reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Novoroční přání...

boboco (1987)|30.12.2006 23:48
Jelikož tu máme sobotní půlnoc a do konce roku 2006 zbývá pouhopouhých 24hodin, rozhodl jsem se pro založení tohoto threadu. Nečekejte žádné hluboké myšlenky (Ti z vás, kteří mě znají to jistě ani nečekali;)), ale jen dvě, vcelku jednoduché otázečky:):

Co Vás v roce 2006 ve světě počítačů nejvíce potešilo/zklamalo?

Na co se v roce 2007 nejvíc těšíte - případně co byste si přáli? -Opět se budeme držet čístě našeho tématu - tj, počítače, HW/SW a vše okolo:turtle

Všem přeji perfektního, dokonalého Silvestra stráveného s lidmi, kteří nezkazí žádnou srandu a pevně doufám, že se ty naše přáníčka a očekávání vyplní;). Jinými slovy, věřím, že rok 2007 bude stát za to a že se všichni máme na co těšit:D
boboco (1987)|30.12.2006 23:53
A začnu pěkně sám:D

Nejvíce mě zklamalo NFS Carbon, prostě ještě teď držím smutek...:cool:
(a asi bych ani neměl zapomenout na mou příhodu s ATI Radeonem x1650XT, ještě teď mi tiká očko, když si na to vzpomenu:D)

Nejvíce mě potěšil výkon a taktovací potenciál architektury Core 2 od Intelu a nový monitor pod stromečkem:D

Na co se nejvíce těším v nadcházejícím roce?
Jsem strašně zvědavej čím ATI odpoví na 8800GTX a taky co nVidia nasadí na jaře do mainstreamu (už teď bych si to nejradši předobjednal:D)
BlackFrog (563)|31.12.2006 00:00
rok 2006 pro mě byl celkem příjemný, z hlediska vylepšení mého stroje:) o žádnym velkym zklamání nevim:) a rok 2007? sem zvědavej jak se osvědčí Visty, jestli budou mít nějaký problémy nebo ne:) ted me nic jinyho nenapadá:) takže všem vše nejlepší do novýho roku:)
P@pi (1519)|31.12.2006 00:09
Pro mně bylo největším potěšením "znovuzrození" Intelu a nastolení pořádné konkurence. Jen aby nám zase neusnulo AMD :p.

Potěšila mě nVidia se svojí novou řadou grafických karet, nijak obrovská spotřeba a slušný výkon. Teď si jen počkáme na R600 a mainstream obou výrobců.

Zklamání? Největším zklamáním je jednoznačně sloučení AMD a ATI. Jednak je to další zmenšení konkurence na poli čipsetů a jednak je to momentální zpomalení růstu obou firem v době, kdy by mělo AMD zabrat. ATI se nejspíš bude muset zaměřit jedním směrem: na AMD.

Dalším zklamáním je S3. Výkon jejich karet nebyl špatný (ba naopak), ale neschopnost tyto karty prodat jejich potenciál zabíjí.

Od Intelovské X3000 s unifikovanými shadery jsem také čekal podstatné více než nakonec X3000 předvedla.

A největší radost nakonec: růst SHW, růst fóra a čím dál tím více uživatelů. Doufám, že to vydrží :thumb.

Šťastný Nový rok všem :D
Frog (510)|31.12.2006 00:12
najviac ma potešil veliky krok pred v oblasti hardware, za uplynuly rok sa udialo tolko toho že si ludia za tym stojaci zaslužia obdiv. Tak časte uvadzanie noviniek, tu ešte nebolo.
Spomeniem aj ja najma intel core, a intel core 2 duo - architektura ktora posuva vykon počítačov o kusisko dalej ako doteraz s vyhliadkov krasnych rokov a multi core procesorov ktore dnes ani nevieme využiť :)
Krasne zmeny su aj na trhu grafickych kariet, cenovo zaujimava ponuka ATI, a vykonova špička nVidie, zdvíhanie rychlosti pripojenia na internet, krasne lacne procesory od AMD, človek ani nevie čo ma prve napisať. Bolo toho naozaj dosť a ja dufam že rok 2007 bude aspon z polovice taky zaujimavy ako bol rok uplynuly.
Všetkým [size=+2] PF 2007 [/size]želá Frog
boboco (1987)|31.12.2006 00:16
[quote=P@pi]
A největší radost nakonec: růst SHW, růst fóra a čím dál tím více uživatelů. Doufám, že to vydrží :thumb.[/quote]
No vidíš to:mistake Že já na to nejdůležitější vždycky zapomenu:D

