reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ASUS WL-500Gp s DD-WRT v24_SP1

Mailen (35)|21.6.2009 20:57
Ahoj, mám problém se tímto routerem. Vše fungovalo bezvadně, až do chvíle kdy jsem nastavil počet stanic, které mohou dostat od DHCP adresu... nastavil jsem, dal uložit a router "zmizel". Ping 192.168.1.1 = nic. Zkusil jsem RESTORE, ale jakoby na něj router vůbec nereagoval... Pořád si pomalu bliká - signalizuje kolizi s firmwarem, ale do nouzového nastavení se nechce "přepnout"... Mimochodem to dělám takto:
Stisknu RESTORE a držím. Vypnu router, RESTORE stále držím a po 30s router znovu zapojím... po dalších 30s pustím RESTORE, ale kontrolky svítí stále stejně...
Nevím, jak tam teď hodit opravu firmware, když se do nouzového režimu nedostanu. Stalo se někomu něco podobného?

Díky za odpověďi.
EditorPO (2819)|21.6.2009 22:48
Skus ten reset takto:
1. stlac tlacitko reset na 10 sekund a nasledne odpoj napajanie (reset mozes pustit potom pustit)
2. znovu stlac reset a pripoj napajanie. Reset drz stceny tak dlho, kym ledka napajania nezacne blikat v rytme 1 krat za sekundu.
3. Nastav si na PC IP 192.168.1.10, maska 255.255.255.0, GW 192.168.1.1
Mailen (35)|22.6.2009 05:30
Ahoj,

tak nakonec se povedlo. Jen jsem musel nejprve nastavit ty IP adresy, nějak jsem si toho na wiki od dd-wrt nevšiml. Každopádně děkuju za radu a těším se zase někdy.

Díky.