reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Diakritka u titulku...

Apophis66 (228)|25.6.2009 01:58
Dobry den,

mam takovy problem s diakritikou u titulku(vsech, co mam i delsi dobu a byli ok) k filmum(napriklad ř se zobrazuje jako ?...) a v icq, jinak vse ostatni(texty ve wordu...) je ok...nevedel by nekdo prosim, co s tim?
Richmond (8084)|25.6.2009 02:58
Mas spravne nastavenou znakovou sadu (stredoevropskou) u fontu?
edit: nebo vychodoevropskou ;)
...tedy za predpokladu, ze ji font vubec ma, jinak ř nezobrazis :rolleyes:
sada.jpg
Apophis66 (228)|25.6.2009 03:48
[QUOTE=Richmond;262905]Mas spravne nastavenou znakovou sadu (stredoevropskou) u fontu?
edit: nebo vychodoevropskou ;)
...tedy za predpokladu, ze ji font vubec ma, jinak ř nezobrazis :rolleyes:[/QUOTE]

bylo tim, dekuji...jen nechapu proc se najednou zmenilo:confused:
bst (37)|14.7.2009 23:06
nechce se mi zakládat nové téma proto to napíšu sem...stejný problém mám také,ale až na dvd přehrávači u jakýhkoliv divx filmů, přehrávač má problém s diakritikou...zítra přihodím přesný typ výrobku, zajímá mě jestli se to dá nějak ovlivnit, nastavit, či pozměnit ještě před zálohováním...
petr.svec (320)|15.7.2009 06:48
[QUOTE=bst;270564]nechce se mi zakládat nové téma proto to napíšu sem...stejný problém mám také,ale až na dvd přehrávači u jakýhkoliv divx filmů, přehrávač má problém s diakritikou...zítra přihodím přesný typ výrobku, zajímá mě jestli se to dá nějak ovlivnit, nastavit, či pozměnit ještě před zálohováním...[/QUOTE]

obvyklý problém s dvd přehrávačema... proto je nedoporučuji používat
spousta z nic nezná windows-1250, nebo zase potřebuji utf-8 atd... prostě vypalovat filmy pro dVD přehrávač je jen práce navíc... když už ho máš v počítači... spíše zauvažuj o kabelu do televize (můj názor)
bst (37)|15.7.2009 08:21
to máš pravdu, toto byl dvd přehrávač řádově 2000kč, značka philips...nečekal jsem od něj zázraky, jelikož mám ntb tak s mobilitou by problém nebyl...
Deee-aN (3834)|15.7.2009 08:27
A máš přímo v DVD přehrávači v "Setupu" v něčem, co by se mohlo jmenovat "Externí titulky", nastaveno "Východní Evropa"?
bst (37)|15.7.2009 12:22
odpoledne všechno zkontroluju a dám vědět...