Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Čáry přes monitor

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Ahoj všem.Potřebuju taky pomoct Můj přítel má notebook prestigio nobile 1557,ten jsem už ani nenašla na netu,takže je asi hodně starý,máme ho z ruky.Včera noťas jel v pohodě a dnes když čistil paměť a registry,najednou mu začaly běhat nějaký čáry na displeji a různý kostičky,tak ukončil rychle čistící program a zkusil ho restartovat,ale bez úspěchu
    Zkoušela jsem i nouzák,taky bez úspěchu.Ve správci zařízení je vše ok,žádný vykřičník,prostě jako by to bylo ok.Zkusila jsem obnovit systém,taky bez úspěchu.Jsme tu poprvé,tak nevím přesně jak poslat fotku,ale zkusím to.
    Jinak má win7 professional 32 bit,grafiku ati radeon 9600/9700 series.
    Jinak jsem dělala už i reinstal windowse a také bez úspěchu,pak přestala jít i wifina,přitom je ve správci zařízení,ale je u ní vykřičník a když dám aktualizovat,bez úspěchu prosím,pomozte mi,budu vděčná za každou odpověď,Andy
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC01587.JPG 
Zobrazení: 150 
Velikost: 72.1 KB 
ID: 21432   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC01588.JPG 
Zobrazení: 150 
Velikost: 68.7 KB 
ID: 21433   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC01589.JPG 
Zobrazení: 163 
Velikost: 84.5 KB 
ID: 21434  
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Jsou čáry i na externím monitoru? Podle toho, že jsou i při načítání systému, usuzuji že odchází grafika. Možná studený spoj, možná něco jiného, to se nedá na dálku zjistit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

chte to připojit k dalšímu monitoru, tohle vypadá na hardwarový problém. Mohl odejít spoj od monitoru. Připojením k jinému zjistíme, zda je problém v ,,zobrazovadle" či ,,zobrazovači".

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

já právě nemám možnost napojení externího monitoru a nikdo z mých známých nemá compa,má jen noťas

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Tak jedině servis, ale počítat s tím, že oprava může být dražší než celý notebook.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Spojitost s wifinou nebude. K obrazu, jak uz zde padlo, nejspise odchazi graficka karta ( jeji pameti,pripadne flex-kabel co se ohyba pri otevreni vika).
    Tohle doma stejne nezjistis, a da se to akorat poslat do servisu na diagnozu a pak zjistis, jestli se oprava vyplati. Pokud by to byl jen kabel, pripadne vymena GK ( nebyla by integrovana v desce - tudiz nevymenitelna) bylo by to drazsi.....
    Mam dobrou zkusenost s firmou Abax.

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

to já s Abaxem mám taky no,měli mi přijet domů pro noťas a nikde nikdo a žádná omluva a až po 14ti dnech mi laskavě napsali,že se omlouvají,že na mě asi kurýr zapoměl ale díky moc za odpovědi...
    P.S.stalo se to při defregmentaci noťase.Ach jo máme holt smůlu no.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. LCD: monitor lcd LG-tenoučká čára přes monitor
    Od fumare v sekci Monitory
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 11:34
  2. LCD: Obraz se neroztáhne přes celý monitor...
    Od Hofik v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 10:55
  3. LCD: Obraz není přes celý monitor
    Od Iv4nek v sekci Monitory
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-09-2009, 19:43
  4. LCD monitor má přes notebook lepší obraz než přes PC
    Od luig v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-12-2008, 11:05
  5. LCD: Monitor přes USB