reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ANKETA: kolik jste dohráli her do konce...

Draken (1578)|10.6.2009 21:31
napadlo mě udělat anketu na to kdo jste kolik dohrál her do konce ,jakej titul vás bavil nejvíc a kterej naopak nestál za to ho dohrát...

třeba já dohrál sca 70-80 titulů a ještě víc jich mám načatejch...

namátkou jsem dohrál
Far cry 1,2 , NFS 3,6,U,U2,MW,Carbon ,Flatout 1,2 , GTI racing,ford racing 2 ,mashed,kobra 11 nitro
assassin creed,Quake 1,3 , UT03,04 ,gears of war ,Doom 1,2,3 , Colin 1,2,4,Dirt , COD1,2,4,5 , Juiced
Crysis,warcraft 3, armies of exigo, wampire the maquarade,bloodryane,mrazíka,gothic 1,2,3 ,lost planet
medal of honor pacific assalut, half-life 2,Spliner cell 1,2,3 ,dark messaih,riddick, heroes 4,5,fear, turok
James bond 007:nightfire,pán prstenu bitva o středozem....a další

z her se mi nejvíc líbil první Gothic ,warcraft 3 a riddick
a nejhorší byl NFS:carbon,Juiced a cobra 11 nitro
CommanderZ (512)|10.6.2009 21:52
Her jsem dohral hafo, vetsinou strilecky (ve strategiich nemam rad kampane). jen malo z nich ve mne zanechalo opravdu trvajici dojem.

Par kousku, ktere stoji za pripomenuti:
Halo - Na tu krasnou scenerii zvedajiciho se obzoru se zapomenout neda. A pribeh taky rozhodne nebyl spatny.
Dreamfall - Tahle hra u me ma hrozne moc nej. Nejlepsi a nejemotivnejsi pribeh. Nejsympatictejsi a nejprirozenejsi hrdinka. Nejsmutnejsi zaver. Tohle je snad jedina hra, u ktere jsem na konci mel pocit, ze mi zacnou kapat slzy.
Fallout 3 - Uzasna atmosfera, strhujici zaver. Bohuzel (jelikoz jsem se nezabyval vedlejsimi ukoly) velice kratke.


A co mi nestoji za to dohrat? Vetsinou prave strategie, kde cloveka zbytecne svazuji nejaka omezeni i pribeh stejne vetsinou za moc nestoji. Radsi si dam skirmish.

Prave hraju Mass Effect. Taky velice zajimava hra.
Smeli (2302)|10.6.2009 22:00
WOW, pamatovat si vše tak asi nenosím nic jiného v hlavě. Jinak, velice zajímavé dělení, řekl bych, že tak od 40ti nahoru začínají nolifeři, ne? :D
mstejska (2912)|10.6.2009 22:05
Civilization (I, II, III), Call To Power , Colonization, SimCity 2000, Transport Tycoon Deluxe, Dune II, Command & Conquer, Tropico: Mucho Macho, UFO Enemy Unknown

Wolf 3D, Doom, Terminator Future Shock
Arena, Daggerfall, Oblivion, The Witcher, GTA, GTA San Andreas
Need for Speed (Most wanted)?

