Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 96

Téma: Vlastní tvorba (skiny, billboardy, stickery...)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Me jeste napadlo udelat krychlycky pruhledny a potahnout je texturou plosnaku (jako je vpravo nahore na strance v zahlavi)... Osobne bych se kombinaci barev nebal (nemusi byt kazda kosticka jinou barvou - to zas ne)... BTW v cem to delas?
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    BTW v cem to delas?
    Cinema 4D R11

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Cinema 4D R11
    Ty woe, docela tezkej kalibr na par krychlicek
    Ja to delal ve Sketchi + gamma v Paintu (ale 3ds max jsem taky zvazoval... jenomze jsem linej...)

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Ty woe, docela tezkej kalibr na par krychlicek
    Ja to delal ve Sketchi + gamma v Paintu (ale 3ds max jsem taky zvazoval... jenomze jsem linej...)
    Já nic jiného nemám

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Přikládám první mapu s "hotovým" modem. Nejde o závody, ale o to, abyste si to mohli prohlídnout. Je to asi 4x větší, než to minule, tak mi změřte, jak dlouho se to sosalo. LoadScreen jen tak narychlo. Připomínky k čemukoli vítány.
    Připojené soubory Připojené soubory

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Tak... LS jsem nějak neviděl Stahovalo se to docela dlooouho, ale to neřeš, já zrovna stahuju a nechtělo se mi to vypínat Mod je fajn, co se mi líbí je modrý start, logo na startu, cp a cíli (možná by to chtělo nahradit nápis NADEO na CP ). Dále loga shw na hradech, projedu to ještě jednou jestli mi něco neuniklo.
    A co se mi nelíbilo - modrý booster a volnoběh a kompletně modrý podklad na tom tarmacu nahoře, ten bych nechal šedý

EDIT! - při druhém stažení tratě jsem již LS viděl. No, všiml jsem si modrých palem, ty mi moc nevoní stejně jako loga shw které nahrazují logo TM na mantinelech tratě stejně jako na takových těch válcích okolo dirtu. Co se mi ještě líbilo byl ten modrý okraj na běžné trati, nahrazující klasický zelený Snad nejsem moc otravný/přísný, jen tlumočím informace které byly získány při přenosu monitor -> oko -> mozek Moc jsem nad tím neuvažoval, spíš to jsou takové první dojmy
    Naposledy upraveno uživatelem jrx: 25-06-2009 v 17:45

Registrace
    Jan 2008

Tak... LS jsem nějak neviděl Stahovalo se to docela dlooouho, ale to neřeš, já zrovna stahuju a nechtělo se mi to vypínat Mod je fajn, co se mi líbí je modrý start, logo na startu, cp a cíli (možná by to chtělo nahradit nápis NADEO na CP ). Dále loga shw na hradech, projedu to ještě jednou jestli mi něco neuniklo.
    A co se mi nelíbilo - modrý booster a volnoběh a kompletně modrý podklad na tom tarmacu nahoře, ten bych nechal šedý
    EDIT! - při druhém stažení tratě jsem již LS viděl. No, všiml jsem si modrých palem, ty mi moc nevoní stejně jako loga shw které nahrazují logo TM na mantinelech tratě stejně jako na takových těch válcích okolo dirtu. Co se mi ještě líbilo byl ten modrý okraj na běžné trati, nahrazující klasický zelený Snad nejsem moc otravný/přísný, jen tlumočím informace které byly získány při přenosu monitor -> oko -> mozek Moc jsem nad tím neuvažoval, spíš to jsou takové první dojmy
    Díky za reakci!
    V téhle fázi mi šlo hlavně o zjištění, jak moc se toho dá modifikovat s ohledem na velikost výsledného zipu k downloadu. Neboli - nabarvil jsem téměř vše, co se dalo. Bohužel, zrovna nápisy NADEO a třeba i ty veliké billboardy a nebo nápisy TMUF na startu a cíli jsou buďto nějak chráněné nebo v nějakém jiném adresáři. Zatím nevím, jak s nimi hnout.
    Boostery se mi celkem líbí, uvidíme, co ostatní. "Tarmac nahoře" není tarmac, ale plech a já si myslím, že pokud vůbec měnit nějaký povrch, tak právě ten. Asfalt určitě ne.
    Válce kolem dirtu - tady jde o to, že tohle má na "svědomí" úprava jediného souboru, kterou jsem dělal proto, aby se logo objevilo na startu na té "bráně". V tomto i jiných případech potom zjišťuji, kde všude je tento prvek použitý. V tom souboru jsou všechny tyto gumové okraje a tento je jediný, kde se dá logo SHW dát (původně tam bylo TM). Ostatní jsou start, finish, multilap a ještě něco, co si teď nevybavuju. Ty palmy možná vypadají uhozeně, ale v tomhle modu bych chtěl, aby to bylo ve "firemních" barvách. Ale pokud bude shoda na jejich předělání, klidně.
    První dojem je vždy nejdůležitější!
    Jen se mi nepodařilo rozchodit takovou věc a to tu, že když si pak zkusíte udělat v tomhle modu večerní nebo noční mapu, okraje tarmacu budou zase zelené. Mají to na svědomí soubory okrajů umístěné v jiných adresářích, které se mi podařilo funkčně nahradit v mém instalačním adresáři a okraje pak byly modré i v noci. Bohužel se mi to samé nepodařilo rozchodit přes hosting (a nebo jsem zase někde něco...)
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 25-06-2009 v 18:41

