Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Modra smrt

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Ne chodit to normalne, rychle, nepada nic, pred hodinkou jelo OCCT a v poradku....

Takze dekuji za rady, jeste bych se poptal jak jste zjistili ze to byla zrovna ta klavesnice a ty dva programky? Kde to najdu???
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Challenger_ii Zobrazit příspěvek
    Tak jestli tam nemáš nějakou škodnou, je to vada pamětí. Obvykle to dělá Rootkit nebo vadná RAM. Jestli jsou v PC dva a více modulů, vyzkoušej je samostatně nebo otestuj Memtestem a pod. Jinak s jedná o ovládač Logitechu G15 "Npfs.SYS", který to způsobil.

Jak si zjistil ze to bylo zrovna npfs.sys ???????

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Nezda se mi ze by to bylo tou hrou. Je to takova flashova hra......ted sem to jel nekolikrat a nic.....

Jinak, kdyz se mi to restartovalo tak mi poprve nenabehla aplikace klavesnice G15 a display nereagoval ( myslim display na klavesnici) tak sem to restartoval a uz to beha normalne.....
    Logitech je vyhlášen kvalitními periferiemi, ale taky umí nemile překvapit neodladěností ovládačů. Podobný problém jsem měl na MX 3000 a řešením bylo zapojení klávesnice namísto PS2 do USB. Výskyt BSOD v daném případě byl zcela nahodilý. Někdy třikrát za den, jindy ani jednou za měsíc. Nicméně po zapojení do USB, se žádná BSOD již neobjevila. To sice není tvůj případ, jelikož je jen na USB, ale výše popsané vzniklo po aktualizaci BIOSu.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Challenger_ii Zobrazit příspěvek
    Logitech je vyhlášen kvalitními periferiemi, ale taky umí nemile překvapit neodladěností ovládačů. Podobný problém jsem měl na MX 3000 a řešením bylo zapojení klávesnice namísto PS2 do USB. Výskyt BSOD v daném případě byl zcela nahodilý. Někdy třikrát za den, jindy ani jednou za měsíc. Nicméně po zapojení do USB, se žádná BSOD již neobjevila. To sice není tvůj případ, jelikož je jen na USB, ale výše popsané vzniklo po aktualizaci BIOSu.
    Muzes mi prosimte rict, jak jsi zjistil ze to bylo tim logitechem? Jak jsi zjistil ze to bylo tom nfps.sys a to ze to vzniklo az po aktualizaci biosu??????

Rad bych vedel jak to najit. BTW nerad porad otravuju, chtel bych si to dohledat sam. Hledal sem na netu nejakej program kterej otevre minidump, ale zatim jsem zadnej nenasel. Diky

Registrace
    May 2006

Ted se mi ten minidump podarilo otevrit programem Debugging Tools for windows, udelal jsem analyzu, tohle vylezlo a dal?????
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: analyza.jpg 
Zobrazení: 110 
Velikost: 149.3 KB 
ID: 11316  

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. modra smrt
    Od drwc v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 12-12-2014, 14:24
  2. Modrá smrt XP