A to bude asi všechno, nebo mi ostatní neutkvěly v paměti.
Draken (1578)|10.6.2009 22:10
hmm toho obliviona mam taky skoro dohranýho... ale štve mě, že mam všechny skilly na 100 a už nemam kde se zlepšovat...proto jsem to nedohrál :( ... v gothicu k tomu dojít nemůže
i když v gothic 2 nastala situace, že jsem zabil uplně všechno co šlo...teda asi krom dvou nesmrtelnejch postav (jinak ani živáčka)... jo a v gothic 1 byla zase místnost, kde se pořád generovali nový a nový demoni...takže prakticky nekonečno zkušeností...ale kdo by furt rubal demony:D
kevin00 (10238)|10.6.2009 23:37
Asi tak 50 her jsem mohl odehrát, ale opravdu nevím jistě. Co si ale na 100 % pamatuji, že jsem hrál hru Worms a hraji ji ještě dnes :)
xmarek (1676)|11.6.2009 07:39
Tak to si pamatuji přesně. Jedinou a to DOOM 1. :D
Nějak se mi na hry nedostává čas a ani energie. Stačí mi to rozčilování v práci. ;)
pas!k (3765)|11.6.2009 07:59
Zrejme nekolik desitek presne nevim kazdopadne s masivnim nastupem internetu u nas a multiplayerem me single hry v podstate prestaly zajimat a malo co si dnes zahraju na single .. posledni vec co jsem dohral byl mass effect
Zoidik (1405)|11.6.2009 08:43
Budu skromný.
CoD 1,2,5
NFS 5 - jsem se zasekl před koncem
dinko (82)|11.6.2009 08:54
Doom, Quake2 a 3, Unreal, Halo3, Hidden+Dangeours 1, Return to castle Wolfenstein, CounterStrike
Diablo2
Commandos1 a 3, StarCraft, Sudden Strike 2, Warcraft 3, CC Tiberian Sun, Dune2000
Hitman2, Tomb Raider2 a 3
Broken Sword1 a 2
NFS1, 2SE, 3, 4, U1, Most W., Carbon, Juiced, RPMtuning, Redline Racer, Road Rush, Ignition, MicroMachines
Veľa som toho nahral aj v NHL, NBA, FIFA 97-08
Mortal Kombat3 a 4, Tekken3 a Dark Ressurection
Flanker2.0

Za fakt najlepšiu hru, ktorú som dohral považujem:
Tomb Raider 2 - boli tam krásne prostredia a bola to fakt kvalitná akcia aj adventura v jednom, doteraz si to živo pamätám ako som to hral a dohral
Ďalšie najlepšie: Quake2, RTCW, H+D, Diablo2(hrám ho doteraz), Starcraft, Dune2000, Commandos, Tomb Raider3, Hitman 2, Broken Swordy, Ignition, NFS4, NHL98 a FIFA98(v tejto fife sa dal hrať malý halový futbal fakt zábava, v žiadnej inej som to nenašiel)
Najhoršie hry: ani neviem, ale ten RPMtuning ani neviem prečo som to dohral asi to bolo nejaké krátke..

Teraz nejak nemam na hry čas, hrával som keď som bol malý

Zabudol som na Splinter Cell ten som dohral 2x dosť ma bavil a Medal of Honor1 tiež dobra vec
Draken (1578)|11.6.2009 10:32
hmm.. u NHL mě bavil ročník 98 ... tam se dalo hrát i za jednoho hráče a pak 2004 kvůli častému hraní ve dvou na gamepadu(nezkutečná zábava) všechny ostatní díly po 2004 byly jen slabší a slabší odvar...
(2009 už snad nejde ani považovat za hokej)...
u FIFY jednoznačně FIFA 2000 (měl jsem svůj vlastní tým, dalo se tam krásně editovat)
a pak 2002 word cup... to byla bomba (grafika,emoce,hratelnost...atmosféra)
od Eura 2004 jsem raději přešel na PES 3..4..5..6..2008...2009 a na fifu už házím bobek (je to hra pro suchary,bez emocí,bez taktiky, goly padaj vždycky ze stejnýho místa...no)

a teď má vyjít NHL 2KSports 2010 (legenda z PS2), což by mohl být konečně pořádnej hokej
pas!k (3765)|11.6.2009 10:46
Jo mimochodem hra ktera me nejvic potrapila a dohrat ji sem bral jako vyzvu byla Project igi .. hral to nekdo? Samozrejme bez zadnych dodelavek ala save uprostred kola atd .. ta posledni mise byla porste peklo ..
meeee (1110)|11.6.2009 11:13
[QUOTE=pas!k;258521]Jo mimochodem hra ktera me nejvic potrapila a dohrat ji sem bral jako vyzvu byla Project igi .. hral to nekdo? Samozrejme bez zadnych dodelavek ala save uprostred kola atd .. ta posledni mise byla porste peklo ..[/QUOTE]

