Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: DiskPart - Clean - Obnova dat

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Zdravím,
    jelikož Win XP si nevěděly rady s diskem, kde byl oddíl GPT, tak jsem využil jeden "chytrý" návod jak to převést na čitelný oddíl právě pro XP. Takže jsem použil v CMD program DiskPart a příkaz Clean. Naštěstí jsem si uvědomil, že jsem udělal omyl ... Je možné se nyní vrátit alespoň k předešlému stavu? Jde mi o data. Pokud to chápu, tak byla smazána M/EBR. Disk byl v PC jako sekundární, obshoval pouze data. Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Nejsem si jisty, ale pod W7 jsem si take smazal nechtene jinej disk a vratil jsem to zpet pomoci "create partition primary" a "select active"... Mam pocit, ze jsem ale musel jsete pomoci instalacniho dvd opravit boot...

Lax Lax je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od cabannos Zobrazit příspěvek
    Zdravím,
    jelikož Win XP si nevěděly rady s diskem, kde byl oddíl GPT, tak jsem využil jeden "chytrý" návod jak to převést na čitelný oddíl právě pro XP. Takže jsem použil v CMD program DiskPart a příkaz Clean. Naštěstí jsem si uvědomil, že jsem udělal omyl ... Je možné se nyní vrátit alespoň k předešlému stavu? Jde mi o data. Pokud to chápu, tak byla smazána M/EBR. Disk byl v PC jako sekundární, obshoval pouze data. Díky za rady.
    Vrazit to do nějakáho jinýho kompu a projet program na opravu souborů. Teda jestli správně chápu, že ti jde o ty data.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Teď tam však není žadná partition, pokud jí tam vytvořím, přijdu o data, pokud se nemýlím?!

Podobná témata

1. Externí HDD: diskpart clean pomoc
    Od mr.scf v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-06-2013, 19:45
  2. Obnova dat z XFS
    Od toma_t v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-02-2011, 14:07
  3. Obnova dat: Obnova dat HDD
    Od drobek314 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 08-03-2010, 13:30
  4. Clean Lead-Free Flux ... pod čím hledat?
    Od Prott v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 09:28
  5. Obnova dat: Obnova dat
    Od Apophis66 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2008, 23:53