Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 60

Téma: Studentský notebook do 18000 Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

ještě dotaz, teď jsem narazil na http://www.alza.cz/toshiba-tecra-a10-11m-d99291.htm kterej je asi lepší, tamta černá toshiba nebo tahle? je nějaká nevýhoda v tom že ta černá je celá lesklá?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

no nevim jestli sis vsiml tak u prvniho vybraneho nb je deklarovana vydrz baterie na 2,2 hod coz je docela malo. Druhy nema vyderz vubec uvedenu ale vzhledem k tomu ze bezi na AMD chipsetu, tak muze byt vydrz jeste horsi. Navic kompletne leskla uprava obvzlast na klavesnici neni to nejlepsi - zustavaji smouhy,...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

oki tak jakej byste doporučoval?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

např již zmiňované Lenovo - http://www.alfacomp.cz/php/product.p...450810140CEOQI
    ale hodně zaléží na tvých požadavcích. Osobně jsem také teď vybíral nb na vejšku sice s o pár tisíci větším limitem ale kladl jsem si požadavky: přenosnost(tady je na zvážení jestli opravdu stojíš o 15", protože 13" je opravdu na přenášení lepší), výdrž - dal jsem si limit víc než 3 hodiny(nakonec jsem skoncil asi s 4,5hod), pevnost - když se bude přenášet tak bude namáhán a aby se nerozpadl tak jsem vyradil znacky ktere se o pevnost moc nesnazi (ted at se nikdo neurazi u me to bylo ACER, ASUS, MSI) apak jsem vybiral treba na alfe nebo kdekoli jinde dle jejich razeni vhodne nb(dle ceny, nejakeho pozadovaneho taktu procesoru, pameti a HDD). O vybranych jsem si zjistoval neco vic. Neco takoveho bych ti taky doporucil, zakladni veci si najdes a zaroven si u toho poradne ujasnis co chces, kdyz si prectes i nejakou recenzi. A nebo si to usetris a nechas si poradit nb, ikdyz jsi poradne nenapsal co skutecne potrebujes. Ale pak se nediv az svuj nb nebudes moci pripojit k externimu monitoru co mas doma, nebudes mit bluetooth, tvuj externi hardisk nepripojis protoze nebude mit e-sata port,...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Potřeboval bych nějakej dobrej notebook do 19000. Chci to mít na internet, nějakej výkonnej, protože mě dost štve jak u pomalých notebooků ještě s vistama trvá než se zapne blbej word, či prohlížeč...dále bych to chtěl mít dost na filmy, takže aby ten notebook měl pěknej obraz, velikost chci 15,4 to mi připadá optimální, rozlišení stačí 1280x800 bo tak nějak podobně...notebook na hry nepotřebuju,stačí aby to zvládlo tak 2-3 roky staré hry, to myslím, že nebude problém, nejsem moc vášnivý hráč. Jo a dyžtak abych baterie něco vydržela pokud možno... Tak nějak jsem brouzdal a našel tenhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60299 co na něj říkáte a celkem na Fujitsu-Siemens, kámoš, kterej se celkem vyzná v kompech říká že noteboky do 15-20000 jsou nejlepší F-Siemens jsou nej a pak od 20000 výš jsou nejlepší Dell, co myslíte vy? a sry že to píšu po třetí, tamty předtím jsou nepovedený, a nevím jak se smažou...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

nějaký detaily-tak budu ho přenášet v báglu tak aby taky něco vydržel je fakt že ten co jsem uvedl je starší a výdrž nic moc nemá, potom nechci aby ten notebook nebyl lesklý celý jako to mají nějaký toshiby na kterých je vidět hnedka otisk prstu, potřebuju to na internet aby to dokázalo chytat wi-fi atd. v tomhle se moc nevyznám ale na net to chci mít hlavně, pak nějaká ta výdrž tak kolem 4 hodin třeba pokud možno, potřebuju k tomu občas přidělat foťák a mobil, ty hry no nevím no, na to fakt nejsem ale teda pokud možno tak ten Heroes 5 aby se tak nějak na normální detaily rozjel ale to není podmínkou, jinak hlavně chci filmy no tak aby to mělo nějakej lepší display, vím že notebooky nejsou tak super jako LCD u kompů, noale aspoň trošku fajn aby se na to dalo koukat, nepotřebuju aby to mělo dobrý repráky, já si k tomu dám své v bytě a mezi lidma zvuk potřebovat nebudu nebo budu mít sluchátka, a webku taky nepotřebuju, je to k ničemu...

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Ten notebook je imho ok, možná bych se ještě podíval na notebooky Lenovo řady SL(500).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Ten notebook je imho ok, možná bych se ještě podíval na notebooky Lenovo řady SL(500).
    no ten co jsem tam dal má fajn parametry ale je už starší model a je to takovej plasťák, ten asi moc nevydrží

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

a ten Lenovo nemá ESATA, já potřebuju ke kompu pokud mžno dát ten foťák a mobil...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

a rozlišení stačí 1280x800

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

A Hewlett-Packard Pavilion dv5-1115 (FP728EA) by se ti třeba nelíbil? Jinak Toshiba v téhlé cenové kategorii má taky spoustu kvalitních kousků s e-sata, jenže u nich je problém, že je dělá v té lesklé úpravě a jde na tom vidět každý otisk a to někomu může třeba vadit..

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Mám dojem že HP Pavilion notebooky jsou taky v lesklý úpravě. Kámoš jeden má a je lesklej od hlavy až k patě ....jinak tato problematika mě momentálně (v blízké budoucnosti) taky zajímá, záleží jestli se dostanu na vejšku nebo ne a pak budu potřebovat něco téměř přesně s takovýma parametrama jaký potřebuje hudson

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    Mám dojem že HP Pavilion notebooky jsou taky v lesklý úpravě. Kámoš jeden má a je lesklej od hlavy až k patě ....jinak tato problematika mě momentálně (v blízké budoucnosti) taky zajímá, záleží jestli se dostanu na vejšku nebo ne a pak budu potřebovat něco téměř přesně s takovýma parametrama jaký potřebuje hudson
    Lesk je akorát na víku pokud si dobře vzpomínám (známý ho taky má). Toshiba je lesklá celá a navíc černá a tam to půjde vidět hrozně.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    jinak tato problematika mě momentálně (v blízké budoucnosti) taky zajímá, záleží jestli se dostanu na vejšku nebo ne a pak budu potřebovat něco téměř přesně s takovýma parametrama jaký potřebuje hudson
    ntb na vejšku vypadá poněkud jinak
    viz
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=35133

jako ideální kandidát se jevil acer timeline do shlédnutí jeho displaye
    takže další je Hewlett-Packard ProBook 4510s s tím že display má opět led čili s největší praděpodobností bude barevné podání hnusný, úhly mizerné, ale nebude mu vadit světlo (jako většině leských displayů včetně toho v aceru)
    nebo Hewlett-Packard 6730s to nemá led tam by moh být display použitelný

BTW: důležitější než se na vš dostat je tam přežít

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    ntb na vejšku vypadá poněkud jinak
    viz
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=35133
    Tak se mi zdá, že se v tom tématu řešilo na chlup to samý co zde