Jj, vzpomínám si na ni. Sice jsem sám Project IGI nehrál, ale vím, co si s tou poslední misí užil kámoš.:)
Kolik jsem toho dohrál nespočítám, ne že by toho bylo nějak extrémně moc, ale přeci jenom hraju hry už od osmibitů... Ale s jistotou můžu říct, že většina toho, co jsem dohrál, byla RPGčka a auta (arkády, simulace moc nežeru - pořádným volantem nedisponuju).
Richmond (8084)|11.6.2009 12:48
Me teda dal nejvic zabrat Another World (ten "novej" nejak nemuzu pokorit ani dnes), v posledni dobe i Red Alert 3 Uprissing, jinak auticka no problem i na klavesnici (LFS jsem jeste nezkousel) - bez problemu jsem hral nekolik mesicu GranTurismo 2 pres emulator (chybela mi snad jen jedna 24h Endurance, dve garaze po 100 autech, licence na gold...). Mit tu playstationa tak dam 4-ku do pul roku ;)
eraser (0)|11.6.2009 12:59
Dohral som kopu hier, pričom najviac času som trávil gamesením ešte v dobách MS-DOS a v začiatkoch Win95, pričom práve MS-DOS mal v sebe to čaro, že sa človek musel najskôr pohrať s nastavením, aby hru rozbehal - konfigurovať RAM, najmä uvoľniť konvenčnú pamäť, rozchodiť zvukovú kartu, to bola taká skutočná predohra. :)

Momentálne už herne abstinujem, jednak nie je čas, tie nové hry nemajú dané kúzlo a taktiež i HW by sa musel upgradovať, lenže načo? Jednoducho som sa dostal do fázy, kedy spomínam na staré herné skvosty a nové nepoznám, ale aspoň mám viacej času na iné aktivity a hlavne šetrím peňaženku. ;)

Čo sa týka dohraných titulov, tak to by som musel veľmi podrobne a dlho loviť v pamäti, aby som ich sem kompletne vypísal... chcelo by to zoznam, v ktorom by som zvýraznil tú hru, ktorú mám dohratú, prípadne, s ktorou som sa vôbec stretol a poznám ju.
Richmond (8084)|11.6.2009 13:06
Jj - taky jsem toho nazoru, ze za doby Sinclairu/DOSu byly hry proste lepsi ikdyz graficky nekde jinde. Viz. treba letosni E3 - krome Section7 (a Rage, kterej ovsem vyjde buhvi kdy a AvP jakbysmet) se vse toci stale kolem pokracovani her (resp. nastavovani kase). Ja bych treba i hral, ale opravdu dnes neni co a kvalitni hry jsou jeste ve stadiu vyvoje :cry
dzandra (1368)|11.6.2009 13:30
Já toho dohrál hafo - no však pařím už od 90tého, s návodem jen 7dní a 7nocí, tajemství oslího ostrova a broken sword1,

Nedohrál jsem crysys (nějak mě to nechytlo), a 1a2 descent na insane(můj bratr teda na jinou obtížnost nehrál) :D
Draken (1578)|11.6.2009 13:41
hele co řikáte na armu2?

další hra co si nikdo na cery high nikdo nezahraje...
ale grafika je asi nejlepší co kdy ve hrách byla... crysis je proti tomu "močál"
Jiziii (796)|11.6.2009 17:00
no teď nad tim přemejšlím a moc toho není
Mafii 5x
Zaklínače 2x
Heroes V tribes of the east 1x ale dalo mi to zabrat
Worms Armagedon 1x mi to stačilo
NFS - Undercover 1x Carbon 2x Most Wanted 1x Anderground2 3x
a eště kdysi dávno RCTycoon
Kirk1 (850)|11.6.2009 17:03
Hier mám odohraných celkom dosť nejdem ich tu vypisovať iba spomeniem tie ktoré ma tak zdrapli za srdce a to bola jednoznačne Mafia, Hidden and Dangerous2, Half LIfe 2, Ghotic 1,2,3, Oblivion, :inlove je ich viacej ale na tieto si práve teraz spomínam ak sa mi bude chcieť tak pohľadám v mojej zbierke ktoré hry som hral.
IMHO super Anketa:thumb
Sikil79 (429)|11.6.2009 18:14
Hlasoval jsem 81 a víc. Ne pro ten komentář, ale kvůli tomu číslu. Dělal jsem si i seznam, ale asi jsem ho zapoměl zálohovat při reinstalaci OS. Jo kdysi jsem pařil fest a to jsem v pohodě stíhal ostatní práce. Možná taky proto, že mám raději si něco zahrát, než čumět na bednu a možná taky, že běžné střílečky typu Call of Duty, Doom3 atd. jsem měl zmáknuté za 2-3 dny a to jsem nikdy necheatoval a vždy jsem jel na obtížnost NORMAL a výše. Jediné co mi vydrží na déle jsou RPG a strategie ale RPGčkám dávám přednost. Teď už hraju spíš jen po večerech. Zrovna mám rozjetý HOMAN5 a TES4: Oblivion s pluginem Oscuro's Oblivion Overhaul 1.33
[QUOTE=Draken;258455]hmm toho obliviona mam taky skoro dohranýho... ale štve mě, že mam všechny skilly na 100 a už nemam kde se zlepšovat...proto jsem to nedohrál[/QUOTE]

