reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Externí disk

Basten (68)|31.5.2009 12:26
Zdravím, jelikož jsem měl již v dřívější době problém s hdd (údajně se zaseknul), ubažuji o koupi externího disku kam bych si zálohoval data.
Proto bych chtěl poprosit o doporučení nějakého typu nejlépe z czc jelikož mám možnost osobního odběru.
Parametry:
na prvním místě je bezpečnost dat respektive chci disk u kterého je nejmenší šance ztráty dat, dále minimálně 200 GB ale spíše kolem 360 GB a cena kolem 2000 Kč, ohldně rychlosti přenosu dat na té my až tolil netáleží děkuji za radu.
speedsnail (4876)|31.5.2009 20:23
K čemu (ntb, PC) a hlavně čím (USB, FireWire, eSata) se externí disk bude připojovat a jak často se bude přenášet?
Basten (68)|1.6.2009 20:07
Převážení cca 2x týdně, na intr ale dost možná i méně. Připojení k ntb pomocí USB. Jde mi hlavně o to abych měl data i jinde než na hdd notebooku, jelikož bych o ně nerad přišel (hlavně mi pls nikdo neraďte abych data vypálil na dvd to by mě opravdu zabilo:p
kanabis (254)|2.6.2009 16:15
Doma mám od Maxtoru One Touch IV plus. Má na sobě tlačítko a po jeho zmáčknutí se zalohují data. taky umí obnovit obsah disku z jeho obrazu po nabotovani CD. u Czc ho nemájí ale našel jsem ho v Modřanech

http://www.suntech.cz/kategorie/search.htm?srchtxt=Maxtor+OneTouch+&srchtype=all
Basten (68)|9.6.2009 18:53