Naprostý souhlas s P@pim, vzpomeňte si jak fórum SHW vypadalo na jaře, je to neskutečnej skok dopředu a za to jsem strašně rád;)
-myslím že ani nemusím jmenovat, všichni dobře víme, čí je to zásluha a zaslouží si náš velký dík:thumb
BC (64)|31.12.2006 01:24
V roku 2006 ma najviac potesil uspech architektury Core 2 Duo od Intelu, taktiez generacia grafickych kariet X1xxx od ATI, spojenie firiem Gigabyte a Asus :inlove a este vela dalsich veci na ktore si momentalne nedokazem vspomenut.
Najviac ma sklamali RAMky od Kingstonu, ktore som si kupil. Konkretne uz po otvoreni krabicky v ktorej boli RAMky zabalene bolo citit nejaky divny zapach, ktory vychadzal z jednej RAMky. Ked som ich zasunul do uplne nanovo poskladaneho PC tak sa sam restartoval a nedalo sa vojst ani do BIOSu. Nakoniec sa ukazalo ze je ta jedna RAMka vadna (zapachala akokeby ju v Kingstone spalili overvoltageovanim... a ze vraj ich testuju 24 hodinovim testom... bohvie co s nimi pri tom testovani robia :notsure :D ) a samozrejme sla na reklamaciu. Urcite sa stane ze sa do predaja dostanu aj taketo RAM, ale od takeho vyrobcu akym je Kingston by som to necakal. :(
A v roku 2007 sa tesim na nove procaciky od Intelu vyrabane 45 nm technologiou a na to ako bude reagovat AMD, taktiez na suboj ATI (AMD) vs. nVidia v grafickych kartach a na dalsie zaujimave veci, ktore rok 2007 prinesie.

Takze Happy new year... :)
Matajon (125)|31.12.2006 10:02
Potěšila mě nová architektura Intel Core 2 Duo, pak asi Windows Vista a .NET 3.0 (WinFX) a jeste Miranda 0.5/0.6 a Opera 9.xx, Nintendo Wii (zejmena Wiimote :D ) a nakonec spousta perfektnich programu od Microsoftu (Office 2007, Microsoft Expression .... ) :)

Naopak mě zklamal Internet Explorer 7, Ageia PhysX a hlavne poplatky OSA.

V roce 2007 se těším hlavně na vydání českých Windows Vista :)
Smith (10)|31.12.2006 10:41
Co mě potěšilo letos? Intel Core 2 Duo, MS Windows Vista, MS Office 2007, MS Expression Web, Opera 9.x

Co mě letos zklamalo? ... ze všeho nejvíc nesmyslné poplatky OSE (zla) [ale tak to mě hlavně nasr*lo]

A na co se těším v roce 2007? teď mě napadá snad jen český Office 2007.
aldafallout (194)|31.12.2006 10:57
Takže co mě nejvíce potěšilo: Určitě nové procesory od Intelu (C2D) a nova řada grafických karet od Nidië(8800).
Sklamala mě skříň ITCOLORS, do které chtěl zákazník namontovat HW a húře dílensky sprasenou skříň jsem dlouho neviděl. Pak mě hodně vadilo navýšení cen operačních pamětí. Volanat Logitech G25 mě za ty peníze také příliš nenadchnul.

Určitě bych si na spousty věcí ještě vzpoměl.

Přeji všem hodně novinek ve světě HW, spoustu peněz na nové komponenty a chuť zdokonalovat se v IT:)
pas!k (3765)|31.12.2006 11:33
2006 - Poteseni: Po delsi dobe konecne novy stroj .. samozrejme znovuzrozeni intelu a rozvireni vod v oblasti procesoru ..

Zklamani - Nemila prihoda s jednou msi deskou a asi 4 cesty na reklamacni oddeleni tsbohemia .. nakonec ale zdarne vyresenou uznanou reklamaci ....


