Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 22 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 316

Téma: Tvorba vlastních Trackmania map

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Ja to fakt nedojedu

Ja si tam v te dlouhatnske zatacce na tom polstari neudrzim dost rychlosti, abych rychle projel to turbo a zvladl ten wall potom. A kdyz uz ho zvladnu, tak se kvuli male rychlosti rozsekam v nasledujicim skoku

A checkpotu by to urcite chtelo vic.
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    A checkpotu by to urcite chtelo vic.
    No to se lehko řekne. Víc jich tam prostě nenacpu. Kam? Za první loop? Nebude dostatečná rychlost pro projetí toho velkého wallridu... pak je za ním skok, tam cp je, dlooouha zatáčka, další cp a LOOP. Za ním další CP nelze umístit kvůli spomalovačum u vjezdu na nafukovačku. Za nafukovačkou to taky nejde, tam jsou taky spomalovače, kvůli rychlosti, aby se dal projet ten WR a následný nájezd na ten skok přes ty zdi. Další cp, malý wr a další cp. A od tohoto místa je to do cíle brnkačka, 3 zatáčky a jednoduchý loop a šup do cíle. Kam by si teda chtěl dát ten CP
    Je to prostě takový fullspeed na zručnost, na nějaké odrážení o mantinely a karamboly tam není prostor Uznávám, trochu složitělší trať na provedení.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Ono tam moc míst, kde by se dali přidat CP není. Startování z nich by už nemuselo umožňovat dojet trať. Ale tu je fuk, pro mě to sice náročné není, spíše naopak, ale pro lidi hrající na serveru to asi problémová trať už bude, tedy prostě a jednoduše - nepujde na server Až budu mít zase čas, zkusím udělat něco ízy, co projedou i newbies.
    Já tohleto znám. Taky jsem kolikrát nechápal, jak je možný, že s touhle mojí IMHO jednoduchou mapou mají všichni problémy. Zas by bylo škoda, aby to zapadlo. Vložil jsi do toho hodně práce a ta mapa se projet dá. Navrhuju tohle: rozšíříš ten první obloukový wallride, přidáš GPS, šipky, odstraníš bannery SHW a na server se to dá na nějakou dobu coby Wallride. Pokud se lidem bude líbit, můžeme jí posléze "povýšit" na <SHW>. A nebo je ještě jedna varianta: zaregistruješ se tady http://united.tm-exchange.com/ a zde obtížně stravitelné mapy můžeš dávat tam.
    Má někdo něco proti umístění upraveného Wallride na server, dejme tomu na 14 dní? Klidně formou SZ.

No to se lehko řekne. Víc jich tam prostě nenacpu. Kam? Za první loop? Nebude dostatečná rychlost pro projetí toho velkého wallridu... pak je za ním skok, tam cp je, dlooouha zatáčka, další cp a LOOP. Za ním další CP nelze umístit kvůli spomalovačum u vjezdu na nafukovačku. Za nafukovačkou to taky nejde, tam jsou taky spomalovače, kvůli rychlosti, aby se dal projet ten WR a následný nájezd na ten skok přes ty zdi. Další cp, malý wr a další cp. A od tohoto místa je to do cíle brnkačka, 3 zatáčky a jednoduchý loop a šup do cíle. Kam by si teda chtěl dát ten CP
    Je to prostě takový fullspeed na zručnost, na nějaké odrážení o mantinely a karamboly tam není prostor Uznávám, trochu složitělší trať na provedení.
    Co se CP týče, uvidíme, jak je odolná proti cutům... Na odrážení o mantinely a karamboly není prostor na žádné trati. Pokud to myslíš vážně s dobrým časem, nesmíš si nikde ani šktrnout.
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 12-06-2009 v 18:14 Důvod: stop posthunt

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

S tou tratí si pohraju až bude čas zase Momentálně je to složité...

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Myslím že ta trať je hodně dobrá. Nedělalo mi problém to projet celé v druhém pokusu. Tvůj rekord jsem sice nepřekonal , ale chyběli mi pouze 2 setiny. Ale chválím za trať, dobrá práce

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od grapherX Zobrazit příspěvek
    rekord
    Ty tomu tak říkáš? Ten "rekord" je takové šup šup projetí na vyzkoušení... když jsem to pak hrál tak jsem se dostal do cíle ještě asi o sekundu dříve

Registrace
    Nov 2007

A co takhle dat pryc ty zpomalovaky? Pak by to mohlo jit lepe.

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

A co takhle dat pryc ty zpomalovaky? Pak by to mohlo jit lepe.
    Bez spomalováku to vidím tak na 450 na začátku nafukovačky, 500 na konci, 530 při vjezdu na wallride a to je už celkem hodně pokud to chceš nějak rozumně vybrat a doskočit před ten CP co je za těma zdma po průskoku. Bez spomalení by si tam vhučel takovou rychlostí že by jsi skončil někde za stadiónem Je to pohodlnější než 5x to jezdit dokola jen kvůli nalezení té vhodné intenzity brzdění

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Zde replay.
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Tak mi to nedalo zkusil jsem projet trať ještě jednou a podařilo se mi ji projet za 1:09:73 . Rozhodně by ale stálo za vyzkoušení dát pryč ty zpomalováky. Mě osobně tam celkem vadí. Bylo by to rozhodně složitější, ale šlo by to zvládnout. Možná i bez brzdění.

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Koukni se na Logiho replay a podívej se kde až skočil na předposledním CP. Teď odečti spomalovače + samozdřejmě přičti několik desítek km/h navíc kvůli tomu a zkus vypočítat kde by takto zkušený hráč při ještě vyšší rychlosti dopadl... no za, nebo do CP. Už tam není místo. Tu trať ale ještě předělám

Registrace
    Nov 2007

Koukni se na Logiho replay a podívej se kde až skočil na předposledním CP. Teď odečti spomalovače + samozdřejmě přičti několik desítek km/h navíc kvůli tomu a zkus vypočítat kde by takto zkušený hráč při ještě vyšší rychlosti dopadl... no za, nebo do CP. Už tam není místo. Tu trať ale ještě předělám
    Problem je v tom, ze cim pomaleji jedes, tim vic te zpomali. A pokud tam nekdo najizdi pomalejsi rychlosti, nez tyjako autor predpokladas, tak se skoro zastavi.

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Problem je v tom, ze cim pomaleji jedes, tim vic te zpomali. A pokud tam nekdo najizdi pomalejsi rychlosti, nez tyjako autor predpokladas, tak se skoro zastavi.
    To není problém, to je schválně. Jinak nevím jak se tam dá jet tak pomalu, že tě to zastaví. Od všech CP se dá startovat a dojet závod, testoval jsem to. Spomalovače jsou za druhým CP a tam je jen obyčejný loop, kus rovinky a jedna taková ta výhybka nebo jak to nazvat...tam se nedá kde zastavit. Chce to cvik

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

...kde by takto zkušený hráč při ještě vyšší rychlosti dopadl... .
    .... Chce to cvik
    ...náš server je 0-50k...

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    ...náš server je 0-50k...
    A tím naražíš na...? Však ta mapa stejně nebude na server