reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc s výběrem notebooku + zřízení wifi sítě

majk. (13)|8.7.2009 16:26
Zdravím potřeboval bych pomoci s výběrem notebooku. Bude to můj první notebook, takže si pro jistotu nechám poradit. Budu ho převážně používat na práci(CAD,Invertor...) hraní her a internet.
Zatím mě celkem zaujal HP dv6-1270 viz.
http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-1270-d126597.htm
Co na něj říkate? Popřípadě prosím navrhněte něco jiného v daný cenový relaci.


Dále bych chtěl se doma s notebookem připojovat k internetu pomocí wifi. Internet mám přes kabelovku(modem motorola) a za něj budu potřeba router že? Taky už mám asi vybráno http://www.alza.cz/bezdratovy-wifi-router-asus-wl-500g-premium-afterburner-bittorrent-d101504.htm
K tomuto bych se chtěl zeptat pokryji signálem dvoupatrový rodiný dům + zahradu? Nebo mi prosím taky poraďte?
Děkuji a omlouvám se, ale v řešení sítí jsem laik
pas!k (3765)|8.7.2009 17:13
Notebook: je vseobecne znamo ze herni notebooky v podstate neexistuji a ty ktere zvladnou slusne i nejakou tu novinku jsou v cenove o par desitek tisic jinde nez stroj z tveho linku. Pokud to s hranim myslis vazne a bude to podstatna cast toho co na tom netebooku chces delat zvaz jestli nemuzes ozelit mobilitu a za stejne penize si radej poskladej velice slusny herni desktop i s 22 lcd. Pokud trvas na mobilite osobne bych se u notasu na cad zameril spis na 17 palcove .. prece jen u toho kresleni to vyssi rozliseni upotrebis .. samozrejme dani bude mensi vydrz baterie a vaha.

Router: S tim dvoupatrovym a zahradou nevim nevim tam by to chtelo neco co budemit moznost pripojit externi antenu
majk. (13)|8.7.2009 18:25
Nemyslel jsem nějaký nový herní pecky... Hraju jen občas příležitostně a tak si myslím, že tahle sestava mi bude stačit(cpu 2,1GHz 3GB ram a gpu HD4650 a podobně)... o 17-ti palcovým jsem přemýšlel taky, ale bohužel notebook budu často nosit s sebou, takže tím pádem volím 15,6... Akorát nevím jaký vybrat?Jakou značku,model dle ceny/kvality? A stím routerem nějaký další rady by nebyly?