reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DiskPart - Clean - Obnova dat

cabannos (2)|7.6.2009 22:00
Zdravím,
jelikož Win XP si nevěděly rady s diskem, kde byl oddíl GPT, tak jsem využil jeden "chytrý" návod jak to převést na čitelný oddíl právě pro XP. Takže jsem použil v CMD program DiskPart a příkaz Clean. Naštěstí jsem si uvědomil, že jsem udělal omyl ... Je možné se nyní vrátit alespoň k předešlému stavu? Jde mi o data. Pokud to chápu, tak byla smazána M/EBR. Disk byl v PC jako sekundární, obshoval pouze data. Díky za rady.
Richmond (8084)|7.6.2009 22:10
Nejsem si jisty, ale pod W7 jsem si take smazal nechtene jinej disk a vratil jsem to zpet pomoci "create partition primary" a "select active"... Mam pocit, ze jsem ale musel jsete pomoci instalacniho dvd opravit boot...
Lax (97)|8.6.2009 10:36
[QUOTE=cabannos;257383]Zdravím,
jelikož Win XP si nevěděly rady s diskem, kde byl oddíl GPT, tak jsem využil jeden "chytrý" návod jak to převést na čitelný oddíl právě pro XP. Takže jsem použil v CMD program DiskPart a příkaz Clean. Naštěstí jsem si uvědomil, že jsem udělal omyl ... Je možné se nyní vrátit alespoň k předešlému stavu? Jde mi o data. Pokud to chápu, tak byla smazána M/EBR. Disk byl v PC jako sekundární, obshoval pouze data. Díky za rady.[/QUOTE]

Vrazit to do nějakáho jinýho kompu a projet program na opravu souborů. Teda jestli správně chápu, že ti jde o ty data.
cabannos (2)|8.6.2009 21:27
Teď tam však není žadná partition, pokud jí tam vytvořím, přijdu o data, pokud se nemýlím?!