Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Samsung HD103UJ z 1000GB ukazuje jen 8GB

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od kubrt2 Zobrazit příspěvek
    Tak mam ten novy Hiren's BootCD ale žadny HDregenerator tam nevidím jen HDD scan.Ve které to má byt složce?Sem asi slepý
    Neklepl ani nic jineho davam pozor i na elektriku atd. jinak ještě probíhá ten formát v XP už to dělá přes hodinu a má jen 71% tak to vypadá že tam to místo (1000gb) musí být jen jak to dokázat aby je i fyzicky videl.
    Jak doformatuje skusím ještě tu věcičku od výrobce.
    Tak formát trval asi 1h a 40min naběhlo 100% a pak hláška formátovaní se nezdařilo
    Tak toho jsem se bál, to by svědčiloa vadě disku. Jsem zvědav na uzilitu od výrobce
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ja ten Hiren's BootCD v te upravene formě nemůžu rozjet když dam Patch tak to neudela stim že je neco špatne.Snažil jsem se podle návodu ale nejde mi to - něco dělám blbě.A v té základní verzi to nevidím.Snažil jsem se to najít i jako samostatnou utilitu a mam hddregenerator 1.71 ale ten po instalaci nic nedělá.tak a co teď.

A tu utilitu od výrobce mam docela obavy čtu že je to v dosu, nejsem na to odbornik (ještě jsem to nedělal) a nechci si posr... i součastný HDD to by mě odvezli.

Jo a napsal jsem do obchodu kde jsem to bral tak jsem zvědavý na jejich vyjádření zda to pujde dát na reklamačku.
    Co myslíte vy?Máte zkušenosti?
    Naposledy upraveno uživatelem kubrt2: 07-06-2009 v 16:27

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No pokud to nerozhejbeš (disk neuvidí bios, utilitka od výrobce ani partition managery, nepůjde naformátovat), tak je to jednoznačně na reklamaci, tady neni o čem diskutovat.

Občasný diskutér Avatar uživatele wanrouter
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od kubrt2 Zobrazit příspěvek
    Ja ten Hiren's BootCD v te upravene formě nemůžu rozjet když dam Patch tak to neudela stim že je neco špatne.Snažil jsem se podle návodu ale nejde mi to - něco dělám blbě.A v té základní verzi to nevidím.Snažil jsem se to najít i jako samostatnou utilitu a mam hddregenerator 1.71 ale ten po instalaci nic nedělá.tak a co teď.

A tu utilitu od výrobce mam docela obavy čtu že je to v dosu, nejsem na to odbornik (ještě jsem to nedělal) a nechci si posr... i součastný HDD to by mě odvezli.

Jo a napsal jsem do obchodu kde jsem to bral tak jsem zvědavý na jejich vyjádření zda to pujde dát na reklamačku.
    Co myslíte vy?Máte zkušenosti?
    Hiren´s je v subore ISO, normalne otvor Nero a daj vypalit IMAGE, spravi ti to rovno bootovaci disk.

Po spusteni Hiren´s vyberies polozku s programami na obnovu disku alebo particii.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak jsem to projel tou orig.utilitou a diagnostika nedoběhla napsal Service Code AJ24 BAD SECTOR a když sem dal Low Level Format-1 tak to taky neudělal ale zahlasil toto :
    http://www.nahraj.cz/content/view/ee...1-abd46de55dd9
    Tak už nevím

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

VYŘEŠENO

Použil jsem podle rady od "robky" oficiální utilitu ES Tool a tam je položka recover native size a ta disk vrátila na původní hodnotu.Pak už jen Low Level Format-2 (který trval 5 hodin) a HDD je OK.
    Tímto všem děkuji za rady, hodně jsem se naučil.DÍKY MOC

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. 3,5" HDD SATA: WESTERN DIGITAL Caviar GP 1000GB
    Od Janeks v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 25-06-2009, 01:45
  2. 3,5" HDD SATA: Samsung SpinPoint F1 1TB HD103UJ
    Od cool.user v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-02-2009, 16:09
  3. RAID: 2x 500GB do RAID alebo 1x 1000GB
    Od drops v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 28-10-2007, 16:53