2007 - Sem zvedavej hlavne co prinesou visty ... a taky nove jadro informacniho systemu k2.
Smeli (2302)|31.12.2006 12:56
Ještě letošní:
potěšení - asi nic moc, z hlediska IT pro mně byl návrat Intelu spíše hrozbou pro AMD (njn:o), což mně ale příjemně překvapilo pokud jde o ceny. Taky boj NVIDIA vs. ATi, kdy ATi dokázala pěkně odpovídat na výzvy NVIDIE. Taky mně potěšilo, že PS3 dostává na prdel od XBOX 360 a Wii:)
zklamání - můj stroj odchází do věčných lovišť, tedy deska. Sem myslel, že nějaký ten pátek vydrží, ale co už. Spojení AMD a ATi je por mně spíše zklamáním, avšak si nemyslím, že je všem dnům konec a z tohodle spojení může vzniknout i pěkné děťátko:)

Co očekávám?
Nový stroj. Je třeba.:o
Ale abych nemyslel jen na sebe - čekám na velký návrat AMD v podobě K8L a R600. Taky budu doufat, že nám Karel Polívka nadělí nový, tmavý skin a přibyde zde i spousta nových lidí, kteří více pomohou rozvinout toto fórum.

Co dál? Všem přeji pěkného Silvestra a hodně zdaru a pohody v Novém roce.:)
first.indian (683)|31.12.2006 13:06
No tak i kdyz to nebude asi vsechno patrit do hardware a sowftware tak sem stejne napisu snad vsechno zajimave co se mi stalo...
2006

poteseni:
- Muj novej monitorek malilinkatej :D
- Opteron 165
- ATi X1950Pro
- externi BOX na disk s eSATA, ta rychlost je proste :cool:
- to ze jsem se dostal do tretiho rocniku na vysce :D
- serial Heroes :p
- do oprav auticka (malinkej Peugeot 605) nemusel dat ani 10 000,- (coz se o minulem roku rict nedalo :D )
- mati zacala po vazne zlomenine nohy po pul roce na voziku zase chodit
- este jsem se nezblaznil :D
zklamani:
- ze jsem zase neudelal zkousku z jednoho zapekliteho predmetu z prvaku (ten ucitel me asi fakt nema rad :( - potreboval jsem 140 bodu a ja to napsal na 135 a on na to - "Byl jste pred branami" )
- Asus A8R32-MVP Deluxe, deska vyborna az na male detaily... chybi delicka pameti 150, ale co me dostalo nejvic jsou problemy s RAID 0

2007
přání:
- doufam konecne udelam ten predmet z prvaku co mi chybi (jinak moje vysokoskolske studia budou ukoncena :mad: )
- na jaro snad sezenu mysku Razer DeathAdder
- upgrade na Windows Vista Bussines 64bit
- poradne drivery na zvukovku SB Audigy 2ZS pro Vistu, jestli ne tak poleti z okna...
- R600
- rad bych nejaky disk ktery by sam sifroval vsechna data
- novej mobil, Nokia N95 se zatim jevi jako idealni, pripadne nejaka hracicka co ma displej minimalne 640x480 nebo 800x480 ;)
- jine auto, nejlepe zase neco "maleho" treba Audi S8 nebo A8 :D
- to by uz mohlo stacit...
tgfh (2985)|31.12.2006 13:22
V roce 2006 mě potěšily nové CPU od Intelu Core 2 Duo.
V únoru jsem si kupoval nový PC (podpis) a strašně mě potěšila MB DFI LanParty nF4-D - její možnosti biosu, stabilita, ... (dnes už sice takový standard, ale stále vzpomínám na to moje šílené nadšení).
Potěšily mě taky grafiky X1950pro a X1650XT za jejich skvělý poměr cena/výkon !
Za připomenití taky stojí skvělá funkce f-engine u monitorů LG - se kterou jsem se seznámil někdy o prázninách.


Naopak mě zklamal můj case "černý BMW" u kterého jsem 3 dny přemýšlel jak do něho narvu desku :D .
Strašně mě zklamala bráchova deska ASUS M2NPV-VM o které jsem si myslel, že aspoň něco umí :D .
Škoda taky té nepovedené X1950pro od Sapphire.
No a z těch zklamání je to asi vše :)


PŘEJI ÚPLNĚ VŠEM SKVĚLÝ, OPRAVDU SKVĚLÝ NOVÝ ROK 2007 !!!

