cuty sú skratky
1.11.2009 07:18
lexxxa[quote=Kirk1;309237]No ako vidím som pomalý a s týmto sa nedá nič iné iba súhlasiť + asi takto som to prešiel v tom kruhu by sa dalo tiež niečo poriešiť na cut

Cuty sú skratky[/quote]

:thumbaha- na to si dam pozor:D

zkuste jeste tu IV,je trosilinku lepsi
1.11.2009 07:30
Kirk1[quote=lexxxa;309240]:thumbaha- na to si dam pozor:D

zkuste jeste tu IV,je trosilinku lepsi[/quote]
Máš tam cut
1.11.2009 07:37
lexxxa[quote=Kirk1;309243]Máš tam cut[/quote]

:Dzase,pracuji na dalsi,a byla uz lepsi?
1.11.2009 07:40
jrx[quote=lexxxa;309246]:Dzase,pracuji na dalsi,a byla uz lepsi?[/quote]

No pracuj pracuj :D Však časem příjdeš na to, že udělat dobrou mapu zabere někdy den či dva (někdy i víc) a nejde to z fleku za hodinku ;) Pro inspiraci musíš jezdit, jezdit a jezdit a koukat se kde co jak je postavené, co jak se dělá a postupně budeš dělat tratě lepší a lepší :)
1.11.2009 07:42
Kirk1[quote=Jiri@tncm;309248]No pracuj pracuj :D Však časem příjdeš na to, že udělat dobrou mapu zabere někdy den či dva (někdy i víc) a nejde to z fleku za hodinku ;) Pro inspiraci musíš jezdit, jezdit a jezdit a koukat se kde co jak je postavené, co jak se dělá a postupně budeš dělat tratě lepší a lepší :)[/quote]
:thumb ani sám básnik by to lepšie nepovedal
1.11.2009 08:18
lexxxa[quote=Jiri@tncm;309248]No pracuj pracuj :D Však časem příjdeš na to, že udělat dobrou mapu zabere někdy den či dva (někdy i víc) a nejde to z fleku za hodinku ;) Pro inspiraci musíš jezdit, jezdit a jezdit a koukat se kde co jak je postavené, co jak se dělá a postupně budeš dělat tratě lepší a lepší :)[/quote]

:D,to mi je jasny, ze to nejde za hodinku,me spise zajimalo jakou cestou se vydat,IMHO mame malo dirtovejch trati,tak zkousim jen tak zatim co jo a co ne,zatim to byly vse jen pokusy, tady jeste jedna, ale 2.22 min je asi dost ne?
1.11.2009 08:35
Kirk1[quote=lexxxa;309267]:D,to mi je jasny, ze to nejde za hodinku,me spise zajimalo jakou cestou se vydat,IMHO mame malo dirtovejch trati,tak zkousim jen tak zatim co jo a co ne,zatim to byly vse jen pokusy, tady jeste jedna, ale 2.22 min je asi dost ne?[/quote]
No tak do cc 1min až 1:30 ma to celkom bavilo ale potom to je nuda a ten skok do zátačky je zlé riešenie snaž sa robiť mapy tak okolo 1:00 - 1:30 to si myslím že je tak maximálny čas pre trať skús ju skrátiť;)
1.11.2009 09:31
lexxxa[quote=Kirk1;309277]No tak do cc 1min až 1:30 ma to celkom bavilo ale potom to je nuda a ten skok do zátačky je zlé riešenie snaž sa robiť mapy tak okolo 1:00 - 1:30 to si myslím že je tak maximálny čas pre trať skús ju skrátiť;)[/quote]

:Dano,tak jedna minutova
1.11.2009 09:53
lexxxaONE MINUTE HOT- asi moje nejlepsi zatim:D- kdo zajede pod minutu je frajer:D,hm,asi vsichni,ja ne:cry
1.11.2009 09:59
CommanderZ[quote=lexxxa;309318]ONE MINUTE HOT- asi moje nejlepsi zatim:D- kdo zajede pod minutu je frajer:D,hm,asi vsichni,ja ne:cry[/quote]

Nechapu, jak tam ty mapy zvladas sazet tak rychle :D Ja s jednou zabiju klidne deset az dvacet hodin casu :P

Jinak tahle opravdu je lepsi. Stejne je tam ale moc mist, kde musis skoro zastavit, ta jizda musi odsypat a ne ze celou minutu jedes brzda-plyn-brzda-plyn...

A to neznamena, ze tam nasazis hromadu rovinek. Ja sam se ridim heslem, ze rovinku pouziju jen tam, kde je k tomu opravdu dobry duvod (najezd na nejakou obtiznejsi pasaz, doskok apod.), jinak se snazim, aby se ta trat vlnila horizontalne i vertikalne, aby byla zajimava.
1.11.2009 10:13
lexxxa[quote=CommanderZ;309323]Nechapu, jak tam ty mapy zvladas sazet tak rychle :D Ja s jednou zabiju klidne deset az dvacet hodin casu :P

Jinak tahle opravdu je lepsi. Stejne je tam ale moc mist, kde musis skoro zastavit, ta jizda musi odsypat a ne ze celou minutu jedes brzda-plyn-brzda-plyn...[/quote]

:Djak rikam ,zatim jen trenuji pokladani kamenu, abych vedel i poslepu jak utvorit z hliny ten val a jakej kamen kde je- a na druhou stranu je spousta trati ktery maj spoustu skoku do pryc,otocek atd-nemela by ta mapa byt trosku jako podpis,nemuzou prece bejt vsechny trate rychly a spadny,kazda je proste jina ne? napr DEE stavi uplne jinak, HOT ROD taky .....

edit-tady jedna rychlejsi 1min30sec
2.11.2009 05:42
lexxxajeste otazecku, zacalo me to trochu bavit:D,tak se chci zeptat, co musi splnovat mapa aby byla posleze umistena na nas server? kdo urci jestli je vhodna? kdo ji tam da?
:Dabych totiz netravil cas vytvarenim map jen tak pro nic, rad bych totiz mel aspon jednu jedinou na nasem serveru;)-diky za rady
vadi ze stavim(zatim) pouze dirt?

