reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

QuickTime mi schazuje prohlizec

bombata (60)|23.6.2009 21:11
Casto se mi uz delsi dobu stava, ze kdyz se mi na nejake webove strance zacne prehravat video v QuickTimu, tak mi prohlizec (jak Firefox, tak IE) okamzite spadne s hlaskou neco ve smyslu "nejnovejsi update QT je k dispozici, doporucujeme vam si ho stahnout" (instalace nejnovejsi verze QT na to vsak nema nikdy vliv). Kdyz prohlizec po jeho spadnuti restartuju a znovu spustim QT video na dane strance, tak je to (vetsinou) najednou v pohode.
V cem muze byt problem?
kevin00 (10238)|23.6.2009 21:42
Odinstaluj QuickTime pomocí Revo Uninstalleru a nainstaluj novou aktuální verzi. Osobně doporučuji použít QuickTime Alternative.
bombata (60)|24.6.2009 00:59
Nainstalovat navic QuickTime Alternative, nebo jen ten? Ja jinak QuickTime potrebuju i mimo internet (v ruznych programech na praci s videem).
kevin00 (10238)|24.6.2009 06:00
[QUOTE=bombata;262442]Nainstalovat navic QuickTime Alternative, nebo jen ten? Ja jinak QuickTime potrebuju i mimo internet (v ruznych programech na praci s videem).[/QUOTE]

Nainstalovat můžeš pouze jeden z možných kodeků - originál nebo alternativu. Alternativní řešení je lepší v tom, že "kodek není tak otravný a velký". "Práci" zastane stejnou, pokud aplikace, kterou používáš striktně nevyžaduje pouze originální QuickTime.