EDIT: jinak taky STRAŠNĚ očekávám R600 a K8L !!!
Petr S. (1220)|31.12.2006 21:16
Tak mě nejvíce potěšil (úplně překvapivě :D ) příchod nového procesoru Intel Core 2 Duo a nejvíce mě zamrzelo, že s tím dříve nepřišlo AMD :hmm

Jinak vám všem přeji taky všechno nejlepší do nového roku, třeba i hodně nových technologických vychytávek :) a tomuto fóru také spoustu nových uživatelů...
aldafallout (194)|31.12.2006 21:55
Takze po konzumaci zvaneho boule uleham ja i pritelkyne s pocitem ze nastavajci rano nebude zrovna idealnim. Do noveho roku bych sam sobe i sve dahe pritelkyni trochu sobecky pral aby jsme si nepozvraceli novy byt, ktery j0sme uspesne pred tydnem zkolaudovali.........stastny novy rok.......yam deaTH
Petr S. (1220)|31.12.2006 22:14
[QUOTE=aldafallout]Takze po konzumaci zvaneho boule uleham ja i pritelkyne s pocitem ze nastavajci rano nebude zrovna idealnim. ...[/QUOTE]

Tak proč se tady zdržuješ :D Když máš takovou společnost. :eek: Teď zrovna nemyslím tu bouli :D
mech13 (5526)|1.1.2007 03:13
vidím že to tu před půlnocó nejak vytuhlo:D co potěšilo a co ne tu už nekolikrát padlo, tak to už radši vynechám a přeju fšeckém ščastné nové rok
boboco (1987)|1.1.2007 04:46
[quote=Petr S.]Tak proč se tady zdržuješ :D Když máš takovou společnost. :eek: Teď zrovna nemyslím tu bouli :D[/quote]

...taky se mu docela divím, ale to ten alkohol, poletl si priority, místo do postele sedl k počítači:D

...jo, jen tiše závidím letošní Silvestr byl snad největším propadákem v mém dosavadním, téměř dvacetiletém, životě:D No nic, jednou jsi nahoře, jednou dole...
...a na někoho ta pitomá gravitace holt působí víc:D
BlackFrog (563)|1.1.2007 13:50
dobré ráno, to eště všichni spíte?:D
Frog (510)|1.1.2007 13:59
dobre aj tebe :)
Ešte aby som nezapomenul, rok 2006 bol velmi pestry aj v oblasti softvéru, ktorý sa nám o 30 dní konečne dostane do rúk, samozrejme mám na mysli Vistu ale da sa povedať že o ničo väčšiu radosť mi spravil nový Office 2007. Dalej sa teším na Photoshop CS3 od Adobe.
V hernom priemysle vyšlo určite nespočetne titulov, škoda že to nesledujem, ale NFS Carbon určite stoji za zmienku. Jedina vec čo sa hier tyka a sklamala ma je NHL2007 - prakticky sa jedna akoby o minimalny upgrade predoslev verzie, takmer všetko po strarom :)
BlackFrog (563)|1.1.2007 15:17
[QUOTE=Frog]dobre aj tebe :)
Ešte aby som nezapomenul, rok 2006 bol velmi pestry aj v oblasti softvéru, ktorý sa nám o 30 dní konečne dostane do rúk, samozrejme mám na mysli Vistu ale da sa povedať že o ničo väčšiu radosť mi spravil nový Office 2007. Dalej sa teším na Photoshop CS3 od Adobe.
V hernom priemysle vyšlo určite nespočetne titulov, škoda že to nesledujem, ale NFS Carbon určite stoji za zmienku. Jedina vec čo sa hier tyka a sklamala ma je NHL2007 - prakticky sa jedna akoby o minimalny upgrade predoslev verzie, takmer všetko po strarom :)[/QUOTE]
s tou nhl07 uplne nesouhlasim, je pravda ze to neni kdovijak velkej skok, ale zvlast v multiplayeru je to 100x hratelnejsi nez nhl06.
tgfh (2985)|1.1.2007 16:24
[quote=BlackFrog]dobré ráno, to eště všichni spíte?:D[/quote]
Hele nemachruj, že jsi tu byl první :D

Kukni na screen... :D
1.jpg
Frog (510)|1.1.2007 17:59
no tak teraz sa tu dufam nezačne hadka kto skôr vstáva :D
vačšinou to byva ten kto riadil auto, ten vstava prvý :)
Smeli (2302)|1.1.2007 19:05
[QUOTE=Smeli]... Taky budu doufat, že nám Karel Polívka nadělí nový, tmavý skin a ...[/QUOTE]

