Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 19 z 22 PrvníPrvní ... 91718192021 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 316

Téma: Tvorba vlastních Trackmania map

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Koukněte na tohle, prosím.
    No nato že som už nejazdil ani nepamätam a dirt moc nemusí a keď ešte k tomu pripočítam to že si to robil ty (čakal som krkolomné a občas nepriechodné pasáže ... v rámci srandy ) musím povedať až na jednu vec že aj keď je nad tým kruhovým CP zaveseným vo vzduchu šípka do prava dal by som ešte jednu na tú trávu lebo mi to trvalo asi 3 jazdy pokiaľ som tam zbadal tú bránku .

A inak btw pekná bez záludností príjemne zjazdná aj pre mňa nedirtového ak to ešte poriešiš s tým označením v tej zelenej ohrádke ja osobne nemám žiadne výhrady.
    Naposledy upraveno uživatelem Kirk1: 25-04-2010 v 13:00 Důvod: oprava chyby
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Chvíli jsem tam tu šipku měl, ale pak jsem tam zase chvíli měl cíl, takže se tam nevešla...
    Chtěl jsem, aby se to dalo jet v poho...

EDIT: dík za testování :-)
    Připojené soubory Připojené soubory

Registrace
    Jan 2009

Chvíli jsem tam tu šipku měl, ale pak jsem tam zase chvíli měl cíl, takže se tam nevešla...
    Chtěl jsem, aby se to dalo jet v poho...

EDIT: dík za testování :-)
    Teraz je to super ale akurát som si tam všimol jeden cut pri dobrej jazde namáš problém skočiť až do druhého CP možno by to spravilo zopár paliem ... robí to iba pár stotín ale predsa dúfam že vieš kde to je
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Deert.jpg 
Zobrazení: 86 
Velikost: 286.0 KB 
ID: 16517  

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Teraz je to super ale akurát som si tam všimol jeden cut pri dobrej jazde namáš problém skočiť až do druhého CP možno by to spravilo zopár paliem ... robí to iba pár stotín ale predsa dúfam že vieš kde to je
    To je tam schválně . Původně to bylo hodně na přesnost - doskok byl na ohrazenou trať - ale pak jsem to zjednodušil, aby to míň zkušený piloty "nezařízlo"... I tak to chce trochu šikovnosti, když to chceš projet co nejrychleji.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

uplne v pohode,dobra,sjizdna,zavodni,nema problem

az na jednu vec,osobne se mi vubec nelibi-za otockou o 180 se po zrychleni skace z kopce,a nedopadnes na ten sjezd ale az dolu na plocho,zbytecne to kazi dojem dokonalosti,bud bych posunul ten sjezd o jeden dilek,nebo zpomalil aby se skakalo na ten sjezd-můj nazor,jinak nemam pripominek

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    uplne v pohode,dobra,sjizdna,zavodni,nema problem

az na jednu vec,osobne se mi vubec nelibi-za otockou o 180 se po zrychleni skace z kopce,a nedopadnes na ten sjezd ale az dolu na plocho,zbytecne to kazi dojem dokonalosti,bud bych posunul ten sjezd o jeden dilek,nebo zpomalil aby se skakalo na ten sjezd-můj nazor,jinak nemam pripominek
    Kouknu na to . Dík za připomínku! Je otázka, kolik ten dopad na svah přidá km/h a jak hodně se pak bude muset brzdit dál v té klopené zatáčce doleva.

Registrace
    Jan 2008

Ještě jsem rychle spíchnul jeden multilap. Možná vypadá trochu nudně, ale jak zjistíte, každý kolo se jede mírně jinak . Sledujte ceduli .

BTW, zkoušel jsem tu úpravu podle lexxxy a nefunguje to. Po posunutí toho svahu o dílek dopředu dopadám na tu nově vzniklou terasu nad ním. Nezískám prostě rychlost potřebnou pro přeskočení až na svah.
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 25-04-2010 v 19:15

Registrace
    Jan 2009

Ještě jsem rychle spíchnul jeden multilap. Možná vypadá trochu nudně, ale jak zjistíte, každý kolo se jede mírně jinak . Sledujte ceduli .

