Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 60

Téma: Studentský notebook do 18000 Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Od září nastupuju na vysokou školu a potřeboval bych nějakej dobrej notebook do 18000. Chci to mít na internet, nějakej výkonnej, protože mě dost štve jak u pomalých notebooků ještě s vistama trvá než se zapne blbej word, či prohlížeč...dále bych to chtěl mít dost na filmy, takže aby ten notebook měl pěknej obraz, velikost chci 15,4 to mi připadá optimální, rozlišení stačí 1280x800 bo tak nějak podobně...notebook na hry nepotřebuju,stačí aby to zvládlo tak 2-3 roky staré hry, to myslím, že nebude problém, nejsem moc vášnivý hráč...předem díky za příspěvky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

osobně bych vyčkal s nákupem ntb až na září
    třeba už bude ten microsoftí program pro přechod z visty na 7 zdarma

jinak ntb co budeš nosit i do školy by s píš měl být 13ka(aby se moc neprones) s výdrží ideálně nekonečno (dostačující je tak 4 až 6h) mi vždycky přišli strašně vtipný ty skupinky lidí kolem jediný zásuvky ve třídě tradující pozice na prodlužovačce

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

řeba už bude ten microsoftí program pro přechod z visty na 7 zdarma
    Ten uz AFAIK plati od zacatku cervna.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    ...mi vždycky přišli strašně vtipný ty skupinky lidí kolem jediný zásuvky ve třídě tradující pozice na prodlužovačce
    Odkud to znám?

No k tématu... buď jak říká matyyy, koupit něco malinkého, bude se to lépe nosit. Ale pokud ti nevadí větší a těžší notebook (15,4 jak říkáš) asi bych vzal Lenovo ThinkPad SL500 (NRJP7CF) nebo Lenovo ThinkPad SL500 (NRJP3MC) což je levnější verze toho prvního. Má pomalejší procesor (o 100MHz), levnější win (místo Vista Bussines je tam "jen" Home Basic), chybí Bluetooth a čtečka otisků (záleží na tobě jestli to využiješ), ale zato o 1GB více paměti. Požadovaný cenový limit, matný displej, kvalita Lenovo. Teda pokud nebude vadit taková ta typická lenovácká "hranatost"

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

a jak dlouho tomu Lenovo vydrží baterka?

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Tak to bohužel nevím takhle z hlavy. Mám známého co tento NB vlastní, ale momentálně si válí šunky u moře takže se ho asi nezeptám. Na stránkach lenova je pouze údaj Battery life - min/max: 4.0 Hrs. Ono to s žádným notebookem a výdží baterie není moc slavné, ale tragicky bych to také neviděl.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

tak nějak mám vyhlídnutej tenhle http://alza.cz/toshiba-satellite-a300d-20e-d112631.htm , jakej je váš názor? píšou že má výdrž tři hodiny, a ještě nevím jakej je rozdíl mezi lesklým a matným displayem...

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od hudson161 Zobrazit příspěvek
    tak nějak mám vyhlídnutej tenhle http://alza.cz/toshiba-satellite-a300d-20e-d112631.htm , jakej je váš názor? píšou že má výdrž tři hodiny, a ještě nevím jakej je rozdíl mezi lesklým a matným displayem...
    Leskly displej ma lepsi barvy, ale za mene priznivych svetelnych podminek (slunce, nesikovne umistena lampa...) se obraz vice kazi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

jasný a co říkáte na ten notebook, a jestli je to s tím displayem tak, tak budu chtít radši ten lesklý, stejně na filmy budu čučet v noci

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

jinak u toho notebooku se mco nevyznám v procesoru co má, vůbec jsem o tomhle neslyšel, ale ty 4 GB RAM je pěkný :-)

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Tak pokud ti nebude vadit lesklý tak tu toshibu klidně vem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

jasný asi ji vezmu a řekněte mi prosím ještě něco k tomu procesoru ať jsem o něco chytřejší a vím do čeho jdu

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

ZDE máš podrobné info Jestli tě neberou číslíčka, tak je to prostě obyčejné mobilní dvoujádro na frekvenci 2200MHz

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

jasný jasný, a to je asi o něco horší než core 2 duo že? no ale má to ty 4 GB tak se to asi nějak vyrovná? ale dyžtak se mi nesmějte, v tomhle se moc nevyznám, dřív jo, dřív to bylo o dost jednodušší ale teď je toho strašně moc

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od hudson161 Zobrazit příspěvek
    jasný jasný, a to je asi o něco horší než core 2 duo že? no ale má to ty 4 GB tak se to asi nějak vyrovná? ale dyžtak se mi nesmějte, v tomhle se moc nevyznám, dřív jo, dřív to bylo o dost jednodušší ale teď je toho strašně moc
    No horší bych zrovna neřekl. Nevím jaký tam je výkonnostní rozdíl, ale u notebooku to je celkem jedno Nebudeš snad na tom provádět fyzikální výpočty

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. studentský notebook
    Od mistrlistr v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-08-2009, 08:10
  2. Vybírám studentský notebook za cca 12.000Kč
    Od Sonny90 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 11-08-2009, 12:23
  3. Studentský notebook do 20tisíc