reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

2x výstup vnějšího zdroje a nezávislé ovládání hlasitosti

matyyy (2527)|17.6.2009 19:56
dá se nějak udělat aby se dala měnit nezávisle hlasitost 2 výstupů (oba stereo)
Realtek ALC888 případně Realtek ALC889A
win xp

edit
daly by se winy donutit aby na každý výstup pouštěli jiný zdroj signálu(aplikaci)
StD (1963)|18.6.2009 08:54
[QUOTE=matyyy;260056]dá se nějak udělat aby se dala měnit nezávisle hlasitost 2 výstupů (oba stereo)
Realtek ALC888 případně Realtek ALC889A
win xp

edit
daly by se winy donutit aby na každý výstup pouštěli jiný zdroj signálu(aplikaci)[/QUOTE]

Tedy, "starousedlík" a takový nápady... To by jsi nejprve musel umět donutit tu aplikaci, aby nepoužívala SW-mix (umí to například obslužné prg modemů...) a potom jí pouštět do každého kanálu něco jiného??? Co takhle se trochu rozepsat, čeho tím chceš docílit? :notsure
mstejska (2912)|18.6.2009 08:58
Já se teda taky přidám. Například skype tohle umí. Narazil jsem na to při hraní do sluchátek, ale on si zvuk pouštěl dál do vypnutých reproduktorů. (Ve Windows 7)
V nastavení skypu si můžeš výstup vybrat. Jak je to pro ostatní programy nevím.
PS: Ve Windows 7 můžeš nastavit každému programu hlasitost individuálně.
Smeli (2302)|18.6.2009 09:01
Můžu to zkusit doma (ALC889A) ale mám dojem, že to nepůjde žádnou z běžných cest (teoreticky, pokud ale nastavíš jeden z výstupů jako sluchátka, měl bys být schopný to přes ovládací panely zregulovat).
matyyy (2527)|18.6.2009 09:52
čeho chci docílit:
na běžnou práci s pc používám repráčky v monitoru na hudbu hifi věž no a při poslouchání hudby musím buď ztlumit monitor (to znamená držet čudl a čekat než sjede na nulu nebo v reatek-centru odpojit výstup pro monitor)

co jsem zkoušel tak na 4ch se sice dají regulovat nezávisle ale každý výstup má jiný zvuk

asi to pořeším přenastavením na sluchátka s tím že při použití sluchátek budu muset vypnout monitor

dala by se zvukovka donutit aby nepoužívala pravidla pro vícekanálový zvuk (pak by bylo výstupů dostatek)?