Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 62

Téma: Vybírám sestavu pro hry

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    A já bych se jí nebál. Jasně, poměr cena/výkon samotné karty není nejlepší, ale při vyhlídce na co nejdelší životnost PC bez nutnosti upgradu je IMHO dobrou volbou.
    Nevím jestli je dobrou volbou ... spíše předraženou volbou. Jak jsem psal, nyní mi stačí GTX260tka na všechny hry v tom nejlepším rozlišení. V případě "nedostatku" lze grafickou kartu ještě taktovat. Čímž se výkon opět zvedne. Takže si myslím, pokud uživatel koupí GTX275, bude spokojen. Jinak žádná grafická karta nevydrží 4 roky na špici. Vývoj je "rychlý a tvrdý".
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Jak jsem psal, nyní mi stačí GTX260tka na všechny hry v tom nejlepším rozlišení.
    No, a mně zase přijde, že GTX260 pomalu dochází dech a přichází čas, kdy je třeba se začít uskromňovat. A to mám o kus taktnutou. Je to jenom o tom, co je pro tebe dost.

Občasný diskutér Avatar uživatele dinko
    Registrace
    Dec 2006

Rozhodni sa ako chceš, ale keď kupuješ komp na hry s grafikou za cca 8000, tak by som nebral grafiku ASUS, len kvôli tomu, že napr. pri kartách s 285gtx nedostaneš hru zdarma, dostaneš len nejaké prázdne kožené puzdro myslim...
    Napríklad:
    285ka od MSI - pri niektorých bolo pribalené RainbowSix vegas 2 a teraz myslim pribaľujú Tomb raider Underworld
    ZOTAC pribaľuje Race driver grid
    Leadtek myslim Neverwinter nights2
    Gigabyte dáva Far Cry 2

Len tak pre informáciu, samozrejme si to radšej over u predajcu ale Gigabyte a Zotac tam je to na 100%

P.S. Inak ASUS nič proti môj najobľúbenejši a vysokokvalitný výrobca, ale tak drahá grafika a nijaká hra zadarmo......

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od dinko Zobrazit příspěvek
    Rozhodni sa ako chceš, ale keď kupuješ komp na hry s grafikou za cca 8000, tak by som nebral grafiku ASUS, len kvôli tomu, že napr. pri kartách s 285gtx nedostaneš hru zdarma, dostaneš len nejaké prázdne kožené puzdro myslim...
    Od kdy se kvalita grafických karet hodnotí podle přiložených her ?
    Vždy jsem hodnotil podle kvality zpracování, chladiče, apod., ale to jsou asi podřadné věci

Občasný diskutér Avatar uživatele dinko
    Registrace
    Dec 2006

Vždy jsem hodnotil podle kvality zpracování, chladiče, apod., ale to jsou asi podřadné věci
    Od dneska.
    Bavme sa o 285gtx...Podľa mňa kúpiš za rovnakú cenu rovnako kvalitnú kartu u MSI, ASUSu a aj u Gigabyte. ALE: u MSI a u Gigabyte dostaneš ešte aj dobrú hru, čo môže byť pre hráča zaujímavé...
    Reč je o referenčnej 285ke na referenčných taktoch prípadne mierne od výrobcu zvýšených, myslím si že je fuk aké výrobca udáva a neudáva súčiastky, podľa mňa majú všetky tri karty rovnakú životnosť a teda aj kvalitu... Ale myslím to iba na karty s GPU 285GTX, ak je teda niekto rozhodnutý, že si kúpi GTX285.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

On to myslí dobře a kvalitní hra v ceně třeba 1k je opravdu přidaná hodnota, která se počítá ne?

On netvrdí, že je karta ASUS nekvalitní, protože nemá přibalenou hru (tos řek ty). On tvrdí, že je ta karta nevýhodná a s tím já souhlasím

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    No, a mně zase přijde, že GTX260 pomalu dochází dech a přichází čas, kdy je třeba se začít uskromňovat. A to mám o kus taktnutou. Je to jenom o tom, co je pro tebe dost.
    Myslím, že je pro mě lepší, dát teď o 2000 víc, než řešit za půl roku novou kartu.

Citace Původně odesláno od dinko Zobrazit příspěvek
    Napríklad:
    285ka od MSI - pri niektorých bolo pribalené RainbowSix vegas 2 a teraz myslim pribaľujú Tomb raider Underworld
    ZOTAC pribaľuje Race driver grid
    Leadtek myslim Neverwinter nights2
    Gigabyte dáva Far Cry 2

Len tak pre informáciu, samozrejme si to radšej over u predajcu ale Gigabyte a Zotac tam je to na 100%

P.S. Inak ASUS nič proti môj najobľúbenejši a vysokokvalitný výrobca, ale tak drahá grafika a nijaká hra zadarmo......
    Promiň, ale opravdu pro mě není důležité, jestli dostanu ke kartě hry potažmo si myslím, že ne vždy nové.
    Naposledy upraveno uživatelem radimmacha: 11-06-2009 v 12:59 Důvod: oprava