Registrace
    May 2008

Dotahovalo se mi to +/- do minuty, jako vzdy se objevily upravy az po druhem startu (coz je myslim vlastnost, ne vada...)
    Palmy jsou ok (mozna by nebylo od veci udelat je "inverzne" jako s kaktusama), vytecne jsou ovsem turba na bordelu (dirt) a samozrejme start. Valce a mriz na skokanku se mi taky hodne libi, mene uz ten modrej "plech", ale na druhou stranu proc ne kdyz nekam vylozene sedne

Na zaver par screenu...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-25 18-54-48-20.jpg 
Zobrazení: 103 
Velikost: 147.6 KB 
ID: 11611   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-25 18-56-19-02.jpg 
Zobrazení: 107 
Velikost: 150.9 KB 
ID: 11612   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-25 18-56-56-94.jpg 
Zobrazení: 97 
Velikost: 150.1 KB 
ID: 11613   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-25 18-57-02-91.jpg 
Zobrazení: 105 
Velikost: 137.4 KB 
ID: 11614   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-25 18-57-48-71.jpg 
Zobrazení: 101 
Velikost: 144.4 KB 
ID: 11615   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-25 18-58-29-57.jpg 
Zobrazení: 98 
Velikost: 149.5 KB 
ID: 11616  

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Teď mě tak napadlo... jak by vypadaly palmičky se zeleným vrškem místo bílého. A střed třeba bílý. Mě to nějak nesedí to bílé nahoře... připomíná mi to zimu z crysis po tom útoku mimozemšťanů

Registrace
    Jan 2008

Teď mě tak napadlo... jak by vypadaly palmičky se zeleným vrškem místo bílého. A střed třeba bílý. Mě to nějak nesedí to bílé nahoře... připomíná mi to zimu z crysis po tom útoku mimozemšťanů
    No vidíš, a já si říkal, kde už jsem to viděl.... Tam mi šlo o to, aby nebyla šedá vedle bílé a šedá mi příjde lepší u země. Zelenou bych nedával, možná do dalšího modu. Možná modrou nahoru a šedý kmen...

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    No vidíš, a já si říkal, kde už jsem to viděl....
    Me se teda bily listi na palme libi (vypada to jako blondyna)

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Přikládám první mapu s "hotovým" modem. Nejde o závody, ale o to, abyste si to mohli prohlídnout. Je to asi 4x větší, než to minule, tak mi změřte, jak dlouho se to sosalo. LoadScreen jen tak narychlo. Připomínky k čemukoli vítány.
    Tak imho mne sa tie palmy páčia sú atypické ale zrovna ladia zo stromčekmi myslím že čo sa týka firemných farieb sú dobre usporiadané aj na hradoch aj na tých gumených ochranách na blate (chýba mi tam cieľ SHW) tie modré krajnice sú cool neviem prečo mne sa načítali asi ibe od tej modrej plošiny imho to sa mi pači je to také oživenie (BTW neviem či niekto z vás bol na BXP servery myslím server ktorého členom je Michi tak tam všetky trate vo svojich farbách) ak si ešte na niečo spomeniem dámvedieť.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    ...(chýba mi tam cieľ SHW) ...
    Mě ten červený cíl příjde dobrý, ale uvažoval jsem o nahrazení červených ploch bílo/šedomodrou šachovnicí. Osobně mi příjde lepší, když cíl září do dáli.
    Jinak, až to bude zfinalizované, upnu sem lokátor i kompletní zip modu. Nejen, že budete moci dělat nové mapy v tom modu, ale je dokonce možné relativně jednoduše převést starší mapy do SHW modu. Já teď mám SHW mod v instalačním adreáři (kdo se s tím má furt přesouvat ) a včera jsem chvíli jezdil na cizích serverech mapy v SHW modu. Škoda, že jsem nic nevyfotil...

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Zajimave, takove svezi. Jenom ten svetle modry beton je naprosto odpudivy.... A vsechny ty NADEO bych bez okolku nahradil SHWckama.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Zajimave, takove svezi. Jenom ten svetle modry beton je naprosto odpudivy.... A vsechny ty NADEO bych bez okolku nahradil SHWckama.
    Jak už tu padlo, světle modrý beton není beton, ale plech . Ale vzhledem k počtu "reklamací" s tím něco provedu.
    Jak už tu padlo, NADEa (snad zatím) nedokážu vyměnit.

Jinak dík!

Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. tvorba hudebního CD
    Od omnitek v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-07-2010, 15:55
  2. Tvorba videa
    Od michal.kolesa v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 09:46
  3. Tvorba webu
    Od Marekdv v sekci Programování
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 07-06-2009, 07:29
  4. Tvorba webu
    Od Marekdv v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-01-2009, 17:03
  5. RAID: Tvorba RAID 0
    Od Sommer v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-05-2008, 12:01