Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 22 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 316

Téma: Tvorba vlastních Trackmania map

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Sem vkládejte své rozpracované i hotové mapy.
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

No fajn takže začnu, i když už jsem postoval trať jinde. Snad se tady ještě najdou nějací stavitelé
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot34png.png 
Zobrazení: 212 
Velikost: 2.35 MB 
ID: 11166   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot27png.png 
Zobrazení: 146 
Velikost: 1.55 MB 
ID: 11167  
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem jrx: 30-05-2009 v 15:01

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Nová verze mapy, kterou jsem sem dával už dříve. V mnoha ohledech ale vylepsena

- je tam mene necekanych pasti (a vsechny, ktere tam jsou jsou oznacene cedulami)
    - je rychlejsi (ja ji mam za minutu a pul, myslim, ze mistni borci ji za minutu a ctvrt daji bez problemu)
    - myslim, ze uz se tam NEDA se ztratit (je tam cedule pomalu u kazde zatacky)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: knot.png 
Zobrazení: 199 
Velikost: 633.1 KB 
ID: 11168  

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Chcete sem pak naházet replaye, toho, co odjedu? :-)
    Moje mapy:
    United
    Nations

NiteLife: Ten konec... :-X Jinak v pohodě.
    DoubleKnot II.: Promiň, ale brzdit před každym horizontem a bát se, co mě tam čeká, pro mě neni ježdění.. :-)
    Naposledy upraveno uživatelem LoGi.CZE: 30-05-2009 v 18:01

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Ja ano .
    A rád by som si pozrel replay na tuto trať http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=668

Registrace
    Jan 2008

Přidávám pokus o "jednodušší" mapu. Zkuste se na to podívat pohledem člověka s rankem cca 750.000. Není kolem toho žádná omáčka, jen trať a pár šipek. Mám něco zjednodušit, ztížit nebo předělat úplně? Jenom do mě!

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Přidávám pokus o "jednodušší" mapu. Zkuste se na to podívat pohledem člověka s rankem cca 750.000. Není kolem toho žádná omáčka, jen trať a pár šipek. Mám něco zjednodušit, ztížit nebo předělat úplně? Jenom do mě!
    Myslím že je to až dosť jednoduché keď sme teraz jazdili s Michim na serveri boli tam 2 holky jedna okolo 950 000 a druhá 1 700 000 a evidentne sa im páčila trať Iron Maiden lebo tam davali casy pod 1 min

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Myslím že je to až dosť jednoduché keď sme teraz jazdili s Michim na serveri boli tam 2 holky jedna okolo 950 000 a druhá 1 700 000 a evidentne sa im páčila trať Iron Maiden lebo tam davali casy pod 1 min
    Jo to jsou staré známé Jinak k té mapě deeeane nevím co napsat, snad jen že lehčí může být už jen rovina s turbama (ani plyn nemusíš držet )
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 31-05-2009 v 23:36

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Jo to jsou staré známé Jinak k té mapě deeeane nevím co napsat, snad jen že lehčí může být už jen rovina s turbama (ani plyn nemusíš držet )
    O to mi v podstatě šlo. Jen jestli jsem to nepřehnal a taky jestli by to stejně viděl člověk s rankem 1000x horším než ty. A to je to na co se snažím přijít. Chtěl bych tam dotlačit pár map pro ""slabší"" jezdce, kteří se tam vyskytují nejčastěji. Jde o to, jakou cestou se dát. Jestli tak, že bude každá zatáčka viditelná s předstihem, aby se na ní mohl jezdec přirychtovat. Nedávat tam zatáčky za zlomem, aby dotyčný pokaždé nevyletěl, protože si to není schopný zapamatovat a pak nadává na trať... Vím, že to vypadá jako ústup k podlézání stádu, ale úspěšnost serveru se řídí do značné míry jeho návštěvností a návštěvnost se může zvyšovat, když se jezdcům budou líbit mapy. Náš server má zatím limit 0-50k a od toho se odvíjí úroveň zkušenosti drtivé většiny návštěvníků. Dejme jim pár lehčích tratí, zabalme je do "slušivého" kabátku (jj, šaty dělaj člověka a hogofogo okolí tratě jí taky může pomoci) a zařiďme, aby se každou chvíli objevovala žádost o ohodnocení mapy. Oddělme "zrno od plev". Ať tam jsou jen mapy, které se budou lidem líbit a za kterými budou chodit a ty náročnější si dáme na turnaji.
    To jsem se ňák rozkecal...

Registrace
    Feb 2009

Já si myslím, že mapa by měla být přehledná, možná víc technická a než nějaké prudké zlomy, stoupání a ne moc dlouhá. Prostě přesný opak toho, co jsem do teď stavěl já . Dneska mi Feri ukazoval jednu moji trať s karmou 12 + 0 -, ale to byla jedna z mála. Už nevím název, ale byla to ta, která je na půl dirt na půl asfalt. Napadlo mě že by mohl poradit hlavně LoGi, protože ten z nás jezdí asi nejdéle. Velice pěkná mapka od LoGice je Like The "Skillers". Co jsem měl možnost vidět, když bylo hodně lidí na serveru, na LoGiho mapách se drželi, jezdili snažili dělat rekordy atd., potom přišly moje mapy nebo mapy ostatních a konec prostě Jak všichni rychle přišli, tak i odešli...

