reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

?doručené? e-maily :(

Deee-aN (3834)|1.6.2009 16:45
Zdravím!
Dneska se mi stala taková věc. Poprvé. Jde o to, že po ránu bylo ve schránce 16 nových e-mailů. Na tom by nebylo nic tak hrozného až na to, že ve skutečnosti jich tam "fyzicky" bylo jen 8. Používám řazení od nejnovějšího a i když všechny příchozí otevřu, pořád mi to hlásí 8 nově doručených i když tam žádné nejsou...:o. Setkal se tu někdo s něčím takovým? Ad-Aware po rychlém skenu nic nehlásí. XP SP3, FF 3.0.10, mailový klient Seznam.
Ihales (207)|1.6.2009 17:03
no obcas se mi stalo neco podobneho ty maily muzou byt hodne stare a nekde schovane. Jakoby seznam jednou za cas proveril maily a nektere se stanou neprectenymi.
kevin00 (10238)|1.6.2009 17:05
Nedělá to filtr ve schránce Seznamu ?
Deee-aN (3834)|1.6.2009 18:10
[QUOTE=Ihales;255335]no obcas se mi stalo neco podobneho ty maily muzou byt hodne stare a nekde schovane. Jakoby seznam jednou za cas proveril maily a nektere se stanou neprectenymi.[/QUOTE]
Tak jsi měl pravdu. Prošel jsem schránku (a že je tam mailů HODNĚ) a skutečně se objevilo několik nepřečtených mailů. Většina z ledna. Ale stejně to nechápu, proč si vzpomněl až teď. Navíc se snažím všechny maily otevřít nebo smazat, aby nezůstávalo nic nepřečteného. Zřejmě klienta něco zachvátilo...:notsure
Díky za pomoc!:)