reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

FPS při hraní po síti

master83 (3)|23.6.2009 22:21
Tak abych šel hned k jádru problému. Pustím li třeba call of duty 2 založím server zde je vše v pořádku na aktuálním nastavení mám 250fps prakticky stabilních. Jenže ve chvíli kdy se ke mně napojí kámoš FPS spadnou na 100 (podle měření v cod2 každopádně už se to začne slušně kousat tipnul bych ta 30fps…) po připojení dalšího už jsem na 22 a další shodí fps na cca 15….. Procesor manuálně nastaveny na 2,2GHZ grafika manuálně na plných taktech. Testoval jsem ještě call of duty 5 zde se ani nezobrazí obraz. Zkoušeli jsme, aby založil někdo jiný bez výsledku. Reinstall ovladačů na wifi. Založení new učtu ve vistě. Založení jiný sítě. Samozřejmě vypnutý firewall. Vyresetování nastavení hry. Pingy máme vzájemně kolem 2ms přes cmd…. Tato chyba se začala objevovat prakticky ze dne na den už rok naprosto v pohodě a teď najednou toto.

Konfigurace:
Asus G1S
Intel T7500 2,2Ghz -> podvoltováný nastavovaný manuálně
Gforce 8600M GT DDR3 ->manuálně nastavovaný takty
Vista home premium (originál ? )
4GB ram 667MHZ CL4
250GB HDD

Děkuju za každou radu předem říkám NECHCI REISTALOVAT SYSTÉM na to bych přišel sám….
trodas (1753)|23.6.2009 23:29
A vypnuti kompenzace lagu v CoD2 nepomaha?
seta g_antilag "1" na "0"
master83 (3)|23.6.2009 23:34
ne nepomáhá g_antilag 1 ani cl_maxpackets jakákoliv hodnota rate je spravně nastavený cl_packetdup taky ale nedělá to jen v téhle hře prostě prakticky ze dne na den :(
EditorPO (2819)|23.6.2009 23:54
Ta vasa siet je asi v ramci baraku? Ako ste vlastne prepojeni?

Veta "Zkoušeli jsme, aby založil někdo jiný bez výsledku" znamena, ze problem je rovnaky, alebo sa vobec nespojite?

Vyskusaj, ake mas zatazenie CPU (task manager), ked sa zacne prejavovat znizenie FPS.
master83 (3)|24.6.2009 00:11
skoušel jsem to ve škole založili jsme si na noteboocích wifi sít následně i doma. Vše běžně fungovalo asi rok... Ve chvíli kdy se ke mě prostě kdoliv připojí (nebo se připojim já někma klidně i po netu...) fps okamžitě klesnou vytižení CPU taky podle teploty GPU i vytížení gpu je mizerné.....