reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunkční internet přes WiFi

Lukas.Manak (40)|20.6.2009 21:34
Včera jsem odpojil a dneska jsem připojil wifi router. Po přípojení se počítače spojí s routrem(počítač v siťových připojení má PŘIPOJENO) ale nejede na nich internet. Mám router d-link DI-524 a zkoušel jsem to i na Air live WT-2000R a pořád stejný problém. Pokud připojím internet přímo z přípojky ze zdi tak funguje normálně. Všechny kabely jsou v pořádku.
grapherX (888)|20.6.2009 22:28
A máš v tom routeru nastaven internet? např: IP, DNS, atd.
Máš nainstalovány správně ovladače pro Wifi?
Lukas.Manak (40)|21.6.2009 06:53
jj všechno je nastavené tak jak před odpojením, musel jsem ho odpojit ze síťe kvůli stěhování, nikde jsem nic nepředělával ani nepřeinstalovával..

dost divný je to ,že když přívedu do routru internet přímo ze zdi a přes router kabelem do PC tak nic.... to by mělo fungovat normálně ned tam se nic nenastavuje ne?v tomto případě slouží router jako spojika?
grapherX (888)|21.6.2009 10:10
Bohužel nevím jestli máš přidělenou IP nebo ne. Ale já ji mám a musel jsem v routeru nastavit všechno. Jako je IP, DNS, Bránu apod. Bez tohoto nastavení to nejede. A poté v PC nastavit, aby si IP, DNS a vše ostatní zjistil sám. Možná se ti při tom stěhování nastavení v routeru smazalo. Zkus se na to podívat. Já to nastavoval tak ,že jsem zadal do prohlížeče IP routeru na ten sem se připojil a pak si tam vše nastavil.
Lukas.Manak (40)|21.6.2009 11:50
tak jsem o něco moudřejší, musel jsem to přepnout na statickou IP a vypsat všechno do routru, ale nechápu teda jaktože to fungovalo doposud na dynamickou IP