Měl bys ten plugin zkusit. Je pravda, že si klade vyšší nároky na HW než původní Oblivion (hlavně v otevřených oblastech s mnoha NPC), ale stojí za to.:thumb K tomu mám ještě plugin Natural Eviroment a hratelnost je zase o pár tříd výše.

EDIT: OOO download
grafnev (69)|11.6.2009 18:37
81 a vic ... ale rozhodne nehraju nove veci :), jde o pocet ne o komentar
Saboteur, Saboteur2, Netherearth, Renegade, Bombjack, Podraz III, Ucitel (na konci byla pismenkova strilecka ... takze priklady pro prvni tridu a pak hura parba) ... Znate?

Wolfenstein, Doom, Doom2, Dune, Dune2, Transpor Tycoon, Railroad Tycoon, Civilizace (ta s tema ctvereckama), Hexen, Heretic, Duke Nukem, Master of Orion, UFO, UFO2 (i kdyz po odehrani par set misi to prestalo bavit)

+ vybrane "novejsi" tituly, bavi me hlavne hry, ktere maji nejakou myslenku, uroven grafiky me zase tak moc nezajima (ani nemuze, vzdy mam pocitac tak o 2 "roky" pomalejsi nez je vhodne)

+ Dalsi spousta flashovek - nepocitam kraviny, beru take jako hry (typu Sonny, Sinjid shadow warrior, gemcraft, protector, DTD ...)
Draken (1578)|11.6.2009 18:40
hmm taky tam mam nějakej prsten a štít takže asi 65% poškození se vrací protivníkovi...prakticky jen proběhnu krajinou nabalim na sebe 20 minotaurů a 15 kamenožroutů... a oni se o mě sami zabijou :D

jinak chodí to dost plynule, takže ten mod asi zkusím protože moc her co by mi mizerně chodilo nemám:p

z freewarovek stojí za to egypt ball,star sword,Czech fotbal manager 2002 nebo třeba mravenci,bulanci,fishtales,dostihy (takovejch 30 oblíbenejch freewarovek mám)
jo a nemůžu zapomenout na stařičké Death rally které jsem dojel tak 4x
Richmond (8084)|11.6.2009 19:28
Aha, tak to jsem spatne pochopil textove vyjadreni ankety - dohral jsem toho docela dost (taky bych si troufl na tu posledni kategorii), ale jsem vybiravy takze nehraju kazdou kravinu (predevsim se vyhybam variacim na Diablo apod.)
Kirk1 (850)|14.6.2009 08:47
Mafia, Hidden and Dangerous2, Half LIfe, Half LIfe - Blue Shift, Half LIfe 2,Half LIfe 2- Episode One, Ghotic 1,2,3, Oblivion, NFS - Hot pursuit2, NFS - Undergraund, NFS - Undergraund2, NFS - Most Wanted, NFS - Carbon, Colin McRae Rally 5,
Torino 2006, F1 1999 až 2002, NHL 2004, 2006, Fifa 2003, 2007, Age of Empires 1,2, Age of Mythology, Heroes of Might and Magic 3, Neighbours from hell 1,2, Rise of Nations,The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay,
Return to Castle Wolfenstien, Wolfenstein - Enemy Territory, Knights and Mechants, Hitman 2, Prince of Persia - Sand of time,Prince of Persia - Warrior Whithin, Polda 1,2,3,4,5,Doom3, Doom3 - The resurection of Evil, Constantine,
Vietcong 1,2, Vietcong - Fist Alpha, Painkiller, Painkiller - Batle out of hell, Friday Night 3D pool,Sid Meiers Pirates!, Silent storm, Pro Evolution Soccer 4, Diablo, Comandos,The Sufering, Whiteout, Cold Fear, Lego Star Wars,
Tief - Deadly Shadows, Heavy metal, Unreal Tournament 2004, Generals, Rome total war, Fallout 1,2, Chrome, Medal of Honor - Allied Assault, Medal of Honor - Pacific Assault , City Life, Mockba to Berlin, The Stalin Subway,
S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl, Battlefield 2, Call of Duty 2, Warlords Battecry, FarCry, Johanka z Arku, Ice Age2, Gooka2, F.E.A.R., Quake4,Dungeon Siege,

