reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

instal - proffesional - nejde kopirovat nekolik souboru

Liutasil (63)|18.6.2009 21:20
Ahoj...
Mam novy disk Wd64001AALS (Caviar Black 640 Gb) a rozhodl jsem se na nej dat Windows XP prof. Jenze mam problem... formatovani probehlo v poradku...ale od cca 57% instalace nabehne p3.sys ktery nejde zkopirovat (to pise) .... a musi se preskocit....
ale pak je jich vic..
celkove:
p3.sys
ks.sys
modem.sys
parbort.sys
wdmaud.drv
pslman.dll
ndisuw.sys
amdk6.sys
hid.dll
mssmbios.sys
nic1394.sys
somydcam.sys
wzcsapi.dll
msh263.drv
nthkupamp.exe
mouxlass.sys

Je to +- v tomhle poradi ...
Pls poradte, co mam udelat aby instalace sla v poradku a zda to i s timahle preskocenyma bude fungovat.....
Diky moc - uz nevim co s tim (instalaci sem spoustel nekolikrat a na netu jsem o tomhle nic nenasel)

/edit - tak s pokracovanim instalace - pri tusim 4-5 bodu mi to napsalo dvakrat ze instalace neceho pro CD rom a pro fddisk (nebo tak neco) se nedarilo - pls poradte :-(
husky14 (4214)|18.6.2009 21:24
Poškozený instalační CD?

[SIZE="1"]Špatně ukradený XP?[/SIZE] :shut
Liutasil (63)|18.6.2009 21:26
je to multilicence....
Je i mozne ze je poskozeny disk ...ale jiny nemam :-(
Jackal007 (44)|18.6.2009 21:45
Nemusi byt. Zkus to s jinou CD-ROMlou. Ted jsem mel podobny problem a tohle ho vyresilo.

Nebo jeste zkontroluj, jestli je disk master (kdyz je cable select tak ho naswitchuj natvrdo) a jestli je CD-ROMka slave (kdyzne, tak ntvrdo naswitchovat). To by taky mohlo pomoct (me uz pomohlo).

PS: Instalujes to na cely disk nebo tam mas nejakou partition? A co je to za stroj?
Challenger_ii (192)|18.6.2009 22:10
Otestuj RAM. Máš některý z modulů vadný. Nebo vyzkoušej spustit instalaci vždy jen s jedním z nich na střídačku a hned poznáš, který to dělá. Jedním z nich ti to projde bez problémů.