Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: ?doručené? e-maily :(

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím!
    Dneska se mi stala taková věc. Poprvé. Jde o to, že po ránu bylo ve schránce 16 nových e-mailů. Na tom by nebylo nic tak hrozného až na to, že ve skutečnosti jich tam "fyzicky" bylo jen 8. Používám řazení od nejnovějšího a i když všechny příchozí otevřu, pořád mi to hlásí 8 nově doručených i když tam žádné nejsou.... Setkal se tu někdo s něčím takovým? Ad-Aware po rychlém skenu nic nehlásí. XP SP3, FF 3.0.10, mailový klient Seznam.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

no obcas se mi stalo neco podobneho ty maily muzou byt hodne stare a nekde schovane. Jakoby seznam jednou za cas proveril maily a nektere se stanou neprectenymi.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Nedělá to filtr ve schránce Seznamu ?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Ihales Zobrazit příspěvek
    no obcas se mi stalo neco podobneho ty maily muzou byt hodne stare a nekde schovane. Jakoby seznam jednou za cas proveril maily a nektere se stanou neprectenymi.
    Tak jsi měl pravdu. Prošel jsem schránku (a že je tam mailů HODNĚ) a skutečně se objevilo několik nepřečtených mailů. Většina z ledna. Ale stejně to nechápu, proč si vzpomněl až teď. Navíc se snažím všechny maily otevřít nebo smazat, aby nezůstávalo nic nepřečteného. Zřejmě klienta něco zachvátilo...
    Díky za pomoc!

Podobná témata

1. Kde najdu maily ve WIN7 a klient Windows live mail
    Od Bren65 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-04-2013, 10:10
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-02-2009, 21:04