co ta posledni- DIRT 1.30

zkousel uz nekdo?
2.11.2009 05:52
EditorPOKludne sa uc a tvor vlastne mapy.
Nazov mapy by sa mal zacinat tagom . Potom ti ju schvalia ostatni nasi jazdci a ja ju nakoniec dam na server.
Este neviem, ci dodatok "Official" bol len do sutaze, alebo to je pre vsetky reprezentacne mapy SHW.
2.11.2009 06:02
lexxxa[quote=EditorPO;309709]Kludne sa uc a tvor vlastne mapy.
Nazov mapy by sa mal zacinat tagom . Potom ti ju schvalia ostatni nasi jazdci a ja ju nakoniec dam na server.
Este neviem, ci dodatok "Official" bol len do sutaze, alebo to je pre vsetky reprezentacne mapy SHW.[/quote]

ok:thumb, a muzes prosim az budes mit chvilicku zkusit tu posledni,byla by adept na umisteni ci nikoliv? a okomentovat prosim?

a nejak sem hledal ale nejsem uplne moudrej ,jak vlozit ty bannery shw? anebo sipky, nebo napis na tabuli -brzdi,slow apod- nejaky odkaz na navod, nebo rada, dik moc
2.11.2009 06:13
Kirk1[quote=lexxxa;309720]...

a nejak sem hledal ale nejsem uplne moudrej ,jak vlozit ty bannery shw? anebo sipky, nebo napis na tabuli -brzdi,slow apod- nejaky odkaz na navod, nebo rada, dik moc[/quote]
;) všetky trejdy čo sa začínajú Tutorial ;) http://www.svethardware.cz/forum/forumdisplay.php?f=51
2.11.2009 06:19
lexxxa[quote=Kirk1;309728];) všetky trejdy čo sa začínajú Tutorial ;) http://www.svethardware.cz/forum/forumdisplay.php?f=51[/quote]

dik,tam jsem hledal, ja precetl cely VLASTNI TVORBA a ono to je jinde,sem slepej,

zkus taky prosim jestli se ti chce tu posledni mapu, diiiik
2.11.2009 07:04
Kirk1[quote=lexxxa;309733]dik,tam jsem hledal, ja precetl cely VLASTNI TVORBA a ono to je jinde,sem slepej,

zkus taky prosim jestli se ti chce tu posledni mapu, diiiik[/quote]
http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=34993tu máš bilboardy vzducholode a pod... najlepšie je ke si celý odkaz skopíruješ potom pôjdeš týmto postupom http://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=227276&postcount=177 klikneš na zvoľte URL a tam zadáš ten skopírovaný link a dáš ok a malo by to byť ok ešte kuknem po nejakých tutorialoch a hodim ti ich sem a tu trať kuknem

EDIT // Tak som ešte pátral http://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=241909&postcount=498
2.11.2009 07:06
EditorPO[quote=lexxxa;309720]ok:thumb, a muzes prosim az budes mit chvilicku zkusit tu posledni,byla by adept na umisteni ci nikoliv? a okomentovat prosim?[/quote]
Tak som ju skusal (1:27:25) a celkom v pohode. Ja som totiz "Dirt pozitiv" :D. Mozno je zbytocne dlha na to, ze je vlastne nudna, taka nejaka "roztahana". Nic ma v nej nezaujalo, snad par usekov, kde experti urcite daju cut. Je tam malo CP na tych potrebnych miestach.
Ale to je len moj skromny nazor. Su tu vacsi odbornici a komentatori :D
3.11.2009 03:52
lexxxajeste jedna, podotykam jen rozpracovano,pridavam screen ,prosim pripadne zaskrtnout(:Dne skrtnout ani preskrtat vice jak 80%:D) co je jakoby jo a co jako ne, aby jsme se nekam pohnuly vpred,teda ja, a nazor na nafukovaci halu-vyber si kudy chces-? diky
15.11.2009 02:13
lexxxaprosim Editora, mohl by zkouknout tuto moji posledni? pri trosce dobre vule;), by sla dat na server? nejak to totiz upada ten zajem o ty trate tady, asi to nikdo necte,tak nevim,aby driv nebyla TMU 3,nez se neco pohne ku predu,zezacatku bylo nadseni, ted mi pride ze se tomu nikdo uz moc nevenuje:notsure:notsure
15.11.2009 02:44
Deee-aN[quote=lexxxa;314767]prosim Editora, mohl by zkouknout tuto moji posledni? pri trosce dobre vule;), by sla dat na server? nejak to totiz upada ten zajem o ty trate tady, asi to nikdo necte,tak nevim,aby driv nebyla TMU 3,nez se neco pohne ku predu,zezacatku bylo nadseni, ted mi pride ze se tomu nikdo uz moc nevenuje:notsure:notsure[/quote]
IMHO moc pěkný!:thumb To víš, já jsem dirtovej ;). Asi bych jen zrušil ten dvuhrb před jedním CP a nějak zjednodušil pasáž těsně před cílem. Jinak se mi to moc líbí. Na cuty to musí otestovat jiní.
Omlouvám se za minimální činnost v poslední době, ale prostě nestíhám :slug:slug:slug.