A samozrejme nemôžem zabudnúť na jednu na odreágovanie :D Serius Sam - The First Encounter, Serius Sam - The Second Encounter, Serius Sam 2,
Ako sa tak teraz na to pozerám tak som sa asi pomýlil v hlasovaní :notsure:D a to som ešte isto na zopár hier zabudol samozrejme x adventúr flashiek a demá to ani nerátam
Lukáš 85 (132)|16.6.2009 13:28
Jelikož na mém pc toho moc nešlo,tak dohraných her bylo pomálu.Avšak tytuly jako Need for speed 2- undergroud, Max Payne , jsou hit.Teď válčím s korejci v Crysis,kdysi jsem ze vzteku z neúspěch smazal need for speed most wanted.Jinak jsem pořídil PS3 na rozšíření obzoru, zde hraju Unreal Turnament
Dufinos (422)|19.6.2009 15:55
Osobně mívám "období žánrů"... Je pravda, že teď poslední dobou už docela dlouho převládají střílečky... Až na pár výjimek, jako jsou závodní hry (u těch se ale většinou po čase tak nervnu, že je musím na pár měsíců opustit :D :D ), popř. strategie (nyní hraju Sins of Solar Empire - docela mě to chytlo) potřebuju "vidět stříkat krev"... Hlavně se u těchto her po "perném dni v práci" nejlépe relaxuje. Přeci jenom člověk může "úplně vypnout" a nechat za sebe jednat pudy :D

Co mě za poslední cca. 3 roky nejvíce uchvátilo? Gears of War, Dead Space, oba díly STALKERa, CoD4 MW, Crysis (vč. Warheadu)... Je pravda, že si vývojáři už dávají záležet, a tak her, které jsem nedohrál, jelikož stály za starou bačkoru je jen velmi málo...
wanrouter (126)|20.6.2009 11:52
No, DOOM-ovky od vymyslu sveta :) naozaj vsetko co ste tu z nich vymenovali...

Hraval som aj Warcraft serie, StarCraft, Jagded Alliance...