BTW, zkoušel jsem tu úpravu podle lexxxy a nefunguje to. Po posunutí toho svahu o dílek dopředu dopadám na tu nově vzniklou terasu nad ním. Nezískám prostě rychlost potřebnou pro přeskočení až na svah.
    Ten svah by som nechal tak mne nerobil problém a myslím že idealny dopad by na tom urobil asi iba Logi a Michi no a ešte EL takže je to podľa mňa ok a táto druhá celkom zaujímavý a oživujúci prvok imho žiadny obrovský buum ale ako sa to hovorí v jednoduchosti je krása mňa to príjemne prekvapilo to druhé kolo

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Ten svah by som nechal tak mne nerobil problém a myslím že idealny dopad by na tom urobil asi iba Logi a Michi no a ešte EL takže je to podľa mňa ok a táto druhá celkom zaujímavý a oživujúci prvok imho žiadny obrovský buum ale ako sa to hovorí v jednoduchosti je krása mňa to príjemne prekvapilo to druhé kolo
    Chtěl jsem hlavně vyzkoušet to, co nabízí možnost jet začátek druhého kola jinak než první. Zbytek tratě je jen kvůli návratu na start a rozjezd na skok. Taky to nemůže být moc dlouhé, páč multilap, co trvá čtyři minuty, je vopruz...

Registrace
    Jul 2009

nez jsem sel do prace tak jsem to zkousel,taky mi to zatim z casovych duvodu nevyslo,tak da se dat treba 2 zrychleni za sebe,da se tam i prodlouzit nebo zkratit najezd,az budu mit volno tak to zkusim

Registrace
    Jan 2008

nez jsem sel do prace tak jsem to zkousel,taky mi to zatim z casovych duvodu nevyslo,tak da se dat treba 2 zrychleni za sebe,da se tam i prodlouzit nebo zkratit najezd,az budu mit volno tak to zkusim
    OK, zkus.

Já bych to už ale dál nekomplikoval. Další boost tě hodí až za to a další přidávání dalších fíčur ve finále zkomplikuje nájezd do a průjezd další částí...

Registrace
    Jul 2009

OK, zkus.

Já bych to už ale dál nekomplikoval. Další boost tě hodí až za to a další přidávání dalších fíčur ve finále zkomplikuje nájezd do a průjezd další částí...
    chapu,kdyz me strasne bavej prave ty skoky kde dopadas presne do sjezdu,IMHO tim se rozlisuji ty DOBRY mapy od tech DOKONALYCH

Registrace
    Jan 2008

chapu,kdyz me strasne bavej prave ty skoky kde dopadas presne do sjezdu,IMHO tim se rozlisuji ty DOBRY mapy od tech DOKONALYCH
    Tak hrrrrr na ně!

BTW, trochu jsem vylepšil () ten multilap

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Tak hrrrrr na ně!
    BTW, trochu jsem vylepšil () ten multilap
    Teď jsem si to projel a musím konstatovat, že je to velmi hezká trať. Celkem na ni nenacházím nic špatného ... dávám 1* ... jako ve škole Dobrá práce

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Jdu to testnout

ediT:...trochu jsem se zpozdil, par veci by se naslo, ale jinak mapky pekne Dee

moje replaye, moc jsem se nesnazil, takze nic moc - jen tak na ukazku
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 26-04-2010 v 15:40

Strana 19 z 22 PrvníPrvní ... 91718192021 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Trackmania Forever
    Od Deee-aN v sekci Trackmania Forever
    Reakcí: 2577
    Poslední příspěvek: 19-08-2018, 18:17
  2. Trackmania 2: Canyon
    Od Deee-aN v sekci Trackmania Forever