Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Naladění TV na PC-začátečník

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Dobrý den,potřeboval bych poradit s následujícím: Mám nový notebook a mám v něm TV kartu(teda doufám):AVerMedia Hybrid H/W MPEG Card, M115(DVBT/NTSC/PAL/SECAM/FM) a antenu...chci se zeptat,půjde mi naladit nějaký televizní kanál,případně,jaký mám použít software? Předem moc děkuji
    Miika
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Takže: méte hybridní televizní kartu, tzn. že můžete mít buď digitální nebo analogový příjem. Je dobré zjistit, zda se nacházíte v lokalitě, kde by mohlo být digitální pokrytí. Zkuste nainstalovat software přiložený k produlktu. Karta bude mít výstup na anténu, tak ji zkuste připojit. Pro digitální příjem teoreticky postačí prut bez zesilovače. Zapněte automatické hledání kanálů a napište výsledek.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

No,to jsem už dělal,připojil jsem anténu a v programu Ausu Mobile Theater 4.0 jsem dal scannovat programy,ale právě to nic nenašlo,tak proto jsem se ptal,jestli můžu TV naladit...tady u nás asi nebude moc dobrej signál,ale třeba v Plzni bych mohl něco naladit?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

mapa pokrytí je zde:http://www.prijimace.cz/mapa.php. Zkuste připojit anténu na klasický antení rozvod. (vytáhnout kabel z televize a připojit ho do TV tuneru). Jinak většina informací je rozepsána na stránkách https://www.tvfreak.cz/

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od miika
    ...,ale třeba v Plzni bych mohl něco naladit?
    V Plzni pokud vím digitál ještě nejni. Mám taky hybridní kartu (interní PCI Hauppauge), chytám v poho analogově ČT1, ČT2, Nova, Prima na společnou domovní anténu.

Frekvence následující:
    223,25 ČT1
    49,75 ČT2
    207,45 Nova
    191,25 Prima

Podobná témata

1. Vodní chlazení přestavba základu thermaltake (začátečník)
    Od jerryxlol v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-09-2010, 14:04
  2. vodní chlazení-jen pro cpu,na cca 200w-začátečník
    Od MM_tank v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-02-2010, 14:11
  3. Přetaktování začátečník DUO CORE
    Od Amosak v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 00:16