EDIT: i to demo xx je pěkný, jen bych vynechal/zjednodušil tu halu. Tvoje mapy se pěkně plynule jedou a tohle jim spíš ubližuje. Možná tak někde po startu :notsure.
BTW, nemodneš ten Lexxxington Park, když je ? Nenutím tě, je nápad...;). Jinak, podle mě to může jít na server, když tam nikdo nenajde cut.
15.11.2009 05:02
lexxxa[quote=Deee-aN;314773]IMHO moc pěkný!:thumb To víš, já jsem dirtovej ;). Asi bych jen zrušil ten dvuhrb před jedním CP a nějak zjednodušil pasáž těsně před cílem. Jinak se mi to moc líbí. Na cuty to musí otestovat jiní.
Omlouvám se za minimální činnost v poslední době, ale prostě nestíhám :slug:slug:slug.[/quote]

Diky:inlove

tak jsem zrusil ten dvouhrb a predelal ten konec,jestli k lepsimu,to se uvidi:D
15.11.2009 05:15
Deee-aNNež jsem to dopsal :slug, tak jsi reagoval, jdu zkouknout upravenou mapu.
15.11.2009 05:22
lexxxa[quote=Deee-aN;314841]Než jsem to dopsal :slug, tak jsi reagoval, jdu zkouknout upravenou mapu.[/quote]

diky- to demo bych uz nechal bejt,to bylo vsechno jen na zkousku, prvni IMHO co za neco stoji je lexxi...park,

ted jsem hodne jezdil a ucil se trate prave na serveru DIRTY DEEDS,abych tak nejak pochopil co a jak, a hlavne tato sekce je tak nejak tvoje, ale zduvodu tve pracovni vytizenosti nikdo tu moc nediskutuje,tak me to tak neba,a hlavne u nas na serveru je IMHO strasne malo dirtovejch trati,tak jsem chtel naky pridelat:D

ja bych ho klidne modnul,i trochu vice vylepsil vizuelne, ale nebudu se stim patlat dopredu,kdyz bude mapa tak nejak schvalena,a bude na umisteni, tak si muzu pohrat, ale dopredu je to IMHO ztrata casu
15.11.2009 05:39
Deee-aN[quote=lexxxa;314845]diky- to demo bych uz nechal bejt,to bylo vsechno jen na zkousku, prvni IMHO co za neco stoji je lexxi...park,

ted jsem hodne jezdil a ucil se trate prave na serveru DIRTY DEEDS,abych tak nejak pochopil co a jak, a hlavne tato sekce je tak nejak tvoje, ale zduvodu tve pracovni vytizenosti nikdo tu moc nediskutuje,tak me to tak neba,a hlavne u nas na serveru je IMHO strasne malo dirtovejch trati,tak jsem chtel naky pridelat:D

ja bych ho klidne modnul,i trochu vice vylepsil vizuelne, ale nebudu se stim patlat dopredu,kdyz bude mapa tak nejak schvalena,a bude na umisteni, tak si muzu pohrat, ale dopredu je to IMHO ztrata casu[/quote]
Jj, na DD jsem začínal....:).

Na blátě se nikomu moc jezdit nechce, bohužel. Pro některý je to dokonce podřadná záležitost, co nemá v TM co dělat... Znáš to....:(

Ještě k L. Parku: za CP6 bych upravil ten skok do strany dolů. Když nemáš vysokou rychlost, nepřeskočíš tu hranu. Kopne tě to a je dost vysoká šance, že máš po závodě. Beru to z pohledu ježdění na kola (Rounds), jak se dirt většinou jezdí. Já bych to řešil tak, jak je to na obrázcích níže.
A ten konec bych řešil dílkem 7-1-6. Zrady těsně před cílem se neodpouštěj. Věř zkušenému...;):D

Pokud jde o výrobu map a jejich prezentaci, můžeš zkusit TMX nebo TMX.
15.11.2009 05:46
lexxxa[quote=Deee-aN;314854]Jj, na DD jsem začínal....:).

Na blátě se nikomu moc jezdit nechce, bohužel. Pro některý je to dokonce podřadná záležitost, co nemá v TM co dělat... Znáš to....:(

Ještě k L. Parku: za CP6 bych upravil ten skok do strany dolů. Když nemáš vysokou rychlost, nepřeskočíš tu hranu. Kopne tě to a je dost vysoká šance, že máš po závodě. Beru to z pohledu ježdění na kola (Rounds), jak se dirt většinou jezdí. Já bych to řešil tak, jak je to na obrázcích níže.
A ten konec bych řešil dílkem 7-1-6. Zrady těsně před cílem se neodpouštěj. Věř zkušenému...;):D[/quote]

neni problem, jeste mi rekni jako odbornik kterej to vymyslel, ty vzducholode a reklamy co jsi postoval, jsem pochopil tak ze zkopiruji ten odkaz od tebe a do hry jak se dava to DANGER,LEFT,DOWN atd a to je vse?

a vzducholod? kaktus?- prosim trosinku polopaticky-delam to poprve:notsure,diky(ovsem jestli mas cas,nerad bych zdrzoval;))

tady je to po tech final upravach
15.11.2009 06:23
Stryko Fidomapka pěkná, ale poněkud lehká, na poprvé jsem ji zajel na zlatou a to sem zvládl udělat několik chyb

ale jen tak dál ;)
15.11.2009 06:46
lexxxa[quote=Stryko Fido;314876]mapka pěkná, ale poněkud lehká, na poprvé jsem ji zajel na zlatou a to sem zvládl udělat několik chyb

ale jen tak dál ;)[/quote]

na ten cas nekoukej:D,ten tam je ze tam musi nakej byt,tipuji ze mistri ji za 1.05 zajedou:D
15.11.2009 07:30
LoGi.CZEPro mě je ta trať strašně neplynulá a nedotažená. Když už se to nějak rozjede, tak to zazdíš ostrou zatáčkou. Některý zatáčky jsou postavený přesně obráceně, než bych čekal..
Například hned na začátku - skok => šikana => zatáčka - ale ta zatáčka je imho na druhou stranu. Zkus ji postavit na druhou stranu a uvidíš, že tam nebudeš muset tolik brzdit a že ti to nerozhodí rytmus. A rytmus je to slovo, který je hodně důležitý, protože když postavíš rovinku, pak vracečku, skok, za nim ostrou doprava, pak třeba kopec, tak sám vidíš, že je to prostě bez logiky. Pro stavění tratí je taky důležitej důvtip.
Já tvrdim, že nejlepší tratě mají ti nejlepší jezdci, protože oni mají zažito, maj svuj jízdní styl a podle toho taky ta trať vypadá. Když to srovnam s tratí, kterou staví někdo (a tim se nechci nikoho taky dotknout), kdo jezdí třeba 2 dny a neumí využít ten editor, tak, aby vyprodukoval plynulou, ničím nezmrvenou trať, kde seberychlejší člověk přeletí Checkpoint, tak je něco špatně. Každopádně nemluvím o tvé trati. :-)
Mě například seděl ten původní konec líp - když jedu při vnitřní straně, tak mě to kopne do manťáku před cílem, kdežto před tim jsem si krásně projel mezi dvěma překážkama.
Zaměř se hlavně na tu plynulost a na to, aby ta trať měla hlavu a patu. :-)
Edit:
Pro mě zatím nejlepší dirt traťí, kterou jsem kdy jel, je ESL Motocross Madness
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=210445#auto
15.11.2009 08:05
EditorPOMne sa ta mapa paci. Osobne som za dirty.