A přáníčka se plní :)
Konnor (278)|2.1.2007 11:41
No mě loni nejvíc potěšil upgrade mého pc sponzorovaný mím šéfem:) (ještě jednou díky pane šéfe:) )

No jen doufám, že v novém roce slevnijou ramky kua 1GB je zatraceně málo na gothika3!!! :(
boboco (1987)|30.12.2007 18:14
Rok utekl jako voda a nový rok 2008 se nezadržitelně blíží:runaway

Nějak zhodnotit rok 2007 si netroufnu, napadá mě spousta pozitivního, ale i negativního (o tom se radši rozepisovat nebudu:slug). Jednou jsme ale na SHW a proto si myslím, že není ani trochu na škodu říct, jak moc se tento náš server (a samozřejmě i fórum) za uplynulý rok rozrostl a zdokonalil a že to nejsou jen planá slova, o tom myslím nejvíce svědčí čtenáři a přispěvovatelé, jejichž počet neustále rapidně narůstá (hurááááá:D). Zaměřím-li se pak čistě na naše fórum - vzpomínám si na situaci před necelým rokem, kdy nebyl sebemenší problém přihlásit se večer na fórum a pročíst si všechny příspěvky za uplnynulý den (ano, chvíli to zabralo, ale dalo se to:turtle). Když se podívám na situaci aktuální a počet nových příspěvků - už se o to ani nesnažím, někdy potřebuju taky jíst a spát, nemůžu jen číst nové příspěvky:D. Zkrátka evolujeme a to je super:cool:.

Rád bych popřál naprosto všem, co tyto řádky čtou, ať už registrovaným userům nebo neregistrovaným strašpytlíkům:p bezproblémový a příjemný vstup do nového roku 2008, ať vám tento rok přinese pokud možno jen samá pozitiva a výhradně příjemné zážitky, mnoho úspěchů pracovních, ale také (nebo především) úspěchů v osobním životě.



Když už jsem se takhle rozepsal a naivně věřím, že to někdo bude celé číst, pak si neodpustím ještě jednu radu - jděte si vždy tvrdě za svým a věřte si. Neříkejte nikdy, že to nejde nebo že na to nemáte - opak může být pravdou. Příkladem můžu být i já, jakožto těžkej IŤák po taťkovi, který se sice o počítač zajímá už od malička:turtle, ale při čtení článků a recenzí by mě ani ve snu nenapadlo, že někdy budu i jejich autorem - ba co víc, říct mi to někdo před rokem, tak se asi zlámu smíchy:D - no a dnes píšu, vy to čtete a soudě dle diskuzí a ohlasů na mail soudím, že jste s mou prací i poměrně spokojeni (ano, vždy je co zlepšovat, já fíííím;):D). Zpět tedy k té mé radě - jděte si za svým, dělejte to, co vás baví a co vás vnitřně uspokojuje a kdo ví, třeba už nadcházející rok 2008 vám ukáže, že vaše snaha nebyla marná a že na to opravdu máte (ať už mluvíme o škole, práci nebo pěkný holce:turtle)

...Takže pro všechny ještě jednou - hodně štěstí a PF 2008!!!!!!
Pavel Boček (4169)|30.12.2007 18:34
[SIZE="1"]Já zítra odjíždím na menší pařbičku (?), takže, abych zítra nezapomněl...[/SIZE]

Přeji také mnoho úspěchů v tom nadcházejícím roce...jak řekl boboco, každý má na to, co chce, ačkoliv noviny píší, že předsevzetí nikdy nevydrží, lidé ze SHW jsou elita národa, tak si věřte ;)

[SIZE="1"]momentálně nejsem v náladě na myšlenkové průjmy no :D[/SIZE]

Hlavně to zítra nepřehánějte s a ať ne a doufám, že se tu zase všichni ve zdraví sejdeme :)
Klingacikx (1545)|30.12.2007 18:39
Asi som naivný ale prečítal som si to celé:p. Čo mi ostáva ako sa pridať k prianiu takže veselý zbytok roka a sťastný nový rok!!!
Ešte raz lebo bude neskoro šťastie vám priať keď vám magapetarda roztrhne zadok tak preto PF08:D
ICE_D (2754)|30.12.2007 20:56
Taky jsem to cetl cely :D Moc hezky jsi to napsal, Bobe ;)

Vsem preju super rok NEJEN z hlediska IT, ale hlavne v osobnim a pracovnim zivote! Vzdyt k cemu je GF8800GTX Ultra, kdyz clovek lezi na smrtelny posteli :D (cernej humor, to je moje, pardooon).

