reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

přístup k souborům ve Windows Vista k souborům z původního systému-XP

666terrorist (6)|1.6.2009 16:44
Ahoj mám takovej problém. Instaloval jsem nedávno Windows Vista 64 na kompletně novej PC. Z předchozího PC jsem přenesl pouze ATA disk + vypalovací mecahniku.

Problém je v tom, že se nedostanu na některý složky -filmy atd., který jsem měl v předchozích Windows XP ( složky a soubory jsou na externím HDD). Systém mě tam prostě nepustí -nedostatečný oprávnění atd., přestože účet ve Vistách je comp. administrátor. Login do systému XP jsem neměl nijak zaheslovanej+ účet fungoval jako comp. administrátor.
Neznáte nějakej způsob, jak se na dotyčný soubory, složky dostat? Původní systém Windows XP už neexistuje- podařilo se mi ho smazat. Někde mám teda ještě uloženej obraz- zálohu, těch původníxh XP. Zajímá mě, jestli je to jediná cesta k otevření původních souborů. Tzn. Obnova systému
kevin00 (10238)|1.6.2009 17:03
Vyzkoušej toto: Take Ownership
666terrorist (6)|1.6.2009 20:59
díkes, doma to otestuji
instinct_bob (97)|5.6.2009 10:23
Zajimava utilitka, diky za tip. Doma ji vyzkousim, ale s Vistami mam i tak uz dost problemu, takze asi pujdou do kose!
fanynek (2048)|5.6.2009 12:49
[QUOTE=instinct_bob;256523]Zajimava utilitka, diky za tip. Doma ji vyzkousim, ale s Vistami mam i tak uz dost problemu, takze asi pujdou do kose![/QUOTE]

........říká kdo?
Člověk, který si ten OS pořádně ošahal, vyzkoušel vyřešit drobné problémy s kompatibilitou a snaží se přijít věcem na kloub, nebo člověk, který je nainstaloval, zjistil že je to jiný než XP, že mu tam hned všechno nefunguje jako dřív a proto ho zatracuje?:mistake