// Ked nikto nepise, to este neznamena, ze to aj nikto necita :-)
15.11.2009 08:11
Deee-aN[quote=LoGi.CZE;314905]...maj svuj jízdní styl a podle toho taky ta trať vypadá. .. [/quote]
A o tom to je. Mapa nemusí být špatná, protože zrovna tobě nesedí, že zrovna tobě se jede blbě, protože jseš zvyklej si to postavit pro sebe.;)
15.11.2009 08:12
lexxxa[quote=EditorPO;314921]Mne sa ta mapa paci. Osobne som za dirty.

// Ked nikto nepise, to este neznamena, ze to aj nikto necita :-)[/quote]

ahoj,cita necita-ja to chapu ze vsichni mame malo casu,mozna cita ale pohyb zadnej:D,nic se nedeje;),pohoda- jestli se ti libi:inlove,sup sni na server:D,pridam tam par reklam SHW a muze tam jit:D:D
15.11.2009 11:45
lexxxatady je [SIZE="4"]FINALNI[/SIZE] podoba Lexxington Park kompletne v modu SHW a s reklamama SHW, necham na uvazeni jestli umistit na server nebo ne;),diky
15.11.2009 11:58
jrxJak dirt nesnáším, tak tohle mě docela bavilo. Slušná trať :thumb
16.11.2009 12:06
lexxxa[quote=Jiri@tncm;315030]Jak dirt nesnáším, tak tohle mě docela bavilo. Slušná trať :thumb[/quote]

Jiřiku Ď- mas u me +:thumb

Musíte ohodnotit reputačními body více uživatelů, než budete moci znovu ohodnotit uživatele Jiri@tncm.
16.11.2009 05:24
Kirk1[quote=Jiri@tncm;315030]Jak dirt nesnáším, tak tohle mě docela bavilo. Slušná trať :thumb[/quote]
Detto musím to iba zopakovať jazdil som tú prvú urobenú :o ale vidno že si sa s ňou pekne vyhral:thumb bavila aj mňa (a to teda dirt nemusím) možno ešte taká malá estetická vec že by som dal všetky tie tabule na stĺpy nech tam len tak nelietajú vo vzduchu (to je iba taká estetická záležitosť) cut by tam jeden bol ale je tak nerealny pre 95% hráčov že by som ho ani neriešil ;). Inak :thumb pekna trať a skus kuknúť na tie tabule;)

Lexa Lexa čo to s teba len rastie :D:thumb

Edit// Podla mňa môže isť na server môj palec má.
16.11.2009 08:22
EditorPOPrave mi tak napadlo, ze by tu bola dobra moznost davat schvalene mapy na TM Exchange. Potom je to pre Michiho jednoduchsie, keby ju chcel dat na server (v pripade, keby som bol nedostupny, inak ju tam samozrejme dam ja).
Este k tym nazvom. V nazve mapy aj suboru by mal byt predpisany tag
[quote]_xxxxxxxxxxxxxxxx.gbx[/quote]Prave som mazal mapy zo servera, lebo Michi ide davat nove a mal som problem najst nase mapy. Nakoniec som ich hladal podla autora (len malo map malo predpisane oznacenie).
19.11.2009 12:51
miCHi[quote=EditorPO;315400]Prave mi tak napadlo, ze by tu bola dobra moznost davat schvalene mapy na TM Exchange. Potom je to pre Michiho jednoduchsie, keby ju chcel dat na server (v pripade, keby som bol nedostupny, inak ju tam samozrejme dam ja).
Este k tym nazvom. V nazve mapy aj suboru by mal byt predpisany tag
Prave som mazal mapy zo servera, lebo Michi ide davat nove a mal som problem najst nase mapy. Nakoniec som ich hladal podla autora (len malo map malo predpisane oznacenie).[/quote]

Ano presne tak, pokud je mapa na TM Exchange je to pro me nejlepsi a nejrychlejsi (http://tmnforever.tm-exchange.com/)
19.11.2009 01:21
EditorPODnes som vyskusal dat svoju Official na tmnforever.tm-exchange.com. A uz mam aj prve ocenenie :).

Takze sup sup, nahrajte aj ostatni, ale najprv by bolo vhodne skontrolovat ten tag , pretoze potom sa s tym lepsie pracuje.

Tag by mal byt v nazve mapy
" _nazovmapy " alebo " nazovmapy "

a tiez v nazve suboru vo formate
" _nazovmapy.gbx " alebo " nazovmapy.gbx " (bez podtrznika)?

Mali by sme sa rozhodnut.
19.11.2009 01:26
lexxxa[quote=EditorPO;316831]Dnes som vyskusal dat svoju Official na tmnforever.tm-exchange.com. A uz mam aj prve ocenenie :).

Takze sup sup, nahrajte aj ostatni, ale najprv by bolo vhodne skontrolovat ten tag , pretoze potom sa s tym lepsie pracuje.

Tag by mal byt v nazve mapy
" _nazovmapy " alebo " nazovmapy "

a tiez v nazve suboru vo formate
" _nazovmapy.gbx " alebo " nazovmapy.gbx " (bez podtrznika)?

Mali by sme sa rozhodnut.[/quote]

otazecka,me nejde mapu prejmenovat,nemuzu dostat ty zavorky k SHW, ze nemuzu vkladat do nazvu nepovolene znaky,poradite prosim?
19.11.2009 01:29
EditorPO[quote=lexxxa;316835]otazecka,me nejde mapu prejmenovat,nemuzu dostat ty zavorky k SHW, ze nemuzu vkladat do nazvu nepovolene znaky,poradite prosim?[/quote]
premenovat nazov suboru, alebo nazov mapy?

v akej situacii sa ti to prejavuje?
19.11.2009 01:29
miCHi[quote=EditorPO;316831]Dnes som vyskusal dat svoju Official na tmnforever.tm-exchange.com. A uz mam aj prve ocenenie :).

....

Mali by sme sa rozhodnut.[/quote]

Gratulka Edi, ja mam taky ucet s mojima mapama.

Edit: moje jedna mapka : http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1721494#auto
19.11.2009 01:35
lexxxa[quote=EditorPO;316836]premenovat nazov suboru, alebo nazov mapy?

v akej situacii sa ti to prejavuje?[/quote]

ted viz prispevek 248, stahnu mapu,ulozim,a chci tam pridat ty zavorky,protoze tam nejsou,a nejdou tam dat, pritom primo ve hre jsem mapu pojmenoval se zavorkama,pak jsem ji sem uploadnul a zavorky tam nejsou, a navic je tam jeste chalenge, neco asi delam spatne,dik
19.11.2009 01:39
miCHi[quote=lexxxa;316840]ted viz prispevek 248, stahnu mapu,ulozim,a chci tam pridat ty zavorky,protoze tam nejsou,a nejdou tam dat, pritom primo ve hre jsem mapu pojmenoval se zavorkama,pak jsem ji sem uploadnul a zavorky tam nejsou, a navic je tam jeste chalenge, neco asi delam spatne,dik[/quote]

kdyz se podivas na moji mapu (http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1721494#auto), jsou v nazvu videt znaky misto tech zavorek. takze ve hre napis zavorky, nahod na exchange a ono si to uz prebere, pak sem dej odkaz at muzu dat mapu na server

edit: na serveru mnoho novych map, rychle prijdte :D
19.11.2009 01:42
EditorPO[quote=lexxxa;316840]ted viz prispevek 248, stahnu mapu,ulozim,a chci tam pridat ty zavorky,protoze tam nejsou,a nejdou tam dat, pritom primo ve hre jsem mapu pojmenoval se zavorkama,pak jsem ji sem uploadnul a zavorky tam nejsou, a navic je tam jeste chalenge, neco asi delam spatne,dik[/quote]
jj, je to jasne ..... forum ti nedovoli uploadovat so znakmi < >, lebo su to kody pre html. Nevadi, sami sa nahradili podtrznikmi (vid tvoj post 248), alebo si to urobil ty. Ak bude v nazve suboru len podtrznik, tak je to v pohode. Hlavne aby bolo na zaciatku SHW.

Takze nazov suboru:

SHW_nazovmapy.gbx

S tym challenge ti asi poradi niekto zbehlejsi.
19.11.2009 03:03
lexxxa[quote=miCHi;316842]kdyz se podivas na moji mapu (http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1721494#auto), jsou v nazvu videt znaky misto tech zavorek. takze ve hre napis zavorky, nahod na exchange a ono si to uz prebere, pak sem dej odkaz at muzu dat mapu na server

edit: na serveru mnoho novych map, rychle prijdte :D[/quote]

ahoj,tak jsem tu mapu upladnul, tady je odkaz, jestli to je ono:notsure,jinak diiiky:thumb

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2020283#auto
30.12.2009 06:24
lexxxa@MICHI nebo Logi

prosim o pridani mych map na server,jedna na serveru byla kratce,po premapovani nebyla vracena

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2020283#auto

a druha je vyherni vanocni mapa i se svoji muzikou,diky:thumb;)

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2183951#auto
10.1.2010 05:04
Deee-aNTrochu jsem upravil Moonride. Ten veliký seskok. Teď už to snad projedou bez "bugů" všichni.
10.1.2010 05:50
EditorPO[quote=Deee-aN;336317]Trochu jsem upravil Moonride. Ten veliký seskok. Teď už to snad projedou bez "bugů" všichni.[/quote]
už je na serveri :)
10.1.2010 06:01
Deee-aN[quote=EditorPO;336325]už je na serveri :)[/quote]
LOL! Jdu tam.
10.1.2010 07:04
lexxxa[quote=Deee-aN;336317]Trochu jsem upravil Moonride. Ten veliký seskok. Teď už to snad projedou bez "bugů" všichni.[/quote]

kazdopadne prinos a velke + :thumb:thumb

jeste jedna mapa je konec nic moc,jinak pekna, nevim nazev- multilap-ten posledni skok na plech a doleva na start-nevypocitatelny, taky by stalo za to nejak to upravit:notsure:notsure
10.1.2010 07:19
Deee-aNMyslíš nějaká moje?
10.1.2010 07:26
lexxxa[quote=Deee-aN;336352]Myslíš nějaká moje?[/quote]

jj,dirt,multilap,a posledni skok do vejsky na beton a prudka doleva na start
10.1.2010 07:49
Deee-aNDeeert? Ta je na serveru?
S tím už nic dělat nebudu. Nepočítej, skákej! :p:D
25.4.2010 11:36
Deee-aNKoukněte na tohle, prosím.:)
25.4.2010 12:10
Kirk1[quote=Deee-aN;370616]Koukněte na tohle, prosím.:)[/quote]
No nato že som už nejazdil ani nepamätam a dirt moc nemusí a keď ešte k tomu pripočítam to že si to robil ty :D (čakal som krkolomné a občas nepriechodné pasáže ... ;) v rámci srandy :D) musím povedať až na jednu vec že aj keď je nad tým kruhovým CP zaveseným vo vzduchu šípka do prava dal by som ešte jednu na tú trávu lebo mi to trvalo asi 3 jazdy pokiaľ som tam zbadal tú bránku :mistake.

A inak btw pekná bez záludností príjemne zjazdná aj pre mňa nedirtového :D :thumb ak to ešte poriešiš s tým označením v tej zelenej ohrádke ja osobne nemám žiadne výhrady.
25.4.2010 01:07
Deee-aNChvíli jsem tam tu šipku měl, ale pak jsem tam zase chvíli měl cíl, takže se tam nevešla...:)
Chtěl jsem, aby se to dalo jet v poho...

EDIT: dík za testování :-)
25.4.2010 01:17
Kirk1[quote=Deee-aN;370632]Chvíli jsem tam tu šipku měl, ale pak jsem tam zase chvíli měl cíl, takže se tam nevešla...:)
Chtěl jsem, aby se to dalo jet v poho...

EDIT: dík za testování :-)[/quote]
Teraz je to super ale akurát som si tam všimol jeden cut pri dobrej jazde namáš problém skočiť až do druhého CP možno by to spravilo zopár paliem ... robí to iba pár stotín ale predsa ;) dúfam že vieš kde to je :)
25.4.2010 01:22
Deee-aN[quote=Kirk1;370634]Teraz je to super ale akurát som si tam všimol jeden cut pri dobrej jazde namáš problém skočiť až do druhého CP možno by to spravilo zopár paliem ... robí to iba pár stotín ale predsa ;) dúfam že vieš kde to je :)[/quote]
To je tam schválně ;). Původně to bylo hodně na přesnost - doskok byl na ohrazenou trať - ale pak jsem to zjednodušil, aby to míň zkušený piloty "nezařízlo"...:) I tak to chce trochu šikovnosti, když to chceš projet co nejrychleji.
25.4.2010 01:26
lexxxauplne v pohode:thumb,dobra,sjizdna,zavodni,nema problem:thumb:thumb

az na jednu vec:notsure,osobne se mi vubec nelibi-za otockou o 180 se po zrychleni skace z kopce,a nedopadnes na ten sjezd ale az dolu na plocho,zbytecne to kazi dojem dokonalosti,bud bych posunul ten sjezd o jeden dilek,nebo zpomalil aby se skakalo na ten sjezd;)-můj nazor,jinak nemam pripominek:thumb
25.4.2010 01:31
Deee-aN[quote=lexxxa;370639]uplne v pohode:thumb,dobra,sjizdna,zavodni,nema problem:thumb:thumb

az na jednu vec:notsure,osobne se mi vubec nelibi-za otockou o 180 se po zrychleni skace z kopce,a nedopadnes na ten sjezd ale az dolu na plocho,zbytecne to kazi dojem dokonalosti,bud bych posunul ten sjezd o jeden dilek,nebo zpomalil aby se skakalo na ten sjezd;)-můj nazor,jinak nemam pripominek:thumb[/quote]
Kouknu na to ;). Dík za připomínku!:thumb Je otázka, kolik ten dopad na svah přidá km/h a jak hodně se pak bude muset brzdit dál v té klopené zatáčce doleva.
25.4.2010 07:07
Deee-aNJeště jsem rychle spíchnul jeden multilap. Možná vypadá trochu nudně, ale jak zjistíte, každý kolo se jede mírně jinak ;). Sledujte ceduli ;):).

BTW, zkoušel jsem tu úpravu podle lexxxy a nefunguje to. Po posunutí toho svahu o dílek dopředu dopadám na tu nově vzniklou terasu nad ním. Nezískám prostě rychlost potřebnou pro přeskočení až na svah.
25.4.2010 07:42
Kirk1[quote=Deee-aN;370708]Ještě jsem rychle spíchnul jeden multilap. Možná vypadá trochu nudně, ale jak zjistíte, každý kolo se jede mírně jinak ;). Sledujte ceduli ;):).

BTW, zkoušel jsem tu úpravu podle lexxxy a nefunguje to. Po posunutí toho svahu o dílek dopředu dopadám na tu nově vzniklou terasu nad ním. Nezískám prostě rychlost potřebnou pro přeskočení až na svah.[/quote]
Ten svah by som nechal tak mne nerobil problém a myslím že idealny dopad by na tom urobil asi iba Logi a Michi no a ešte EL takže je to podľa mňa ok a táto druhá celkom zaujímavý a oživujúci prvok imho žiadny obrovský buum ale ako sa to hovorí v jednoduchosti je krása mňa to príjemne prekvapilo to druhé kolo :thumb
25.4.2010 07:48
Deee-aN[quote=Kirk1;370718]Ten svah by som nechal tak mne nerobil problém a myslím že idealny dopad by na tom urobil asi iba Logi a Michi no a ešte EL takže je to podľa mňa ok a táto druhá celkom zaujímavý a oživujúci prvok imho žiadny obrovský buum ale ako sa to hovorí v jednoduchosti je krása mňa to príjemne prekvapilo to druhé kolo :thumb[/quote]
Chtěl jsem hlavně vyzkoušet to, co nabízí možnost jet začátek druhého kola jinak než první. Zbytek tratě je jen kvůli návratu na start a rozjezd na skok. Taky to nemůže být moc dlouhé, páč multilap, co trvá čtyři minuty, je vopruz...:)
25.4.2010 07:51
lexxxa[quote=Deee-aN;370708]Ještě jsem rychle spíchnul jeden multilap. Možná vypadá trochu nudně, ale jak zjistíte, každý kolo se jede mírně jinak ;). Sledujte ceduli ;):).

BTW, zkoušel jsem tu úpravu podle lexxxy a nefunguje to. Po posunutí toho svahu o dílek dopředu dopadám na tu nově vzniklou terasu nad ním. Nezískám prostě rychlost potřebnou pro přeskočení až na svah.[/quote]

nez jsem sel do prace tak jsem to zkousel,taky mi to zatim z casovych duvodu nevyslo,tak da se dat treba 2 zrychleni za sebe,da se tam i prodlouzit nebo zkratit najezd,az budu mit volno tak to zkusim;)
25.4.2010 07:55
Deee-aN[quote=lexxxa;370722]nez jsem sel do prace tak jsem to zkousel,taky mi to zatim z casovych duvodu nevyslo,tak da se dat treba 2 zrychleni za sebe,da se tam i prodlouzit nebo zkratit najezd,az budu mit volno tak to zkusim;)[/quote]
OK, zkus. :)

Já bych to už ale dál nekomplikoval. Další boost tě hodí až za to a další přidávání dalších fíčur ve finále zkomplikuje nájezd do a průjezd další částí...
25.4.2010 08:07
lexxxa[quote=Deee-aN;370726]OK, zkus. :)

Já bych to už ale dál nekomplikoval. Další boost tě hodí až za to a další přidávání dalších fíčur ve finále zkomplikuje nájezd do a průjezd další částí...[/quote]

;)chapu,kdyz me strasne bavej prave ty skoky kde dopadas presne do sjezdu;),IMHO tim se rozlisuji ty DOBRY mapy od tech DOKONALYCH ;)
25.4.2010 09:00
Deee-aN[quote=lexxxa;370730];)chapu,kdyz me strasne bavej prave ty skoky kde dopadas presne do sjezdu;),IMHO tim se rozlisuji ty DOBRY mapy od tech DOKONALYCH ;)[/quote]
Tak hrrrrr na ně!;)

BTW, trochu jsem vylepšil (:notsure) ten multilap
26.4.2010 12:23
kevin00[quote=Deee-aN;370758]Tak hrrrrr na ně!;)
BTW, trochu jsem vylepšil (:notsure) ten multilap[/quote]

Teď jsem si to projel a musím konstatovat, že je to velmi hezká trať. Celkem na ni nenacházím nic špatného ... dávám 1* ... jako ve škole :p :D :D Dobrá práce :thumb
26.4.2010 01:18
miCHiJdu to testnout :D

ediT:...trochu jsem se zpozdil, par veci by se naslo, ale jinak mapky pekne Dee :thumb

moje replaye, moc jsem se nesnazil, takze nic moc :D - jen tak na ukazku ;)
4.5.2010 09:02
LoGi.CZEDohánim resty. :-)
Dýýýrt 002 se mi docela líbí. Jsou tam občas hodně lucky pasáže a menší cutík, ale neva, jezdit se to dá.
Multilap mi přišel spíš jako trať na jedno brdo, opakující se zatáčky, atd.
4.5.2010 09:25
Deee-aN[quote=LoGi.CZE;372957]Dohánim resty. :-)
Dýýýrt 002 se mi docela líbí. Jsou tam občas hodně lucky pasáže a menší cutík, ale neva, jezdit se to dá.
Multilap mi přišel spíš jako trať na jedno brdo, opakující se zatáčky, atd.[/quote]
Pokud jde o ten "cutík", je tam (jak jsem už uvedl) schválně.;)
V multilapu jsem jen chtěl vyzkoušet ten dvojí průjezd části trati za startem, zbytek je omáčka :D.

Díky za reakci!:thumb
4.5.2010 09:43
LoGi.CZE[quote=Deee-aN;372962]Pokud jde o ten "cutík", je tam (jak jsem už uvedl) schválně.;)[/quote]

Ba jo, promiň, to jsem přehlíd.¨
Každopádně, pokud chcete, abych něco projet, zkritizoval, pomohl vylepšit, stačí napsat. Nějak jsem na vás zapomněl a teď, když doma marodim, jsem si vzpomněl. :-)
6.5.2010 02:56
LoGi.CZEProsím o názor na následující výtvor.
Cesta je myslim jasná, nějaký featurky v mediatrackeru nečekejte.
90% dirt, 10% tarmac.
Díky.
6.5.2010 05:55
Deee-aNIMHO pěkný plynulý závodní dirt :thumb.
7.5.2010 01:38
miCHi[quote=LoGi.CZE;373333]Prosím o názor na následující výtvor.
90% dirt, 10% tarmac.
Díky.[/quote]

Jako vzdy :thumb kdo si zvykne na tvuj styl a libi se mu, musi se mu libit i rovna cesta od tebe :D
7.5.2010 02:54
LoGi.CZETak to se ti bude líbit moje extrémní platforma, kterou jsem ještě nedokázal dojet bez respawnu. :-D
7.5.2010 05:57
kevin00[quote=LoGi.CZE;373333]Prosím o názor na následující výtvor.
90% dirt, 10% tarmac.
Díky.[/quote]

Pěkné, velmi dobře se trať jede :thumb
8.5.2010 03:01
lexxxakonecne jsem se dostal k testovani vasich trati-holt prace ma prednost;)

Logiho - dobra:thumb-libi se mi ta otocka a pak zpatky,i kdyz mi pokazdy auto dopadne nejak hičmo:D:D,ale lehka urcite neni,snadno clovek udela chybu a ztrati cas,me se libi:thumb

Deee DeeeLtiLap 002- IMHO napad se povedl a splnil ucel-kazda mapa ktera ma napad a neni tuctova je prinos, cenim si napadu s multilapem :thumb
13.5.2010 10:34
miCHi[quote=LoGi.CZE;373636]Tak to se ti bude líbit moje extrémní platforma, kterou jsem ještě nedokázal dojet bez respawnu. :-D[/quote]

Tak sem s ni, ale pochybuju, ze bych byl uspesnejsi :D, je to stadion?
16.5.2010 12:44
Deee-aN:runaway:runaway:runaway:runaway:runaway
16.5.2010 01:37
lexxxa[quote=Deee-aN;375611]:runaway:runaway:runaway:runaway:runaway[/quote]

copak? proc:runaway:runaway:runaway?
:thumbperfektni start:thumb a konec skok hičmo :thumb:thumb,to mezi tim malicko nuda:notsure,jestli dovolis malickou technickou,zkus vkladat taky asfalt,plech,skoky do stran ,vzdyt vis sam,IMHO ten stred prilis na jedno brdo,jen muj skromny nazor;)
16.5.2010 01:48
Deee-aNMám rozdělaných několik tratí. Mezi nimi i hybridní ;).
Nechci to dělat moc složité. Ať to dají i 750k piloti. Ale můžu zkusit i nějakou pro vyšší dívčí ;):D.
16.5.2010 01:51
lexxxa[quote=Deee-aN;375635]Mám rozdělaných několik tratí. Mezi nimi i hybridní ;).
Nechci to dělat moc složité. Ať to dají i 750k piloti. Ale můžu zkusit i nějakou pro vyšší dívčí ;):D.[/quote]

pro 750k udelej rovinku plnou zrychleni,to jim staci :D:D:D
16.5.2010 05:44
LoGi.CZE[quote=Deee-aN;375611]:runaway:runaway:runaway:runaway:runaway[/quote]