VSE NEJ NEJ NEJ VSEM!!! PF 2008!!!!
tgfh (2985)|31.12.2007 01:01
Z mých očí byl rok 2007 skvělý, snad takový bude i rok nastávající.
Přeji všem aby vám rok 2008 přinesl jen to kladné ;)
mech13 (5526)|31.12.2007 02:14
nejak ty prani letos vubec nestiham, tak aspon ted Vam tu vsem preju at se vam v tym novym roku co nejvic dari, neodpala se vam zadna soucastka, vsechno Vam vychazi a abyste meli hromadu casu na vysedavani u kompu a u SHWF:)

bobocovi a P@pimu aby jim na testy chodilo bezproblemovy zelezo, lidi v komentarich nefrflali a mely konecne trochu vic casu na forum, tgfh aby se dostal do brna na svuj vysneny obor, smelimu co nejmin OT, iceovi co nejmin lam, stupidnich dotazu ktere se jinak nez vulgarne komentvat nedaji a nejakeho dobovolnika admina ktery by se nechal skrtit, KP aby stihal realizovat vse co ma naplanovano, a pak jeste prani vsem aktivistum naseho OT koutku aby vzkvetal minimalne tak jak v poslednich tydnech:)

//doufam ze se nikdo neurazi ze jsem ho nejmenoval, uz u toho usinam a dalsim psanim bych riskoval ze by to co pisu davalo jeste mensi smysl nez to dava ted... takze vsem ktere jsem uz nezvladnul vyjmenovat co nejuspesnejsi novy rok
Petr S. (1220)|31.12.2007 09:06
Též se připojuji a přeji všem členům (i nečlenům :) ) tohoto skvělého fóra skvělého silvestra a co nejvíce uspěchů v nadcházejícím roce 2008. :thumb
...No...Name... (586)|31.12.2007 11:33
Jsem tu na fóru sice jen čtvrt rok,ale i tak si myslím že za tu dobu jsem zde poznal(sice jen pomocí čtení příspěvků)dobrou partu lidí.Takže chci téhle partě(to je vlastně celé fórum SHW) popřát vše nejlepší do toho nastávajícího roku...Víc už nevymyslím,protože je zde vše napsáno...a taky asi proto že na tyhle proslovy nemám buňky...

Takže vše nej...a jak říká každý rok můj tatík "[SIZE="4"]Ať se tady za rok,ve zdraví,zase sejdem[/SIZE]"
[SIZE="1"]A večer nebuďte zalezlí u svých PC...jděte někam zapařit...aspoň jednou za ten rok:D[/SIZE]
Smeli (2302)|31.12.2007 11:33
Vemem to stručně: Vše nej :)

Dobře, přidám obrázek :)

Málo?

Tak všem hodně pěkného do toho roku, co teď příjde (je to 2008, že?:notsure). Hodně smysluplných postů, co nejmíň OT, co nejvíc příjemných zážitků nejen na tomhle fóru, minimum zklamání a spoustu splněných předsevzetí.


@boboco: promiň, nečetl sem celé, máš to moc dlouhé, ale pěkné :thumb
Wlcek (379)|31.12.2007 11:53
[QUOTE=mech13;76878]... neodpala se vam zadna soucastka...[/QUOTE]
Co šlo, už sem odpalil...
[QUOTE=mech13;76878]...abyste meli hromadu casu na vysedavani u kompu a u SHWF:)[/QUOTE]
...ten si vždycky rad udělam, pokud je to alespoň trochu možny...
[QUOTE=mech13;76878]... jeste prani vsem aktivistum naseho OT koutku aby vzkvetal minimalne tak jak v poslednich tydnech:)[/QUOTE]
...dělame co mužeme, ale hlavnim tahounem je Intri a ten je teď pryč...

[QUOTE=...No...Name...;76908]...tak si myslím že za tu dobu jsem zde poznal(sice jen pomocí čtení příspěvků)dobrou partu lidí.Takže chci téhle partě(to je vlastně celé fórum SHW) popřát vše nejlepší do toho nastávajícího roku...[/QUOTE]
Moje prvni pulka tohoto roku stala, jak řika babička, za starou belu. Co se mohlo podě*** tak se po*****.
Řekl sme si že se potřebuju nějak zabavit a rozptylit. Zaregistroval sem se a bylo to asi to nejlepši, co sem tento rok udělal (i když nemam v IT takovy přehled a věnuju se tu převažně OT koutku).

