Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: <SHW>Don'tWorry,BeHappy001

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Tuhle také znáte, ale trochu jsem jí "zplynulil" a doplnil bannery SHW.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot58.jpg 
Zobrazení: 206 
Velikost: 39.9 KB 
ID: 11436   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot59.jpg 
Zobrazení: 193 
Velikost: 48.2 KB 
ID: 11437  
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Jan 2008

příloha
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 17-06-2009 v 22:24

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Zajimava fun trat. Trosku slozitejsi, ale da se.

Mel bych v zasade dve vytky:
    1) ta silenost na zacatku je jednou zajimava, ale pak uz jen zdrzuje.
    2) Kdyz se clovek na konci pred poslednim skokem nekde trochu zpomali a nedoskoci do cile (na to bohate staci skrabnout se o ty sloupky), ale spadne na tu silnici pod nim, tak vubec nevi, ze jede spatne. Ja jsem po te silnici pokracoval az do nejakeho checkpointu, kde mi bylo divne, ze to neukazuje cas. Chtelo by to tam dat nejake cedule "Wrong way" nebo tak neco.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Zajimava fun trat. Trosku slozitejsi, ale da se.

Mel bych v zasade dve vytky:
    1) ta silenost na zacatku je jednou zajimava, ale pak uz jen zdrzuje.
    2) Kdyz se clovek na konci pred poslednim skokem nekde trochu zpomali a nedoskoci do cile (na to bohate staci skrabnout se o ty sloupky), ale spadne na tu silnici pod nim, tak vubec nevi, ze jede spatne. Ja jsem po te silnici pokracoval az do nejakeho checkpointu, kde mi bylo divne, ze to neukazuje cas. Chtelo by to tam dat nejake cedule "Wrong way" nebo tak neco.
    Díky za reakci!
    1. ta mapa je starší a tehdy mě to bavilo dělat takové zběsilosti. Zkus přitom myslet na jméno mapy.
    2. na to kouknu

Registrace
    Jan 2008

Takže jsem to upravil a pokud se do těch míst dostaneš později než do 50sec, objeví se nápis WRONG WAY.

Registrace
    Nov 2007

Asi nas 750'000-are trochu precenujes, radsi tam jeste tak 10 vterin pridej Se mi to ted zobrazilo pri korektnim prujezdu po te silnici.

Registrace
    Jan 2008

To je blbý, páč já tam projíždím při tom "korektním" kolem 40.sekundy a to jsem na tarmacu lopata. Přidám 5sec .

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    To je blbý, páč já tam projíždím při tom "korektním" kolem 40.sekundy a to jsem na tarmacu lopata. Přidám 5sec .
    No ono to bylo s jednim resetem pri pruskoku jednim z tech oken (s cimz by se ale melo pocitat, ty pruskoky diky tem sloupkum nejsou uplne jednoduche).

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    No ono to bylo s jednim resetem pri pruskoku jednim z tech oken (s cimz by se ale melo pocitat, ty pruskoky diky tem sloupkum nejsou uplne jednoduche).
    To už by bylo složité, protože tímhle místem se projíždí třikrát a zpacifikovat to pro všechny eventuality bude oříšek. Asi by bylo možné tam vložit nějakou podmínku, aby se to nezobrazovalo při času pod 50sec, ale to taky nic neřeší. Uvidíme, jestli k tomu někdo další bude něco mít. A navíc už jsem i něco vypil, takže dneska už žádné zázraky nebudou...

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Občas buguje, občas sem moc rychlej..
    Připojené soubory Připojené soubory

Registrace
    Jan 2008

Buguje?

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Ty velký skoky nejsou nejideálnější...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Teraz som ju hral na servery a všimol som si Dee že tie upozorňovacie texty tam strašne zavadzajú vo výhľade a sú tam až príliš dlho skús si ju prejsť a tie texty by som dal asi do hornej časti obrazovky

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Teraz som ju hral na servery a všimol som si Dee že tie upozorňovacie texty tam strašne zavadzajú vo výhľade a sú tam až príliš dlho skús si ju prejsť a tie texty by som dal asi do hornej časti obrazovky
    Já je tam dával na něčí (už nevím čí) žádost. Původně tam nebyly vůbec. Je dost těžké, aby to fungovalo korektně pro všechny. Jsou aktivovány časově (projetím to nejde, jede se těmi místy 2x) a je potřeba se trefit do poměrně malého rozmezí. To je ale evidentně menší, než rozmezí průjezdu špičkových a průměrných jezdců. Tohle by se dalo vyřešit tak, že by se sešlo víc lidí různých kvalit a daly se tak stanovit optimální limity. Tak zábavná ale zase lidem ta mapa nepřipadá, takže k tomu asi nedojde. IMHO je ta mapa náročná průměrně - vyžaduje hlavně přesnost a rychlost. To se dá nacvičit.
    Můžu ty nápisy dát pryč a pro bludičky přidat GPS.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Já je tam dával na něčí (už nevím čí) žádost. Původně tam nebyly vůbec. Je dost těžké, aby to fungovalo korektně pro všechny. Jsou aktivovány časově (projetím to nejde, jede se těmi místy 2x) a je potřeba se trefit do poměrně malého rozmezí. To je ale evidentně menší, než rozmezí průjezdu špičkových a průměrných jezdců. Tohle by se dalo vyřešit tak, že by se sešlo víc lidí různých kvalit a daly se tak stanovit optimální limity. Tak zábavná ale zase lidem ta mapa nepřipadá, takže k tomu asi nedojde. IMHO je ta mapa náročná průměrně - vyžaduje hlavně přesnost a rychlost. To se dá nacvičit.
    Můžu ty nápisy dát pryč a pro bludičky přidat GPS.
    Prusvih je v tom miste jak je tam loop->sloupy->turbo->skok do cile. Tam se skoro vzdycky rozsekam o ty sloupy.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední