Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: Zvukovka a sluchátka.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj.Ve zvukovách se moc nevyznam tak snad někdo poradí.Chci si koupit kvalitní sluchátka a k nim odpovídající zvukovku.Sluchátka budou využívány na hraní her,převážně CS.Rád bych do toho vrazil celkem max 4000Kč.Co jsem koukal po eshopech a recenzí tak to vypadá,že sluchátka Sennheiser PC 151 by pro mě měli být ideální.Jen nevim jak moc jsou uzavřené,potřebuju si je v obchodě vyzkoušet.Chtěl bych k nim poradit odpovídající zvukovku..Jinak od sluchátek požaduji co nejvěrnější zvuk,dobrou izolaci jak zvuku ze scluchátek ven tak dobrou izolaci zvuku z venku a hlavně taky kvalitní mikrofon.Dík za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Jul 2007

Nikdo nic ???

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Zkus se podívat sem, tam už to řesím i já

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Máš těžko splnitelný požadavky.
    V tvým případě bych to viděl asi na HD 215 + mikrofon a píchnout to do Xonara, kterej umí EAX.

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Zkus se podívat sem, tam už to řesím i já
    Jo dík mrknu na to..
    Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    Máš těžko splnitelný požadavky.
    V tvým případě bych to viděl asi na HD 215 + mikrofon a píchnout to do Xonara, kterej umí EAX.
    A co si mylsíš o těch sluchátkách co jsem vybral já ?Jinak k těmhle by jsi taky doporučil xonar? Celkově teda do 4500Kč,víc už fakt ne :-)

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od SamecP Zobrazit příspěvek
    A co si mylsíš o těch sluchátkách co jsem vybral já ?
    Neměl jsem s nima čest. Ale podle obrázků spíš do call centra než na hraní, když si tedy trochu zafantazíruju, tak na tom budou hůř s lokalizací, slabší útlum, zvýrazněný středy...
    Ty HD 215 + mikrofon sice možná nejsou tak "elegantní" řešení, ale na hraní budou podle mě lepší.

Xonar doporučím klidně i k těm co jsi vybral, už ho mám poměrně dlouho a sluchátkovej výstup (ať už dozadu nabo na front panel) má vzhledem k ceně fajn, zkousnul by i lepší sluchadla.

//a tu pětistovku navíc bych vrazil max. do nějakýho lepšího mikrofonu, ale v těch ti neporadim...

Registrace
    Jul 2007

Ještě se zeptam jakej je rozdíl mezi zvukovkou do PCIe a do PCI ?Jinak ty HD215 to se mi líbí,jous pěkně uzavřený,ale mikrofon seženu jinej,něco od Geniusu bych už asi nesnes :-D

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od SamecP Zobrazit příspěvek
    Ještě se zeptam jakej je rozdíl mezi zvukovkou do PCIe a do PCI ?
    Osazení by mělo bejt totožný (u DX/XD vs. D1), rozdíl jenom ve sběrnici. Napájenej ja tak jako tak rovnou ze zdroje (floppy konektorem) pro čistší šťávu.

Registrace
    Jul 2007

Ok meeee dam na tebe a vezmu HD215 a xonar a nějakej ten mikrofon.Jinak s HD215 máš pozitivní skušenost v daný finanční třídě ?Nevíš o nějaký recenzi ?

Registrace
    Jun 2007

Po recenzích radši nekoukej, 100 lidí, 100 chutí, u sluchátek to nikdy není o objektivitě.

Na Amazonu máš vícero názorů vedle sebe, z toho by se možná dalo něco "vyzobat", //přeci jenom když se na něčem shodne vícero lidí... ale přistupuj k tomu tak, že většina z nich nic lepšího neslyšela a pak snad budeš schopnej si z toho vzít i něco, co se trochu blíží objektivnějšímu názoru na ně...

Registrace
    Jul 2007

Já dosavaď funguju na Genius HS-04A,který už se celí trhaj a sotva chrčí tak snad poznam změnu :-)

Registrace
    Jun 2007

No tak o tom žádná. Mezi uzavřenejma kolem dvojky jsou HD 215 dobrá volba co se pohodlí i zvuku (s ohledem na cenu) týče.

Registrace
    Jul 2007

Ještě teď jsem koukal na nějaký video na czc těch sluchátkách,a maj redukci na na klasicej 3,5 jack do zvukovky?Ale počítam,že asi jo :-D :-D

Registrace
    Jun 2007

Jasně.
    Citace Původně odesláno od Sennheiser
    Konektor jack 3,5 mm, šroubovací pozlacená redukce na 6,3 mm
    btw. diskuze na CzC ohledně sluchátek (jakejchkoliv) - já nevim, jestli se smát, nebo brečet...

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Zde je můj názor na HD 215:
    - dobře izolují zvuk zvenku (v porovnání s otevřenými typy sluchátek)
    - zvuk mají pěkný, posazený směrem nahoru, ale díky tomu, že jsou uzavřeného typu postrádají hutné basy a to i po delším rozehrání. Porovnával jsem je s HD 595. Dle mého názoru se moc nehodí na hry a film, kde je přece jen kladen důraz na basy. Osobně bych je jako herní sluchátka nedoporučil. Jejich zaměření je jako příposlechové sluchátka pro DJ a nenáročný poslech hudby.
    - na dlouhodobé používaní (bezesné noci) bych je taky nedoporučil, protože působí hrozně unavujícím dojmem. Je to způsobeno především charakterem zvuku. I když jsem na Senny zvyklý, tyto sluchátka mi k srdci nepřirostla.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. zvukovka, sluchátka a já
    Od Eratis v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 02-09-2009, 16:58
  2. Sluchátka na hudbu+zvukovka
    Od Ascorti v sekci Audio
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 24-05-2008, 22:05
  3. Zvukovka do USB