Tohel je asi až moc dlouhy, tak všem vše nejlepši, ať se vam přišti rok vydaři ještě lip než tento. PF2008.
Karel Polívka (1485)|31.12.2007 16:34
Rád bych se také přidal a poděkoval všem zdejším diskutérům (ať už se jedná o starousedlíky nebo o nováčky) za jejich přízeň a zde projevovanou snahu o řešení problémů jiných lidí, kteří nejsou na poli počítačového HW natolik zdatní. Stejně tak nemohu zapomenout na poděkování naším moderátorům za jejich obětavou práci pro blaho nás všech :-).

Za ten rok a půl, co už toto fórum běží, se podařilo jej dostat do takové podoby, aby se zde cítil jako doma pokročilý uživatel stejně jako nezkušený nováček, který potřebuje poradit. Myslím, že mohu mluvit za převážnou většinu zdějšího osazenstva, když napíšu, že naším cílem není mít z tohoto fóra uzavřenou skupinu určitého množství vybraných uživatelů nebo pouhé shromaždiště bezpředmětných dotazů od kolemjdoucích uživatelů. Naším cílem je zlatá střední cesta a zatím se daří se jí držet... důležité tedy je z ní ani v roce 2008 nesejít. Věřím ale, že s ohledem na zdejší komunitu by toto předsevzetí starý známý Duke komentoval slovy: "Piece of cake!" :-)

A protože je mi jasné, že stále je co vylepšovat a ani zde není vše dokonalé (dokonalé to nikdy nebude, přestože bychom to mnozí moooc chtěli :slug), můžete své postřehy nebo návrhy na zlepšení směřovat do těchto témat:

Návrhy a připomínky pro magazín SHW pro rok 2008
Návrhy a připomínky pro fórum SHW pro rok 2008

A abych nezapomněl - přeji všem zdejším diskutérům vše nejlepší do nového roku a hlavně stabilní rychlé připojení k internetu, minimum problémů s vaším železem i partnerským protějškem, hodně štěstí v našich expertiádách a... pokud možno co nejvyšší FPS při potřebné relaxaci :-).
a8nr (176)|1.1.2008 00:06
Vše nej všem z nového roka.
boboco (1987)|1.1.2008 00:41
Jsem chtěl fotit svůj velkolepý ohňostroj a selhala zápalnice (počasí pitomý), tak jsem se musel vykašlat na focení a vše odpalovat ručně:( To mi to ten nový rok hezky začíná:rolleyes::D

No, pozitivní (popř. pro někoho negativní:confused:) info pro vás - ruce mi zůstaly, takže strašit tu budu dál:turtle
Klingacikx (1545)|1.1.2008 00:43
[quote=boboco;77028 ruce mi zůstaly, takže strašit tu budu dál:turtle[/quote]
To mne ruky ostali trocha popálené a delobuchy sme hádzali na zem to bol adrenalín:)
Intri (3490)|1.1.2008 18:54
:-) Pokud opravdu platí, že jak na Nový rok, tak po celý rok, pak mě čeká rok naprosto dokonalý.:-) Dneska mi vycházelo snad úplně všechno, co mohlo ( i když den pořád neskončil, já vím ). Tak snad se zadaří.

A samozřejmě nejen mně, ale všem tady, všem našim kamarádkům, přátelům a těhle lidem.:-) Tak se přidávám ke přáním šťastného nového roku. Pokud byl rok 2007 úspěšný, nechť je 2008 ještě lepší.
BlackFrog (563)|1.1.2008 19:14
ikdyž se tu nestíhám nějak objevovat, ptaké přeji krásný rok 2008 :) mnoho úspěchů s tím barevným železem kterému se řiká hardware :)
ICE_D (2754)|1.1.2008 19:40
[QUOTE=Klingacikx;77029]To mne ruky ostali trocha popálené... [/IMG][/QUOTE]

Koukam na Novu a reportaze z oslav Silvestra... Bordel, vozrali, urvany prsty, roztrhany dlane, vozralej mrtvej starosta utopenej v potoce... NO PROSTE HRUZA A DES!!! Jeste, ze jsem kvuli nemoci vcera nikde nebyl...

Tak este jednou panove, PF 2008!

P.S. Jen mam jeste ted lehci kocovinu :D