Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: PC na hry do 16 tisíc

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Ne tohle neni ono. Grafiku bych doporučil Gainward s DDR5 paměťma. Výkon je na úrovni HD4870 a je levnější (512Mb VRAM je pro 22" ještě v pořádku).
    LCD, ten Phillips mi přijde horší a dražší než ten LG v akci. Stačí si pročíst diskuze k LG a k Phillipsu na CZC.cz

Tedy nějak takto (a jsme na 16k)

Se zbytkem souhlasím.
    Tak suhlasim! Zda sa mi to ako velmi dobry tip! Tu grafiku som si vobec nevsimol a monitor vyzera byt tiez solidny...
    Vrele dikes!
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Vinie
    Registrace
    Mar 2009

Mno nevim s tim zdrojem aby tu GK utah maj doporučený u toho 450W zdroj, ale píšou to hlavně na horší zdroje takže by to utáhnout měl. Jinak zbytek ok. GTA rozjedeš, ale zázraky od toho čekat nemůžeš kvůli CPU.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Ano to je pravda, pokud ti zbydou nějaké drobné navíc (1000,-) tak přidej na zdroj Corsair VX450 a jestli něco málo tušíš o taktování tak i na procesor 720BE.

Nováček
    Registrace
    May 2009

ten zdroj Corsair utiahne aj nejaky neskorsi vacsi upgrade? (napriklad grafiku GTX275)
    O OC procaku neuvazujem, mozno neskor, lebo myslim ze tento procesor co mam navrhnuty postaci aj na hry ako GTA4... alebo sa mylim?

Ano to je pravda, pokud ti zbydou nějaké drobné navíc (1000,-) tak přidej na zdroj Corsair VX450 a jestli něco málo tušíš o taktování tak i na procesor 720BE.
    A co taky: Cooler Master eXtreme Power 460W RS-460-PCAP, alebo Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W OEM, co nanho hovoris? postacil by? aj v pripade upgradu grafiky a procaku na X2 720 BE?
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 02-06-2009 v 10:42

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Z levných jedině seasonic 500W T3 (pripadne ten energy knight, ale je to novinka, nevime presne jak kvalitni zdroj to je).

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Ten 400W Seasonic to určitě utáhne a nepřiplácel bych zbytečně za dražší zdroj.

To LG nevím, nevyznám se v displajích.
    Taky bych vzal raději grafiku Gainward s DDR5, má to i tu výhodu, že kdybys někdy tu grafiku reklamoval, tak dostaneš zpátky peníze, jelikož by neměli žádnou grafiku na výměnu.

O 720BE bych zauvažoval, pokud ale nechceš taktovat, tak je to možná zbytečné.
    Zrovna u GTA IV se projevuje dost výkon procesoru, takže nataktovaný 720BE by se dost projevil...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2009

Ptal jsem se tu borců na podobnej počítač pár dnů před tebou a poradili mi něco takovýho, otravoval jsem je s tím dost dlouho, tak snad mi poradili skoro to nejlepší --> http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...SF01GRU01IHI01

má to sice slabej procesor, ale tak to by snad nebyl problém v budoucnu koupit lepší, popřípadě tenhle nataktovat...jinak diskuze k tomu je tu (http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=33790)

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

pripadne ten energy knight, ale je to novinka, nevime presne jak kvalitni zdroj to je).
    Spis to vypada na dalsi z bludu nasich obchodu. Za nasimi hranicemi o nem nic nevedi, takze je to s nejvyssi pravdepodobnosti "pouze" 80plus a ne nova "bronzova" 80plus verze SS-##0ET (ktera je u nas kupodivu k dostani, narozdil od S12II bronze).

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Stetha Zobrazit příspěvek
    Ptal jsem se tu borců na podobnej počítač pár dnů před tebou a poradili mi něco takovýho, otravoval jsem je s tím dost dlouho, tak snad mi poradili skoro to nejlepší --> http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...SF01GRU01IHI01

má to sice slabej procesor, ale tak to by snad nebyl problém v budoucnu koupit lepší, popřípadě tenhle nataktovat...jinak diskuze k tomu je tu (http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=33790)
    vidim ze diskusia okolo tvojej zostavi bola velmi ziva Ty si si objednal tu zostavu ktoru si mi poslal? Chcel by som vediet ci si s nou spokojny a ako ti na nej fachcia hry?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od medvedica75 Zobrazit příspěvek
    vidim ze diskusia okolo tvojej zostavi bola velmi ziva Ty si si objednal tu zostavu ktoru si mi poslal? Chcel by som vediet ci si s nou spokojny a ako ti na nej fachcia hry?
    Bohužel ještě ne, vyskytly se nějaký extra výdaje, takže čekám na výplatu, pak už snad bude

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Stetha Zobrazit příspěvek
    Bohužel ještě ne, vyskytly se nějaký extra výdaje, takže čekám na výplatu, pak už snad bude
    OK, potom sa ozvi ci si s nim spokojny a ake mas skusenosti

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od medvedica75 Zobrazit příspěvek
    OK, potom sa ozvi ci si s nim spokojny a ake mas skusenosti
    Pokud objednal TUTO, tak ti můžu s klidným svědomím říct, že bude naprosto v pohodě, protože to jsou samé osvědčené komponenty a jejich kombinace, kterou volí hodně lidí.
    Ten fan bych tam viděl radši Airen RedWings 120 (je o 20,-Kč dražší, ale osvědčený).

Jen bych možná vzal Patriot 4GB Viper (kit 2x 2GB) 800MHz za stejnou cenu, nataktoval je na 1000MHz s časováním 5-5-5-18 a podávaly by takto daleko vyšší výkon, ale to se bavíme o detailech.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Výběr GK do 3,5 tisíc
    Od Toka v sekci Grafické karty
    Reakcí: 51
    Poslední příspěvek: 17-10-2013, 13:45
  2. NB pro hry do 15 tisíc
    Od wOJi v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 09:49
  3. PC do 20 tisíc