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Vam se clovek nezavdeci. Jedna je moc lehka, dalsi je moc tezka

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Nová verze mapy, kterou jsem sem dával už dříve. V mnoha ohledech ale vylepsena

- je tam mene necekanych pasti (a vsechny, ktere tam jsou jsou oznacene cedulami)
    - je rychlejsi (ja ji mam za minutu a pul, myslim, ze mistni borci ji za minutu a ctvrt daji bez problemu)
    - myslim, ze uz se tam NEDA se ztratit (je tam cedule pomalu u kazde zatacky)
    Tak jsem jí projel a asi se tam už nedá ztratit. IMHO tam ještě chybí spousta cedulí s varováním, protože je tam každou chvíli boost a pak skok do zatáčky. Navíc je podle mě na tu náročnost moc dlouhá, stačila by půlka. K plynulosti by se měl vyjádřit někdo, kdo je jí schopen projet v tempu. Asi nejlepší by jí bylo dát na server, aby rozhodl hlas lidu...
    Víš, já si kdysi myslel, že moje "Up To The Top" bude oblíbená dobrými jezdci pro svou obtížnost coby výzva. A ono ne. Většině lidí se s tím nechce babrat a jdou jinam... Ale i tak jí mám rád! A naopak je několik map, které bych radši nikdy neposlal do světa...
    Zkus postavit něco menšího a "jednoduššího".

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Jak už jsem psal, já, jakožto jezdec, pohybující se v TM už nějakej ten pátek, mam radši tratě, kde je jasně vidět cesta od startu, po cíl a nemusim čekat kdejaký záludnosti. Takovýhle tratě jsou spíš 4Fun a se závoděním nemají nic společnýho. U tvojí trati se o plynulosti moc hovořit nedá.. Třeba úvodní skok - je tam sice cedule jak kráva WARNING, ale, když je tam obrovskej kopec, kterej tě nakopne až do.., tak je tam ta zatáčka opravdu nevhodně zvolená. Takovýhle věci se dají udělat v MediaTrackeru, jako Text vloženej přímo do závodu a můžeš tam třeba hodit "BRZDI!". Další taková část je ta, kdy se skáče na platformu, kde je milion šipek směřujících doleva - stačily by dvě-tři. Pak se proskakuje CP a dopadá do protisvahu, kde mi to 4x z 10 případů zabugovalo a vykoplo až kamsi.. Dále pak seskok z platformy do zatáčky neni pravý ořechový a ani mi to nepřišlo moc dobře označený. Dále pak díra - to je věc, která mě neskutečně vytáčí - sjezd, kde mam určitou rychlost a nevidim před sebe a najednou LUP! - díra... Pak tam byla tušim poslední zatáčka střihnutá , jakoby vracečka - použít delší díle na výjezdu, neměl bych k ní námitek. Celkově se mi ta trať, pardon, nelíbila a opět řikám, že pokud chcete opravdu závodit a nejen stavět tratě typu, "Kdo vyletí v první zatáčce, je lama", tak byste k tomu měli stavět i odpovídající tratě. Děkuji za váš čas, při přečtení tohoto komentáře. Psáno na záchodě, v dlouhé chvíli.. :-D

Registrace
    Feb 2009

Tak jsem opět něco postavil...snažil jsem se aby to bylo co nejlíp sjízdné. Zkuste projet:

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Moje mapy:
    United
    Už som to písal vyššie ja chcem replaye

A teraz k tým tratiam konečne som sa dostal k LoGi-ho tratiam myslím že všetky z "nations" sú na servery ale ak moja maličkosť môže do toho prehovoriť chcel by som pridať na server tieto trate z balíka "United" myslím že sú plne zjazdné pre všetky kategórie jazdcov počnúc tými najmenejskúsenými po semiprofesionálov jedná sa o tieto trate:

Laura
    E 55
    Sparing
    Like the _skillers_
    Jeu de terre

A k nim by som pridal aj moju GT1 ak je to možné už spomýnanú tu http://www.svethardware.cz/forum/sho...714#post245714
    Myslím že sa nejedná o žiadne krkolomné a nezjazdné trate doporučujem vyskúšať a dať sem svoj názor ja im dávam palec hore(nemôžem ich dať na ftp lebo mi to nejde)

Strana 1 z 22 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Trackmania Forever
    Od Deee-aN v sekci Trackmania Forever
    Reakcí: 2577
    Poslední příspěvek: 19-08-2018, 18:17
  2. Trackmania 2: Canyon
    Od Deee-aN v sekci Trackmania Forever
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 27-01-2012, 11:35
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19