reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

aky fortron

stevocz (4)|4.1.2007 00:03
neviem sa rozhodnut medzi dvoma

prvy je GLN s aktyvnym PFC ktory je aj tu v teste (THN-P neriesim, cena ako GLN ale zs je o nieco slabsi) a druhy je ATX-400PNF 400W oproti GLN nema aktivne PFC ale zase 12V vetvy su uz 18A co mi pride zase o nieco lepsie hlavne na zivenie Pentia D 820, ATI 1600XT 3xHDD a dalsie somarinky
pema06 (2)|4.1.2007 08:54
Vem GLN, mám ho v 350W.
stevocz (4)|4.1.2007 09:56
no len preco prave ten, aj ten druhy moze mat niekto v skrini uz :-D

ten druhy ma 18A vetvy co sa mi viac pozdava
schali (118)|5.1.2007 12:46
[QUOTE=stevocz]no len preco prave ten, aj ten druhy moze mat niekto v skrini uz :-D

ten druhy ma 18A vetvy co sa mi viac pozdava[/QUOTE]

ATX-400PNF 400W

mam ten zdroj a bohuzel me zklamal, nikoli z hlediska vykonu, podle me slape jak hodinky, neprehriva se a perfektne odvetrava celou skrin, ale ta hlucnost - vyssi otacky pri zatezi bych v pohode snesl, zvlast kdyz k tomu zas tak casto nedochazi, ale co je absolutne neprijateli je takovy neprijemny cvakani-rezonance, ktera vychazi ze zdroje, neni to nijak hlasite a da se to prezit, problem je v tom, ze po upgrade HDD mam dost tichej pocitac a zrejme bude nakonec nejhlučnejsi prave tenhle zdroj.jeste uvidim zda si na to zvyknu, pokud ne bud pude z domu nebo vymenit vetrak, ale je to dost zoufaly pocin, od zdroje za litr bych ocekaval kdyz uz nic jinyho tak ticho.
tequilla (1015)|5.1.2007 12:51
[QUOTE=schali]...od zdroje za litr bych ocekaval kdyz uz nic jinyho tak ticho.[/QUOTE]

Od zdroje za litr, at uz je to fortron nebo ne, proste uplny ticho ocekavat nemuzes ani nahodou. Od toho jsou jiny cenovy relace nebo modding zdroju.
schali (118)|5.1.2007 13:20
[QUOTE=tequilla]Od zdroje za litr, at uz je to fortron nebo ne, proste uplny ticho ocekavat nemuzes ani nahodou. Od toho jsou jiny cenovy relace nebo modding zdroju.[/QUOTE]

tohlew je neco jinyho, ten zdroj ma bud nekvalitni vetrak nebo jde o vyrobni vadu, podotykam nejdna se o hlucnost zpusobenou otackami, hlucnost se samozrejme s otackami zvetsuje ale s tim pocitam, tady jde o cvakavy neprirozeny zvuk ktery ty otacky jeste zvyrazni, ale nejde o to ze by to hucelo jak pilinaky

co se tyka toho moddingu byl bych vdecny za kazdou radu jak na to a kterej vetrak pouzit, pokud o tom neco vis a nebo nekdo jiny.
stevocz (4)|5.1.2007 18:59
tak som si kupil nakoniec to PNF. Som na neho zvedavy. Uz len vydrzat kym mi v pondelok vratia dosku z reklamacky