reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MSI WIND AE 1900 pro sestru????

V!RUS (4)|30.5.2009 16:42
Ahoj,
vybíram sestře novej stolní počítač a docela mě zaujal tenhle kousek. Sestra nepotřebuje výkon, ale asi by měl být tichý a designově zajímavý
Obvykle používá počítač na serfování, chatování a koukání na filmy
co si o této volbě myslíte?
díky
btw: Cena je ok, chci dát cca 15 000,-. Vím že za to už byl hodně slušný počítač ale pro mojí sestru má i MSI asi dvojnásobný výkon než potřebuje :)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64960
kevin00 (10238)|30.5.2009 16:45
Nebylo by lepší peníze investovat do klasického stolního počítače, kde bude mít sestra možnost i pozdějšího upgradu ?
Salamander (6177)|30.5.2009 16:50
Kdyz uz teda all-in one, tak bych spis bral ten od Asusu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62036
Ale take se spis priklanim ke klasickemu PC / notebooku.
V!RUS (4)|30.5.2009 18:03
Je jí 16 let. Opravdu jenom surfuje, chatuje na icq, dívá se na simpsnovi a občas hraje hry na FB.
Myslím že jí spíš osloví dotyková obrazovka a pěkná design než možnost upgradu grafické karty ( což netuší co je)
Jak výkoná počítač musí být aby dokázal spustit winamp, icq, bsplayer a firefox?

Proč ten asus? Je to prakticky to samé ale je monší a nemá mechaniku

Stolní počítače máme doma další 2 a každý máme svůj notebook.
Salamander (6177)|30.5.2009 18:05
Tak asus kvuli vyssi kvalite, ale je pravda, ze absence mechaniky je docela neprijemna :(

Ale jak pises, pro jeji vyuziti bude PC pravdepodobne plne dostacovat :) (nebo ten notebook, ze :))
V!RUS (4)|30.5.2009 18:18
Msi má 19 palců a asus jenom 15,6 a to mi v dnešní době připadá fakt málo. Krom značky velikosti lcd a mechaniky jsem ale mezi nimi žádný rozdíl nenašel...
A co se týče notebooku tak má asus EEE 701 a je s ním v celku spokojená (má tam linux), což asi trochu vypovídá a jejím uživatelském profilu :)
Vinie (163)|31.5.2009 08:08
Tak v tomhle případě teda nechápu důvod nového PC když máte dva stolní a notebooky to mi připádá fakt jako házení pěněz z okna. Bral bych spíš ten asus až na tu mechaniku je to v pohodě a fakt poslouchá dotykáč (osobní zkušenosti, dělám s ním jednou za tejden) externí mech. není problém
V!RUS (4)|31.5.2009 19:12
Máme 3 stolní, 3 notebooky, 3 mda ale snad neni předměten topicu :)
Proč asus? Poslouchá dotykáč? To jako že u MSI ne? mě prostě přijde že 15,6 palců je dneska fakt málo. Musí to na ní udělat dojem. Ted má 17"lcd a to se mi zdá malý tak si nemyslím že by se jí zamlouvalo ještě to zmenšit...
Vinie (163)|31.5.2009 22:38
Já jenom říkám že s tím asusem mám vlastní skušenosti ale více méně jsou na tom stejně akorát ten asus je dle mě kvalitnější
(s tím MSI zkušenosti nemám) jestli ti jde o ten display tak ber ten MSI určitě to chyba nebude