Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: PC na hry do 16 tisíc

Nováček
    Registrace
    May 2009

Chcel by som poprosit borcov na fore o zhodnotenie mojej buducej potencionalnej zostavy, ktora by mala sluzit predovsetkym na hry.
    Zostava: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...2401MH101O4Y01
    PC som sa snazil vyberat tak, aby som neprekrocil financny limit 16 tisic +/- 5OO kč. Periferie ako mys, klavesnicu a podobne mam. Uvazujem aj o moznosti nekupovat PC case a vsetky casti PC by som mal len tak na stole, ale neviem ci je to dobry napad
    Za vsetky nazory dikes!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jo, celkem to ujde, a tu skrin rozhodne kup
    Ten monitor neni nic moc, vyber nejaky s DVI konektorem

Nováček
    Registrace
    May 2009

nj, nemozes mi dat nejakeho fora na ten monitor? Ale mam pocit ze ked kupim s DVI, tak sa nevidem do financneho limitu

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

no, ale zas bez DVI budes mi obraz na prd ...

Nováček
    Registrace
    May 2009

tak musim nieco s tym urobit! zase o dovod viac nekupovat skrinku

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Jo, to bude fakt vrchol praktičnosti. Nejlepší bude jak se ti na to něco vylije nebo spadne, nebo kopneš do kabelů za stolem a vylomí se ti grafika ze slotu...

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Jo, to bude fakt vrchol praktičnosti. Nejlepší bude jak se ti na to něco vylije nebo spadne, nebo kopneš do kabelů za stolem a vylomí se ti grafika ze slotu...
    no to by som urcite nechcel, vsetko sa moze stat... asi mate vsetci pravdu ze sa oplati zainvestovat do tej case
    Ibac este jedna vec: ten monitor co som pisal k mojej zostave by som vymenil za Philips 22" 220SW9FB. Neviem, v monitoroch sa moc nevyznam a chcel by som vediet ci v mojej cenovej kategorii stoji aspon za nieco?

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Na monitoru, case a zdroji nešetři. Ideálně bych to koupil se slabší grafikou ale pořádnej základ. (4850 ted ma zlevnit na 99$ pro nedostatek 4770, pripadne vzit HD4830 za 2000,- - nějaká hustá cena..). Vymenit grafiku je to nejmensi, ale cumet do blbyho LCD je za trest.

Zbytek mas vybranej dobre.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Monitor bych Ti doporučil Samsung 2243BW. Myslím, že budeš velmi spokojen.

Registrace
    May 2006

Tak dal by se zkusit i LG v akci nebo poměrně oblíbeny FullHD BenQ. Jinak ten samsung je samozřejmě OK (ale chapu ze o penize jde "az" na prvnim miste).

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Nějaké postřehy k tomu monitoru najdeš tady:
    http://www.czechcomputer.cz/disc_doc...90061BD5A.html

Vzhledem k ceně zdá se OK. Sám bych nevěděl jaký koupit, v recenzích bývají většinou dražší monitory. Já skončil u Samsungu 2243BW, je celkem slušný, má polohovatelný stojan a záruku na vadné pixely v prvních dnech, toť asi jeho největší přednosti. Odezva mě štvala zatím u každého LCD takže už se to snažím ignorovat. Je to o něco lepší než 6ms Benq FP71 nebo jaký co jsem měl předtím a o poznání horší než LG1732P co má přítelkyně. Oproti oběma jmenovaným má výhodu že se na něj jde rozumně dívat i zespod, což se při sledování filmu hodí.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Dik vsetkym za rady, tipy a postrehy. Co sa tyka toho monitoru asi vyberiem medzi drahsim Samsungom, alebo lacnejsim Philipsom, ktory som spominal. Skor ale lacnejsia varianta prevazi.
    Pripadne ze by som nemal dostatok financii, tak by som v zostave orezal tu grafiku a zainvestoval do LCDcka, ale vyssie uvedena ATI4850 sa mi zda trosku slaba na 22" monitor...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Ta HD 4850 Ti na 22" bude stačit, ale kup třeba 4830 a za rok za stejnou cenu něco silnějšího....
    Case si kup, o tom ani nepřemýšlej, že ho nekoupíš, na tom můžeš jedině tratit, kdybys to měl vše volně. Pod 1.000,- Kč bych Ti doporučil Coolermaster Elite 33x.
    LCD .... ten Philips Ti bude stačit a rozhodně s DVI (sám mám tu zkušenost s 22" D-SUB .... krutě musím říct nikdy víc).
    Zbytek mi připadá slušný, akorát bych vzal raději Kingston s 1066MHz, Phenom II by to měl využít...

Nováček
    Registrace
    May 2009

Tak a je to... v konecnom dosledku by ta zostava mohla vyzerat asi takto:
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...D301CYX01K5U01
    Relativne som sa zmestil aj do rozpoctu
    Len som si stale neni isty ci ta karta (alebo cela zostava) utiahne aj taku GTA 4 v nativnom rozliseni pre 22" monitor?

Registrace
    May 2006

Ne tohle neni ono. Grafiku bych doporučil Gainward s DDR5 paměťma. Výkon je na úrovni HD4870 a je levnější (512Mb VRAM je pro 22" ještě v pořádku).
    LCD, ten Phillips mi přijde horší a dražší než ten LG v akci. Stačí si pročíst diskuze k LG a k Phillipsu na CZC.cz

Tedy nějak takto (a jsme na 16k)

Se zbytkem souhlasím.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 01-06-2009 v 16:46

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Výběr GK do 3,5 tisíc
    Od Toka v sekci Grafické karty
    Reakcí: 51
    Poslední příspěvek: 17-10-2013, 13:45
  2. NB pro hry do 15 tisíc
    Od wOJi v sekci Notebooky a netbooky