Najviac mi ucarovala Half Life 1 a niekedy by som si chcel zahrat jej source verziu, momentalne cakam na black mesa source. Aktualne dohravam Clear Sky a nedavno som presiel Cryostasis.
kamikadzejj (94)|27.2.2010 10:34
no ja som dohral asi 10 hier....polda 1-5:-)....a hlavne ma bavia hry z druhej svetovej vojny......ta atmosfera....oj:_)
VLAN (656)|27.2.2010 17:59
Já myslel, že je to nové téma, ale nakonec jsem se všímnul, že je zde opět místní vykopávač mrtvol :D
durib (1141)|27.2.2010 19:01
Mam za sebou urcite tak 60 kousku, vcetne datadisku. Pokud se tam pocitaji i neplacene hry, tak je jich urcite pres 90. Zacal jsem hrat v dobe, kdy se jeste hry prenasely na tech obrich disketach, pasky pamatuje jen muj otec:cool:
Prvni skutecne dohrana hra byla Tom a Jerry, Doomy jsem hral, ale nedohral ty puvodni verze. Dohral jsem az Doomsday, kde byla podpora mysi. Nejvice casu jsem asi stravil s HL2 a modifikacema vseho druhu, dodnes si zahraji CSS po netu. Parim stale rad, i kdyz uz neni moc dobrych kousku a cas a nalada.
VLAN (656)|27.2.2010 19:20
[quote=durib;353619]Mam za sebou urcite tak 60 kousku, vcetne datadisku. Pokud se tam pocitaji i neplacene hry, tak je jich urcite pres 90. Zacal jsem hrat v dobe, kdy se jeste hry prenasely na tech obrich disketach, pasky pamatuje jen muj otec:cool:
Prvni skutecne dohrana hra byla Tom a Jerry, Doomy jsem hral, ale nedohral ty puvodni verze. Dohral jsem az Doomsday, kde byla podpora mysi. Nejvice casu jsem asi stravil s HL2 a modifikacema vseho druhu, dodnes si zahraji CSS po netu. Parim stale rad, i kdyz uz neni moc dobrych kousku a cas a nalada.[/quote]

SOUHLAS, první pořídná hra byl Tom and Jerry, vzpomínám jak jsem to kalil na Pentiu :D Je fakt, že staré hry bývaly asi lepší než to, co je teď. Dnes je většina her bez příběhu, ale dělají nám radost a potěšení např. hry: Dragons Age, Mass Efect II+I, HL2EP2(když jmenuji ty nové), snad bude kvalitní i nová Mafia.
kinikini (45)|27.2.2010 20:37
celkem jich mohlo být tak 15, z těch zábavnějších určitě NFS Porsche, GTA III+Vice City+San Andreas a už velmi letitý Warcraft 2 :-)
Bender26 (7)|1.3.2010 17:37
Tak to ja bych už ani snad nespočítal.Když nebudu počítat ty starý hry jako Doom,Duken,Blood atd...Tak alespon 50-70 her beru ty novější tak rok 2000-2010.Hry co me opravdu zaujaly Flashpoint,Mafia,Far Cry,Mass efect 2,AvP,NFS,Final Fantasy ard.,..Je toho opravdu hodně
Kubajs66 (171)|5.3.2010 14:48
Tak koukam že je tady docela dost pařmenů myslim ale že se tam měli dát menší čísla =D já taky rád hraju ale spíše multiplayer a proto sem jich dohrál do konce asi jen 4 =D=D
Kubajs66 (171)|5.3.2010 14:49
[quote=VLAN;353628]SOUHLAS, první pořídná hra byl Tom and Jerry, vzpomínám jak jsem to kalil na Pentiu :D Je fakt, že staré hry bývaly asi lepší než to, co je teď. Dnes je většina her bez příběhu, ale dělají nám radost a potěšení např. hry: Dragons Age, Mass Efect II+I, HL2EP2(když jmenuji ty nové), snad bude kvalitní i nová Mafia.[/quote]

Vzpomínam si na tu hru docela dost hustý =)
Kubajs66 (171)|5.3.2010 14:51
Určitě někdo znáte Red Alert 2 to je panečku strategie to neni jako dnešní hry...Tamste se těšili na každou další misi =) akorát už je problém jí rozjet na dnešních počítačích bez kostiček =(
Infinity (40)|5.3.2010 15:48
[quote=Kubajs66;355877]Určitě někdo znáte Red Alert 2 to je panečku strategie to neni jako dnešní hry...Tamste se těšili na každou další misi =) akorát už je problém jí rozjet na dnešních počítačích bez kostiček =([/quote]

2. dil me moc nanadchnul, zato 3 byla luxusni! :)
Hansol58231 (25)|9.3.2010 13:48
Já dohrál asi jen 4. ale ne žebych si knim sedl a během jednoho dne je dohrál, ale vždy sem hrál jen chvíly a třeba jen 3x za tejden.

Byly to hry: MAFIA,Tony Hawk´s pro skater 2,Vietcong 1,Hidden and Dangerous 2.