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od radimmacha Zobrazit příspěvek
    Myslím, že je pro mě lepší, dát teď o 2000 víc, než řešit za půl roku novou kartu
    Podle mě nejlepší řešení i pro náročné je brát nejvýkonnější grafiku s ještě dobrým poměrem cena/výkon, což je dneska GTX275. Za půl roku třeba koupíš něco ve stejné cenové relaci ale už s výkonem nad dnešní GTX295. Podívej jak dopadla 9800GX2 - nedávno highend na 12000,-, dneska neprodejný žrout elektřiny s výkonem kolem GTX260 (podle toho jak dobře zrovna SLI funguje a jestli stačí 512MB paměti, která se mimochodem nesčítá) a se všema nevýhodama multi GPU - spotřeba, škálování výkonu, synchronizace obrazu, AFR lag (z něho plynoucí pomalejší odezva her při stejném fps proti jednomu GPU).

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Podle mě nejlepší řešení i pro náročné je brát nejvýkonnější grafiku s ještě dobrým poměrem cena/výkon, což je dneska GTX275. Za půl roku třeba koupíš něco ve stejné cenové relaci ale už s výkonem nad dnešní GTX295. Podívej jak dopadla 9800GX2 - nedávno highend na 12000,-, dneska neprodejný žrout elektřiny s výkonem kolem GTX260 (podle toho jak dobře zrovna SLI funguje a jestli stačí 512MB paměti, která se mimochodem nesčítá) a se všema nevýhodama multi GPU - spotřeba, škálování výkonu, synchronizace obrazu, AFR lag (z něho plynoucí pomalejší odezva her při stejném fps proti jednomu GPU).
    Ta moje odpověď byla spíš na tu 260. Pokud to budu brát takhle, tak mi vychází nejlíp 285.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Pokud to budu brát takhle, tak mi vychází nejlíp 285.
    Uniká mi proč - s výkonem o 5-8 procent lepším a dražší o 40 procent proti GTX275.

//Edit: jestli chceš výkon dohnat do extrému, vem dvě GTX275 do SLI...nevýhodou je ještě vyšší spotřeba proti 295, výhodou je možnost osadit tiché chladiče a to, že v případě nefunkčnosti SLI v konkrétní hře můžeš jednu grafiku vyndat nebo třeba odprodat
    http://www.tomshardware.com/reviews/...-sli,2298.html
    Naposledy upraveno uživatelem elpsycho: 11-06-2009 v 21:20

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ještě bych se rád zeptal na relativní hlučnost tehle sest. Včera jsem si tady přečet o mnou vybrane case (Lian Li PC-A17 A), že nemá zrovná nejtišší větráky? Navic pokud jde o chlazení, stačí tahle sestava tak jak je navržena?
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...WB01JMZ01IUW01
    Naposledy upraveno uživatelem radimmacha: 12-06-2009 v 13:19 Důvod: oprava

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Vtehle sestavě mám RAM na 1600MHz a někde jsem našel tuhle tabulku. Co s tím?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: core_i7_intel.png 
Zobrazení: 91 
Velikost: 14.1 KB 
ID: 11370  

Nováček Avatar uživatele womi
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    na 22 LCD fakt nema smysl
    Jako smysl to nema, ale tak treba by mu tam sla Arma 2 i 20 fps

Registrace
    Feb 2008

Ještě bych se rád zeptal na relativní hlučnost tehle sest. Včera jsem si tady přečet o mnou vybrane case (Lian Li PC-A17 A), že nemá zrovná nejtišší větráky? Navic pokud jde o chlazení, stačí tahle sestava tak jak je navržena?
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...WB01JMZ01IUW01
    Investice do 3 ventilátorů v případě nespokojenosti již není zase tolik velká. zkušenost přímo s tímto modelem bohužel nemám, takže nemohu říci. Ale můžeš kontaktovat Drakena má podobný model.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Investice do 3 ventilátorů v případě nespokojenosti již není zase tolik velká. zkušenost přímo s tímto modelem bohužel nemám, takže nemohu říci. Ale můžeš kontaktovat Drakena má podobný model.
    Jasně. Takže vent. nebudu zatim řešit.

Takže pro i7-920 paměti max.1333? Nebo si pomůžu nějak s 1600?
    Naposledy upraveno uživatelem radimmacha: 14-06-2009 v 12:35 Důvod: oprava

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Hledám RAD SW a vybírám jazyk
    Od matej7 v sekci Programování
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-06-2013, 20:15
  2. LCD: Vybírám monitor 27-32 FHD hry, práce s PC
    Od Hadejkoho v sekci Monitory
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-01-2012, 14:16
  3. Vybírám studentský notebook za cca 12.000Kč
    Od Sonny90 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 11-08-2009, 12:23
  4. Vybírám měnič napájení do auta
    Od xkunes v sekci Zdroje
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 07-04-2008, 22:05
  5. 3,5" HDD SATA: Vybiram systemovy disk(y)
    Od dj.best v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 07-05-2007, 21:06