Klasickej dirt, kde se občas člověk nechá nachytat - třeba zatáčka na druhou stranu, než bych čekal. Osobně nemam rád ty dloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooouhatánský skoky v dirtu a ani tady se mi ten konec, protože to občas nejde ani strefit. :-)
Hodnotil bych to, jako nic neobyčejnýho.:rules:angel
20.3.2011 01:06
Kirk1Čawte ani neviem kedy som mal naposledy čas sa trochu pohrať s TMUF a tak tu je výsledok ak tu ešte niekto hrá tak to prosím skuknite na cuty a pod je to skôr speedovka - už aj názov to prezrádza :D
20.3.2011 07:42
Deee-aNNo, boostama jsi rozhodně nešetřil :D:D:D. Někomu by mohla připadat fádní, já jsem hlavně rád, že se někdo aspoň občas angažuje :thumb.

Možná to nebude trvat dlouho a zase budu mít na TM víc času...;)
21.3.2011 01:33
elpsychoCutovat je tam těžko co. Uživatelský poznatek - E6600@3.2 GHz šlo na konci do kolen na 60 fps, ještě tam chybí noc a světla, kvůli takovým megalomanským stavitelům bych potřeboval Sandy Bridge :D
21.3.2011 04:49
Kirk1[quote=Deee-aN;442372]No, boostama jsi rozhodně nešetřil :D:D:D. Někomu by mohla připadat fádní, já jsem hlavně rád, že se někdo aspoň občas angažuje :thumb.

Možná to nebude trvat dlouho a zase budu mít na TM víc času...;) [/quote]
Nj ale mala to byť odľahčená verzia speed :)
[quote=elpsycho;442440]Cutovat je tam těžko co. Uživatelský poznatek - E6600@3.2 GHz šlo na konci do kolen na 60 fps, ještě tam chybí noc a světla, kvůli takovým megalomanským stavitelům bych potřeboval Sandy Bridge :D[/quote]
Nj to už som len na záver trošku čačkal :)

Zistil som že mi robilo celkom problem spomenuť si ako sme tam menili tie kamery a pod .... ešteže tu máme tie tutorialy:thumb
10.7.2011 11:40
jirik864zatim se ucim delat mapy, ale je to zabava.. potrebuju ale vedet, jak to ulozit do rarka
10.7.2011 12:00
Deee-aN[quote=jirik864;460258]zatim se ucim delat mapy, ale je to zabava.. potrebuju ale vedet, jak to ulozit do rarka[/quote]
Proč?

Uploadnout sem můžeš i .gbx ;):)

Jinak - jen do toho, potřebujem to tu trochu oživit :).
10.7.2011 03:32
looploHura, konecne jsem narazil na nejake spriznene duse TM mate nejaky vlastni (aktivni) server? Rad si zase zajezdim na novem pisecku... Gandzopadne az prijedu domu tak prohrabu trate co mam v kompu a nejake nauplouduji, konec-koncu-konecne bude motivace nejake trate delat pac kamaradi hrat prestali - tudiz i jedini hraci, od kerych jsem mohl brat nejake reakce na vlastni trate (vlastni server jsem nikdy nejak nezprovoznil)
10.7.2011 03:54
Deee-aNMáme SvetHardware.cz. Ale moc se toho tam teď neděje :(.
BTW, možná, že bychom zase mohli udělat soutěž o nejlepší mapu :notsure.

BTW, Husky by rád turnajík. Co ty na to Edi, jestli to čteš?;) Já vím, že jo ;););):D
10.7.2011 08:36
looplo[quote=Deee-aN;460307]Máme SvetHardware.cz. Ale moc se toho tam teď neděje :(.
[/quote]

Jaky je heslo?
10.7.2011 08:43
EditorPO[quote=Deee-aN;460307]BTW, Husky by rád turnajík. Co ty na to Edi, jestli to čteš?;) Já vím, že jo ;););):D[/quote]
to víš, že čtu :D nie som proti :)
[quote=looplo;460380]Jaky je heslo?[/quote]
žiadne heslo
13.7.2011 08:11
looploProminte ze to pisu sem, ale nevim kam jinam... Muzete mi prosim nekdo zjistit Login Vaseho serveru? Potrebuju si ho dat do oblibenych a nemuzu to nikde najit... dekuji
13.7.2011 08:26
Deee-aNVlez tam, zmáčkni Esc a Přidat server k oblíbeným.
13.7.2011 08:29
looplo[quote=Deee-aN;461051]Vlez tam, zmáčkni Esc a Přidat server k oblíbeným.[/quote]

jenze ja se tem nedostanu protoze nemam United ucet (jak jiste vsichni vite ;) )a jedina moznost je si ho tam pridat pres tmtp://#addfavourite=loginserveru a ten login serveru mi nefunguje na "svethardware.cz" takze musi byt nejaky jiny, ale jak se snazim prohledavat databaze serveru nemuzu to najit...
13.7.2011 08:48
Deee-aNSprávně je to "SvetHardware.cz"...
A nevím, co se změnilo, že je potřeba United účet...:notsure Tipnul bych si, že nic a hrát tam může kdokoli s aspoň 20000 bodů.
13.7.2011 08:51
looplo[quote=Deee-aN;461056]Správně je to "SvetHardware.cz"...
A nevím, co se změnilo, že je potřeba United účet...:notsure Tipnul bych si, že nic a hrát tam může kdokoli s aspoň 20000 bodů.[/quote]
:) bodu mam pres 70 000 ale kdyz se tam pripojim chce to heslo... navic pred pripojenim tam je napsano: "Not a FreeZone server" :(
13.7.2011 08:59
Deee-aNTak to nevím. Mě to tam pustí bez hesla.
Uvidíme, co na to Edi...

BTW, budeme v téhle diskusi pokračovat tady: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=30614

Tohle vlákno je tu kvůli něčemu jinému ;)