Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Kterou 8GB flashku ?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Co si myslite o OCZ Throttle konkretne 16 GB

Sice je s cenou o fous vejs ale cteni/zapis 90/30 pres eSATA a 30/30 pres USB je jasna volba ne ??

Nikde jsem nic rychlejsiho nevidel.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

jj, je to aktualne snad nejrychlejsi flashka i co se pres USB tyce, jen mi tam trochu vadi ten miniusb port mit to "obojetnout" pouzitelnost z jedny strany eSATA a z druhy plnohodnotnej konektor USB tak je to bomba, ale zase na druhou stranu cim dal tim vic pribyva eSATA konektrou v PC, ale treba v televizich ci rekorderech stale chybi tudiz jedine tahat sebou mini kablik na USB

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Marenek
    Registrace
    Oct 2006

v žádným případě nekupovat KINGSTON DataTraveler Mini Slim 8GB USB2.0 - je to šmejd.
    a taky už nikdy nekoupím flashku bez opravdovýho konektoru a už nikdy kingstona - několik mě jich už stačilo zklamat

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Marenek Zobrazit příspěvek
    v žádným případě nekupovat KINGSTON DataTraveler Mini Slim 8GB USB2.0 - je to šmejd.
    a taky už nikdy nekoupím flashku bez opravdovýho konektoru a už nikdy kingstona - několik mě jich už stačilo zklamat
    Mno, já mám čtyři různé Kingstony Xlet od 4GB výše a nezklamal ani jediný. Chodí dodnes naprosto spolehlivě - např. na černém 8GB mám všechny své fotky (mimo dvě další úložiště na 2 různých PC a místech). A mohu místopřísežně prohlásit, že zapisuje kopírovaná data rychleji než šéfův kovový Corsair, který zde byl také propagován...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123